'WK' Children in Sentower Park
Dit weekend gaat alle aandacht naar de jeugd met het WK Children in Sentower Park. Naast een jeugdconcours is er ook last minute een CSI 2* voor seniors bijgevoegd.
Internationale selecties 08 - 14 / 02 / 2016.
JUMPING
CSI4* Braunschweig (GER)
Gudrun Patteet : Sea Coast Ferly – Sea Coast Hadise
Pieter Devos : Candy – Espoir – Gucci DV
CSI3* - CSIYH1* Offenburg (GER)
Cindy Van Der Straeten-Marie : Fa-belle van ’t Roosakker – Carielle 007 – Balance 26
CSI3* - CSIYH1* Neumünster (GER)
Judy-Ann Melchior : As cold as Ice Z – Casuality Z – Take a chance on me Z
CSI2* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)
Emilie Conter – Zoe Conter – Hendrik Denutte – Lieven Devos – Jessica Geurts – Marine Lenoble – Jan Motmans – Constant Van Paesschen – Kelly Vandousselaere – Brigitte Vanhalme – Chloe Vranken – Talissa Witteboon -
CSI1* Oliva, Valencia (ESP)
Marco Cacciatore – Emilie Conter – Zoe Conter – Vincent De Reys – Michelle Debussere – Camille Demolie – Hendrik Denutte – Jessica Geurts – Sophie Geurts – Louise Le Grelle – Marine Lenoble – Raphaele Peninque-Guilbert – Charlotte Van Den Bosch – Ines Van Den Bosch – Constant Van Paesschen – Kelly Vandousselaere – Chloe Vranken
CSI2* - CSIYH1* Mijas
Damien Haelterman – Inge Carton
CSI2* Vejer de la Frontera
Ugo Berrittella – Fabienne Daigneux-Lange – Gaetan Decroix – Eleonore Lambilliotte – Jos Verlooy – Gregory Wathelet
CSI2* - CSI1* Le Mans (FRA)
Nadege Janssen
FEI Children’s International Classics Final Opglabbeek (BEL)
Ellen D’Have – Caro-Belle de Hornois – Antoni Draga – Gilles Nuytens – Maud Pietroniro – Rune Reynders – Max Sebrechts – Thibeau Spits – Nadege Taveirne – Thomas Thometcheck
CSIU25-A Opglabbeek (BEL)
Celine Bradt : Iris – Cesar Franck
Quinten Bradt : Green Sleeps Orage – P&F Cordillo Z
Dries Dekkers : D&J Havanna – Buzlines Tornado IV
Jelle Hoorens : Gemmeric van de Wellington – Merano Z
Alexander Housen : Vadina
Evy Morssinkhof : Billy D – Perigrosso
Vicky Van De Poel : Chablie – Imposante de Muze – Demoiselle de la Pomme
Lien Van Ende : Cita P Z – Heroy vd Hei
Wouter Van Laer : Goofy van ’t Laerhof – Henkie van ’t Laerhof – Jackson van ’t Laerhof
Maartje Verberckmoes : Abelle HL - Caresse
CSIJ-A Opglabbeek (BEL)
Ines Aoufi : Catch me des Flaches
Amber Bogaert : Accordance d’Hyrencourt – Vuiton Platiere
Anouk De Proft : Eleonore Blue
Alexander Houesen : Flicka-P – Dokka Hh Z – Rusedski II
Simon Morssinkhof : Gines van de Klunderd – Notre Star Z – Vaciende
Gilles Nuytens : Mama Mia Picobello – Halla vh Kluizebos
Zara Poels : Annemoon
Thomas Thometcheck : Qualoma Z
Claudine Van Duffel : Question St. Loise – Q Bee vh Dielshof Z – Illusie Q FVD
Maartje Verberckmoes : Cous Cous – Casanova – Djetske
CSIP Opglabbeek (BEL)
Ines Aoufi : Corando Z
Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s
Caro-Belle De Hornois : Don’t think twice
Anouk De Proft : Thai Roun
Alexander Housen : Cyklon Texass – Bodyssee des Avelines
Emilia Housen : Quickstar
Gilles Nuytens : Millview Storm – Kahlua v/h Flanders House
Zara Poels : Calimero
Jerome Schmidt : Pablo
Max Sebrechts : Kodiak Optimus – Opaline Optima – Kantje’s Nero
Thibeau Spits : Cleostrade – Don Carlos
Laurine Thijs : Javanais vd Bakkershoeve
Roy Van Beek : Westerveld’s Olievier – Kalman van Orchid
Kato Van Olmen : Une Etoile
Maartje Verberckmoes : Little Ben BS
ENDURANCE
CEI1* 80 Dubai
Elisabeth Hardy : Qurun Armor
CEI3* 160 Abu Dhabi, Al Wathba (UAE)
Maud Van Loocke : Quick des Sauvlons
Solene Yernaux : Ai El Khebir
bron: kbrsf