Internationale selecties komende week
JUMPING
CSI5* - CSIYH1* Hamburg (GER)
Pieter Devos : Candy – Espoir
Jérôme Guéry : Alicante – Grand Cru van de Rozenberg
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque – Zilverstar T
Olivier Philippaerts : Gitania V.G. – H&M Challenge vd Begijnakker
Jos Verlooy : Ilias van ’t Vlasmeer – Sunshine
CSI3* Hamburg (GER)
Jérôme Guéry : Carielle 007
CSIO3* Drammen (NOR)
Team :
Maxime Harmegnies : Colorado H – Fernandes – Forest Gump 29
Sam Polleunis : DJ vd Kattevennen Z – Inouk P – Okidoki van ’t Gelutt Z
Kim Thiry : Givale vd Windheuvel – Horginto – Imke vh Panishof
Damien Plume : Rio de Vains
Individual :
Gregory Wathelet : Quasi Modo Z
CSI3* - CSIYH1* Mannheim (GER)
Nicola Philippaerts : Bisquet Balou C – H&M Forever d’Arco ter Linden
Cindy Van Der Straten-Marie : Balance 26 – Calvia – Fa-belle van ’t Roosakker
Constant Van Paesschen : Carlow Van De Helle – Compadre van de Helle – Hamlet van de Donkhoeve – Astro Boy
CSI3* - CSIYH1* Eindhoven (NED)
Jeroen Appelen :Aikido Z – Filesto van de Herkant – Wildcard
Pieter Clemens : Charly Chaplin 5 – Gladstone
Karel Cox : Cayen van het Hobos – Inneke van de Plataan –
Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde Tonik Hero
Jos Lansink : Dy Zento – For Cento – Loiza
Wilm Vermeir : Hacienda d’Eversem – Fidler J – Iliano van d’Abelendreef
Annelies Vorsselmans : Bentley n – Courage
CSI1* Eindhoven (NED)
Sandra Buytaert – Vanessa Buytaert – Lio Lamers – Milan Lamers
CSI3* - CSIYH1* Le Touquet (FRA)
Nadege Janssen : Popstar Lozonais – Gran Canyon van Hd – Rye Val de Mai
Philippe Le Jeune – Loro Piana Filou de Muze – Giorgio de Muze – Cadeau de Muze
Christophe Leutenez : Esteny van de Herkkant
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantique du Seigneur – Sea Coast B52 F Z – Sea Coast Ideo d’O
Marine Scauflaire : Sansouci de Tinmont – Opodium du Vivier – Hookjipa XXX
Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Bardine – Une elite d’Avril – Noble Calippo
CSI1* Le Touquet (FRA)
Loris Berrittella – Jerome Counasse – Louise Dalle – Chloe Daout – Jean-Baptiste De Brabandere – Geoffroy de Jamblinne – Alexia de Thibault – Maite Delree – Mathilde Dijon – Philippe Dozot – Meghann Fidry – Maxine Gaelens – Pauline Genon – Emma Gilgemyn – Patrick Guillaume – Nathalie Limbort – Marine Lopes Da Silva – Julie Mathot – Apoline Nolf – Aiko Paridaen – Maud Pietroniro – Pierre Rocks – Daniel Stappaerts – Deborah Walravens – Pauline Wartique – Martin Wauthy – Nathalie Willems
CSIAm-B Le Touquet (FRA)
Michel Counasse – Axelle de Jamblinne – Lilas Depaepe – Alice Detraux – Marie Dieryck – Alizee Fensie – Maxine Gaelens – Pauline Genon – Camille Gerard – Maxim Gilgemyn – Patrick Guillaume – Rosalie Lambermont – Maurine Levy – Nathalie Limbort – Leborine Martin – Valerie Narinx – Apolline Nolf – Charlie Rodberg – Lea Scauflaire – Lore Scauflaire – Marine Scauflaire – Isabelle Stroobants – Ludivine Tilliere – Chloe Vicini – Geraldine Villani – Martin Wauthy
CSI2* - CSIYH1* Palaiseau (FRA)
Koen Vereecke
CSI1* Palaiseau (FRA)
Charlene Donnay
CSI2* - CSIYH1* Mantes la Jolie (FRA)
Gaetan Decroix – Pierr Rocks – Steve Lefevre
CSI2* - CSIYH1* Bonheiden (BEL)
Brecht Bille – Niels Bruynseels – Ann Carton-Grootjans – Frederik Cattebeke – Bart Clarys – Fabienne Daigneux-Lange – Jean-Christophe De Grande – Pieter Dejager – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Lieven Devos – Fabrice Galdini – Jessica Geurts – Thierry Goffinet – Damien Haelterman – Katja Haep – Pieter Kenis – Alexander Kumps – Melissa Laenen – Kim Leemans – Philippe Lienard – Jorien Livens – Eric Lombard – Pascale Lombard – Jolien Maenhaut – Francois Mathy jr. – Katrien Nijs – Xavier Peeters – Tom Sneppe – Kirsten Rombouts – Nikita Taveirne – Mike Van Belle – Geert Van Den Branden – Jules Van Roosbroeck – Olivier Vanderhasselt – Chloe Vranken
CSI1* Bonheiden (BEL)
Celine Bueds – Inge Carton – Tanguy De Coninck – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Stephanie Haelterman – Aline Hansen – Melissa Laenen – Jef Lauwers – Eric Lombard – Toon Maes – Avril Meynaert – Margaux Scheinpflug – Mauranne Smets – Leslis Tatsis – Penelope Tuyttens – Dylan Van Belle – Mike Van Belle – Tim Van Hal – Charlotte Vandenbroucke – Talissa Witteboon – Valerie Yannart
MENNEN
CAIO4*-H4 World Cup Qualifier Fabiansebestyen (HUN)
Glenn Geerts : Dash – De Solist – Erdball – Ozora Rangos – Red – Scampolo 49 – Watapatja - Zeron
EVENTING
CCI4* Badminton (GBR)
Lara de Liedekerke-Meier : Ducati van den Overdam
CIC1* Jardy (FRA)
Anne Laure Calicis : Boris van de Kapel
Christian Cattelain : Aura de la Tasseniere
Pieter De Cleene : Djack de la Vega
Laura Loge : Lilly Maleen – Quartz du Lerchenberg
Valentine Steeman : Polo de St. –eulethere – Illy d’Or van Daknam
CCI1* Jardy (FRA)
Julia Schmitz : Sinhus du Sanseau
Valentine Steeman : Beauty Boy
CIC1* Castenray (NED)
Jasper Doevenspeck : Eichhof’s World of Action
Vincent Martens : Elita S – Ardenco
Mirthe Van Dijck : Lars
Senne Vervaecke : Jeno
CCI1* Castenray (NED)
Vincent Martens : Zeta – Eiskonig
Melanie Valckx : Jimondi van ’t Verahof
Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen
CCI1* Marbach (GER)
Wouter De Cleene : Boy – AC’s Donna Carrera
Maxime Lambrecht : Quantus
Giel Vanhouche : El Coco
CIC1* Marbach (GER)
Virginie Caulier : Nepal du Sudre
Maxime Lambrecht : Hilaire ter Bunder
CIC3* Marbach (GER)
Virginie Caulier : Bernice G
Wouter De Cleene : Alaric de Lauzelle
Karin Donckers : Lamicell Uniuqe – Fletcha van ’t Verahof – Grandioz
Maxime Lambrecht : Bridget
Xavier Snackers : En Silence Otrang
Giel Vanhouche : Figaro de Verby
Joris Vanspringel : Lully des Aulnes – Limestone
CCIP2* Marbach (GER)
Lisa Ellualid : Ballyclough Long Run
Victoria Tubes : Vivacious Dew Drop
Jarno Verwimp : Edition Limitee Dew Drop – Orchid’s Giovanni
DRESSUUR
CDI4* Hamburg (GER)
Delphine Meiresonne : Wipsy vh Heihof
ENDURANCE
CEI3* 160 Castelsagrat (FRA)
Elisa Arnould : Divine d’Aranguren
Peter Bastijn : Cairo
CEI1* 80 Castelsagrat (FRA)
Dirk Coolen : Faiza EAS
REINING
CRI3* Mooslrgue (FRA)
Piet Mestdagh : Reining Whiz – RS Spa Mano War
Cira Baeck : Arc Guns M Oaks – Sparkin Tinsel
VOLTIGE
CVI3* Moorsele (BEL)
Tessy Maertens : Cassanova vh Kolisbos
CVI2* Moorsele (BEL)
Marthe Peeters : Wonderfull vd Laarse Heide
CVIJ1* Moorsele (BEL)
Britney Herremans : Wonderfull vd Laarse Heide
Yana Krammerhoffer : Cassanova vh Kolisbos
Evelyn Lamaire : Welt dancer
Chadia Spoelders : Samos
Eveline Verwerft : Cassanova vh Kolisbos
CVIJ2* Moorsele (BEL)
Marieke Aerts : Wonderfull vd Laarse Heide
CVICH1* Moorsele (BEL)
Yana Krammerhoffer : Cassanova vh Kolisbos (nominatief)
PARA EQUESTRIAN
CPEDI3* Mannheim (GER)
Michele George : Fbw Rainman
Jose Lorquet : Fidelgo van het Hagehof
Ciska Vermeulen : Rohmeo