Bonheiden: Spits, Dunon, Carton en Mathy
Even was het wachten op de uitslagen van het CSI3* in Bonheiden maar uiteindelijk hebben we dan toch een compleet overzicht van de Belgische resultaten aldaar. Patrik Spits won met Dolce Vita, François Mathy met D'atlantique Royale en Ann Carton-Grootjans was in de Kleine Grote Prijs zaterdagavond voor de veiling de beste met Funky Music, die eerder dit seizoen al een GP won in Bonheiden.
Resultaten CSI3* Bonheiden (BEL) 23 - 26 / 06 / 2016.
Class 1 Table A two phases 1 m 35
3. Gilles Dunon – Hope vd Keihoeve 0 – 0 – 33,368 sec.
4. Julie De Pelsmaeker – Daloubette van de Krekebeke 0 – 0 – 33,85 sec.
5. Frederik Cattebeke – Copperphild 0 – 0 – 35,86 sec.
7. Donaat Brondeel – Breemeersen Crescendo 0 – 0 – 37,26 sec.
9. Nikita Taveirne – Quickly Z 0 – 0 – 37,96 sec.
10. Kim Thiry – Imke vh Panishof 0 – 0 – 38,96 sec.
10. Ann Carton-Grootjans – Handy van HD 0 – 0 – 38,96 sec.
12. Jan Motmans – Jaguar 0 – 0 – 40,05 sec.
14. Cedric Volo – C Lano JT 0 – 0 – 41,80 sec.
15. Viktor Daem – Isoline van Dorperheide 0 – 0 – 42,28 sec.
16. Kelly Vandousselaere – Edesa la Dolce Vita 11 0 – 0 – 43,17 sec.
17. Dominique Hendrickx – Bacardi les Hauts 0 – 0 – 43,71 sec.
18. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 43,73 sec.
Class 2 Table A against the clock 1 m 40
2. Patrik Spits – Dolce Vita DH 0 – 62,05 sec.
3. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 0 – 65,94 sec.
5. Kirsten Rombouts – Cerona van Beek 0 – 68,59 sec.
6. Cedric Volo – Garfield de Tiji des Templiers 0 – 69,89 sec.
7. Jan Motmans – Dublin van Overis 0 – 72,73 sec.
10. Patricia Guéry – Chillipepper 1 – 75,44 sec.
11. Emilie Conter – Cesanna 1 – 75,57 sec.
12. Niels Bruynseels – Israel vd Dennehoeve 1 – 75,78 sec.
15. Dominique Hendrickx – Colina Pijnvenhof Z 1 – 77,61 sec.
Class 3 Masters
2. Jeroen Appelen – Aikido Z 0 – 0 – 0 – 0 – 4 – 32,09 sec.
3. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 0 – 0 – 4
3. Kim Thiry – Givale vd Windheuvel 0 – 0 – 0 – 4
3. Gilles Dunon – Fou de toi vd Keihoeve 0 – 0 – 0 – 4
Class 4 Table A agianst the clock 1 m 35
2. Gilles Dunon – Valentino du val du Geer 0 – 70,13 sec.
3. Frederik Cattebeke – Copperphild 0 – 71,98 sec.
4. Bart Clarys – Ischtar 0 – 72,20 sec.
6. Viktor Daem – Isoline van Dorperheide 0 – 74,23 sec.
9. Rik Hemeryck – Bretling du Paradis Z 0 – 77,31 sec.
11. Sven Van Dijck – Caressetie 0 – 778,59 sec.
Class 5 Table A two phases 1 m 40
1. Sven Van Dijck – Capiche ter Elzen 0 – 0 – 26,07 sec.
2. Thierry Goffinet – Navarro UK 0 – 0 – 27,69 sec.
3. José Thiry – Cyrano d’Orbri 0 – 0 – 27,80 sec.
4. Bart Clarys – El Cid 0 – 0 – 28,05 sec.
6. Stephanie Andries – Cicero 0 – 0 – 28,21 sec.
7. Kim Thiry – imke vh Panishof 0 – 0 – 28,68 sec.
13. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 0 – 30,43 sec.
16. Hendrik Denutte – Zoe Quality 0 – 0 – 31,19 sec.
Class 6 Table A against the clock 1 m 45 (LR)
1. Francois Mathy jr. – Polinska des Isles 0 – 56,49 sec.
2. Bart Clarys – Best Mix Cigane Z 0 – 57,78 sec.
4. Sven Van Dijck – Vici R 0 – 58,56 sec.
6. Rik Hemeryck – Carlitto van ’t Zorgvliet 0 – 59,69 sec.
7. Kim Thiry – Givale vd Windheuvel 0 – 60,31 sec.
8. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 0 – 61,49 sec.
13. Fabienne Daigneux-Lange - Venue d’Fees des Hazalles 0 – 61,93 sec.
14. Jessica Geurts – Icarus 0 – 63,12 sec.
18. Patricia Guéry – Chillipepper 0 – 64,35 sec.
Class 7 Table A two phases 1 m 40
3. Ann Carton-Grootjans – irvine ter Doorn 0 – 0 – 31,61 sec.
7. Francois Mathy jr. – Crumley 0 – 0 – 33,61 sec.
8. Nikita Taveirne – Quickly Z 0 – 0 – 34,66 sec.
9. Hendrik Denutte – Zoe Quality 0 – 0 – 35,90 sec.
10. Fabrice Galdini – Corvette des Collines 0 – 0 – 36,31 sec.
12. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 37,07 sec.
14. Sven Van Dijck – Capiche ter Elzen 0 – 4 – 32,00 sec.
15. Rik Hemeryck – Ulyss Morinda 0 – 4 – 32,85 sec.
Class 8 Small Grand Prix Table A with jump off (LR)
1. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 0 – 37,42 sec.
2. Hendrik Denutte – Antigone Quality 0 – 0 – 37,98 sec.
3. Fabienne Daigneux-Lange – Venue d’Fees des Hazalles 0 – 0 – 38,64 sec.
4. Kirsten Rombouts – Benji van het Goteringenveld 0 – 0 – 38,95 sec.
5. Dominique Joassin – Hermanie 0 – 0 – 42,77 sec.
7. José Thiry – Cyrano d’Orbri 0 – 4 – 38,37 sec.
12. Wouter Devos – Emporio van ’t Holeinde 0 – 4 – 42,30 sec.
14. Kim Thiry – Imke vh Panishof 0 – 8 – 44,80 sec.
16. Niels Bruynseels – Israel vd Dennehoeve 0 – 12 – 44,66 sec.
17. Francois Mathy jr. – Uno de la Roque 0 – 25 – 70,09 sec.
18. Julie De Pelsmaeker – Daloubette vd Krekebeke 0 – EL
19. Gilles Dunon – Fou de toi vd Keihoeve 1
Class 9 Table A two phases 1 m 35
1. Patrik Spits – Dolce Vita Dh 0 – 0 – 24,36 sec.
5. Sam Polleunis – Inouk P 0 – 0 – 26,01 sec.
7. Neal Vanderwegen – Barana van het Wimpelhof 0 – 0 – 27,06 sec.
9. Lieven Devos – Olympic Cruz 0 – 0 – 27,50 sec.
Class 10 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50
1. Niels Bruynseels – Gancia de Muze 0 – 0 – 33,40 sec.
3. Frederik Cattebeke – Caesar 0 – 0 – 35,36 sec.
4. Fabienne Daigneux-Lange – Venue d’Fees des Hazalles 0 – 4 – 35,30 sec.
9. Wouter Devos – Emporio van ’t Holeinde 1 – 74,34 sec.
11. Viktor Daem – Indiaan van Dorperheide 2 – 74,73 sec.
12. Gilles Dunon – Fou de toi vd Keihoeve 4 – 69,76 sec.
13. Patrik Spits – Verdi vd Withoeve Z 4 – 70,91 sec.
14. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 4 – 71,46 sec.