Maurice van Roosbroeck wint GP lummen
De 2-sterren GP werd zonet gewonnen door Maurice Van Roosbroeck en Cuidam (Verdi). Zij waren de enige die dubbel nul wisten te blijven. In een barrage met 2 werd Geoffrey Geerts met Gaillardo d' Arsouilles (Querlybet Hero) tweede, hij noteerde 2 springfouten in de barrage.
De 3de plaats was voor de kerverse kampioen bij de 7-jarigigen Thierry Goffinet met Navarro UK (Darco), die enkel een tijdsfout liet optekenen.
Foto's lummen te bekijken op www.paardenfotograaf.be
Class 1A Table A against the clock 1 m 40
1. Frederic Vernaet – Voice de Longchamps 0 – 55,63 sec.
2. Dominique Joassin – Si la soi de Greenbay 0 – 56,19 sec.
3. Yentl Baert – Fantast vn het Indihof 0 – 56,46 sec.
4. Koen Vereecke – Fidaura van het Polderhof 0 – 56,53 sec.
5. Roy Hanlon – Granit van het Roelhof 0 – 57,45 sec.
6. Sam Polleunis – Idam Fravanca 0 – 59,07 sec.
7. Katrijn Van Hoecke – Itile Horta 0 – 60,14 sec.
8. Sarah Toussaint – Balandro 0 – 60,45 sec.
Class 1B Table A against the clock 1 m 40
1. Koen Verdegem – Gursa van den Dael 0 – 57,63 sec.
3. Thierry Goffinet – Navarro UK 0 – 62,05 sec.
4. Wilm Vermeir – Illiano van d’Abelendreef 0 – 63,79 sec.
5. Manuel Thiry – Urbana des Etisses 0 – 65,05 sec.
6. Jan Van Dyck – Hanoi van de Nachtegaal 0 – 65,71 sec.
7. Geoffrey Geerts – Gaillardo d’Arsouilles 0 – 66,56 sec.
8. Axel Vandoorne – Fighting Bravour vd Basquita 0 – 66,80 sec.
9. Geoffrey Cobbaut – Himalaya van Paemel 0 – 67,88 sec.
10. Jan Motmans – Dublin van Overis 0 – 72,73 sec.
11. Stephan Verschuere – Hors Class Flandria 0 – 73,19 sec.
12. Lorenzo De Luca – Gangster de Longchamps 1 – 77,45 sec.
Class 2 Table A against the clock 1 m 30
1. Geoffrey Cobbaut – Bastion van Koekshof 0 – 62,93 sec.
2. Joris Vergauwen – Foxy Lady 0 – 63,21 sec.
3. Glenn Praet – Esmerando d’Or 0 – 69,01 sec.
4. Mathieu Dehertoghe – Ilona vvan ’t Palmenhof 0 – 70,26 sec.
6. Mathieu Dehertoghe – Icone van het Grootveldhof 0 – 71,97 sec.
7. Katrijn Van Hoecke – Itile Horta 0 – 73,70 sec.
9. Jan Vlemmix – Izerro 0 – 75,45 sec.
10. Emille Evrard – Crack Elle Chavannaise 0 – 75,93 sec.
11. Maverick Van Lent – Vermouth ter Schaatsputte 0 – 76,00 sec.
12. Sarah Toussaint – Balous Ramona 0 – 77,58 sec.
Class 3 Table A against the clock 1 m 35
1. Geoffry Cobbaut – Id 0 – 55,78 sec.
2. Thomas De Wit – Daiquiri van de Moortelshoeve 0 – 56,05 sec.
4. Nick Moyaert – Gulliver 0 – 58,77 sec.
6. Jan Caers – Coming Home Z 0 – 59,37 sec.
8. Wim Vinckx – Quannini R Z 0 – 59,91 sec.
9. Pieter Kenis – Igor van de Burcht 0 – 61,04 sec.
11. Maurice Van Roosbroeck – Cuidam 0 – 64,48 sec.
Class 4 Table A with jump off 1 m 30
1. Jens Vandenberk – Devotion 0 – 0 - 31,47 sec.
2. Joris Vergauwen – Foxy Lady 0 – 0 – 32,13 sec.
3. Maverick Van Lent – Heureka E 0 – 0 – 33,34 sec.
4. Maverick Van Lent – Vermouth ter Schaatsputte 0 – 0 – 33,60 sec.
5. Vicky Van De Poel – Imposante de Muze 0 – 0 – 39,77 sec.
6. Sarah Toussaint – Balous Ramona 0 – 4 – 36,07 sec.
8. Koen Vereecke – Ina van de Nieuwburghoeve 0 – 8 -36,63 sec.
9. Glenn Praet – Esmeranda d’Or 0 – 12 – 33,36 sec.
10. Sarah Daems – Chocolate Frost 4 – 64,95 sec.
11. Michiel Desmet – Cinderella 4 – 65,33 sec.
Class 5 Table A with jump off 1 m 35
1. Jens Vandenberk – Devotion 0 – 0 – 38,44 sec.
2. Thomas De Wit – Daiquiri van de Moortelshoeve 0 – 0 – 39,42 sec.
3. Ben Van Den Driessche – Henco van de Lijnsaerd 0 – 0 – 41,34 sec.
4. Wilm Vermeir - Izmir van Eeckelghem 0 – 0 – 45,99 sec.
5. Virginie Thonon - Calinka du bois des Isnes 0 – 0 – 39,81 sec.
7. Urikene des Forets – Philippe Lienard 4 – 63,09 sec.
8. Kim Thiry - Camargo Z 4 – 64,70 sec.
9. Geoffrey Cobbaut – Id 4 – 65,49 sec.
Class 6A Table A with jump off 1 m 40
1. Gilles Thomas – High Quality J 0 – 0 – 38,44 sec.
2. Laurence Pieters – Hampton van Groenhove 0 – 0 – 40,06 sec.
3. Jan Vlemmix – Irving d Quijas 0 – 0 – 40,12 sec.
4. Wim Vinckx – Quannini R Z 0 - 0 – 40,23 sec.
5. Pieter Devos – Claire 0 – 0 – 41,04 sec.
7. Geoffrey Cobbaut – Etolie Chin van Seven Oaks 0 – 4 – 38,73 sec.
10. Jan Claeys – Charmeur van het Kloosterhof 4 – 65,21 sec.
12. Sam Polleunis – Idam Fravanca 4 – 66,40 sec.
Class 6B Table A with jump off 1 m 40
2. Dries Dekkers – D&J havanna 0 – 0 – 35,92 sec.
3. Tom Sneppe – Giljan van de Legeweg 0 – 0 – 36,34 sec.
4. Koen Verdegem – Gursa van den Dael 0 – 4 – 32,13 sec.
5. Stefan Corten – Hascos vd Wijngaardhoeve 0 – 22 – 60;90 sec.
7. Mike Hosewol – Braveheart 4 – 63,89 sec.
8. Yentl Baert –Fantast van het Indihof 4 – 65,42 sec.
9. Pieter Kenis – Igor van de Burcht 4 – 65,45 sec.
10. Laurence Pieters – Intox van Groenhove 4 – 69,10 sec.
11. Philippe Lienard – Urikene des Forets 4 – 71,20 sec.
12. Axel Vandoorne – Indigo 4 – 72,36 sec.
Derby of Flanders – Memorial Nick Motmans Table A with jump off 1 m 60
1. Jan Motmans - Dublin van Overis 4 – 0 – 47,64 sec.
3. Jeroen Appelen – Filesto van de Herkant 4 – 4 – 47,54 sec.
4. Dries Dekkers – Hippos van de Rostal 20 – 216,76 sec.
5. Thierry Goffinet – Effect van den Bisschop 20 – 217,01 sec.
7. Tom Sneppe – Giljan van de Lageweg – 22 – 236,34 sec.
8. Kim Thiry – Ice Baby – 24 – 224,77 sec.
9. Mike Hosewol – Anetta – 24 – 228,69 sec.
10. Thibau Huyvaert – For Passion D’Ive Z – 28 – 216,15 sec.
11. Wesley Carmans – Calvados – 43 – 243,20 sec.
Six Bars
1. Patrik Spits – Inonstop van ’t Voorhof -0 – 0 – 0 – 0
2. Thierry Goffinet – Navarro UK 0 – 0 – 0 – 4
3. Karline De Brabander- Fantomas de Muze 0 – 0 – 4
4. Karline De Brabander – Hos d’O 0 – 0 – AB
Class 7 Table A with jump of 1 m 30 (top 5)
1. Nick Bossaerts – Iranja van de Kapelhoef 0 – 0 – 38,07 sec.
2. Maverick Van Lent – Heureka E 0 – 0 – 40,76 sec.
3. Geoffrey Cobbaut – Gigi van het Polderhof 0 – 0 – 40,81 sec.
4. Mathieu Dehertoghe – Icone van het Grootveldhof 0 – 0 – 44,12 sec.
5. Virginie Thonon – Bonanza 0 – 4 – 40,46 sec.
Class 8 Table A with jump off 1 m 35 (top 5)
1. Glenn Praet – Sandrina d’Or 0 – 0 – 40,03 sec.
2. Geoffrey Cobbaut – Id 0 – 4 – 41,56 sec.
3. Geoffrey Cobbaut – Bastion van Koekshof 0 – 4 – 43,43 sec.
5. Noemie Becker – Pilot de Hus 0 – 8 – 47,02 sec.
Class 9 Table A with jump off 1 m 40 (top 5)
1. Geoffrey Cobbaut – Himilaya Van Paemel 0 – 49,55 sec..
2. Sarah Daems – Chocolate Frost 0 - ! – 41,82 sec.
3. Thomas De Wit – Daiquiri van Moortelshoeve 4 - 69,22 sec.
4. Jan Caers – Coming Home Z 4 – 69,58 sec.
5. Thomas De Wit – Inette Lvp 4 – 73,93 sec
Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45
1. Maurice Van Roosbroeck – Cuidam 0 – 1 – 57,82 sec.
2. Geoffrey Geerts – Gaillardo d’Arsouilles 0 -8 – 53,66 sec;
3. Thierry Goffinet – Navarro Uk 1 – 93,35 sec.
5. David Malfai – Hunters Conlypso II 1 – 95,32 sec.
6. Dominique Joassin – Si la Sol de Greenbay Z 4 – 90,44 sec.
7. Pieter Devos – Claire 4 – 91,22 sec.
8. Thibaut Huyvaert – Beach Girl vh Koekoekshof Z 4 – 92,67 sec.
9. Wim Vinckx – Quannini R Z 5 – 94,35 sec.
11. Pieter Kenis – Igor van de Burcht 5 – 96,68 sec.
12. Stefan Corten – Hascos vd Wijngaardhoeve 6 – 97,34 sec.