Internationale selecties voor Zandhoven, ...
De Olympische Spelen zijn ten einde, maar de traditionele wedstrijden gaan natuurlijk door. Het hoogtepunt van de week is het CSI4* De Kraal International met zaterdag de Foal Auction 111. België stuurt geen team naar Gijon voor het CSIO. Gregory Wathelet gaat alleen. Op het CSI5* van St.-Moritz komen wel nog vier Belgen aan de start, net al in Valence. De internationale selecties voor de laatste week van de vakantie...
Internationale selecties 24 - 28 / 08 / 2016.
JUMPING
CSIO5* NC- Eur. Div. 2 Gijon (ESP)
Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - Coree - Citizenguard Taalex
Marie Dive : Chasse Spleen Z
CSI5* St. Moritz (SUI)
Niels Bruynseels : Angel van ’t Hof - Gancia de Muze - Himalaya van het Molenhof
Pieter Devos : Dream of India Greenfield - Equipharma Dax van d’Abdijhoeve - Apart
Gudrun Patteet : Sea Coast Pebbles Z - Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast Coco Berlini
Ignace Philips : I survive de Kaluri - Hanna van HD - Dream di San Patrignano
CSI4* - CSIYH1* Münster (GER)
Pieter Clemens : Horizon de Regor - Check Out - For Cento - I am Moerhoeve Star - Jalisco F
Judy-Ann Melchior : As cold as Ice Z - Ailina Z
CSI4* Zandhoven (BEL)
Jeroen Appelen : Filesto van de Herkant - Aikido Z - Axana vd Herkkant Z
Yoeri Braems : Stardust Z
Ann Carton-Grootjans : Funky Music - Irvine ter Doorn
Karel Cox : Cor van de Wateringhoeve - Cayen van het Hobos
Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze - Hos d’O
Dries Dekkers : D&J Havanna
Hendrik Denutte : Antigone Quality - Zoe Quality - Cassis van de Kranenburg
Wouter Devos : Tonik Hero - Emporio van ’t Holeinde
Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve - Valentino du val du Geer
Fabrice Galdini : Corvette des Collines
Jessica Geurts : Harkito van den Berg - Icarus
Thierry Goffinet : Navarro UK - Idole 111 - Artuur JH Z
Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts - Colina Pijnvenhof 2
Steve Lefevre : Jericho van Orti
Leonie Peeters : Sunny Girl
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque - Bisquet Balou C - H&M Harley vd Bisschop
Olivier Philippaerts : Holiday vh Taubershof - Gitania V.G. - Ikker +
Kim Thiry : Givale vd Windheuvel - Camargo Z- Imke vh Panishof
Sven Van Dijck : Vici R
Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle - Calore van de Helle - USA des Forets
Jos Verlooy : Balloon - Carvelo Z - Sunshine
Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - Garrincha Hedoniste
Dieter Vermeiren : Faletta de dwerse hagen
Frederic Vernaet : Voice de Longchamps - Gin Duidam - Beijing Z
Chloe Vranken : Elton Jones - Tahis du Masure - Bocello
Nick Vrins : Hospita van de Rostal - Vannan
CSI2* Zandhoven (BEL)
Robin Anthonissen - Jeroen Appelen - Yanick Beirens - Yoeri Braems - Ann Carton-Grootjans - Ellen Celis - Carmen Christiaansen - Cyril Cools - Stefan Corten - Karel Cox - Dimme D’Haese - Audrey De Bock - Caroline De Laet - Dorien De Vocht - Anneleen Deckers - Dries Dekkers - Dirk Demeersman - Tom Dhaeyere - Werner Dierickx - Fabrice Galdini - Jan Geukens - Jessica Geurts - Thierry Goffinet - Dries Goossens - Philip Gysbrechts - Sofie Hazebroek -Matthias Hens - Stien Holemans - Thibaut Huyvaert - Pieter Kenis - Sander Kenis - Victor Kumps - Melissa Laenen - Steve Lefevre - Jolien Maenhaut - Luna Matala - Julie Mais - Sven Michielse - Bunoit Moeskops - Jan Motmans - Evy Morssinkhof - Eline Peeters - Leonie Peeters - Raphaele Peninque-Guilbert - Anthony Philippaerts - Thibault Philipperts - Guillaume Ruant - Ken Ruysen - Daniel Stappaerts - Dimitri Taeijmans - Delphine Tilleman - Mike Van Belle - Valerie Van De Poel - Vicky Van De Poel - Ines Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Geert Van Den Branden - Nico Van Der Plaetsen - Shauni Van Der Goten - Sven Van Dijck - Nick Van Hoydonck - Thomas Van Minnebruggen - Catherine Van Roosbroeck - Charline Vandergeeten - Brigitte Vanhalme - Nils Vanhees - Sarah Verhamme - Dieter Vermeiren - Sander Vermeiren - Jorik Vervoort - Nick Vrins - Mieke Wils - Birgit Wuijts - Jens Wuyts
CSI4* Valence (FRA)
Gaetan Decroix : Emma Vp - Quel Homme de Hus
Arnaud Doem : Bagatelle du Fleury - Cazanova de la Bouverie
Maxime Haremegnies : Forest Gump 29 - Trevor Coyle Z
Francois Mathy jr. : Polinska des Isles - D’Atlantique Royale
CSI2* Valence (FRA)
Jerome Counasse - Frank Vandereyken
CSI3* - CSIYH1* Ciekocinko (POL)
Damien Haelterman ; Hamilton - Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry
Nadege Janssen : Popstar Lozonais - Ascension Lord - Rolls d’Elbe - Rye Val de Mai - Floris
CSI1* Ciekocinko (POL)
Nadege Janssen - Janot Rouwette
CSI2* - CSIYH1* - CSI1* Lastrup (GER)
Lucas Deryckere - Annelies Vorsselmans
CSI2* - CSIYH1* Maisons-Laffitte (FRA)
Francois Bossu - Geoffrey Cobbaut -- Thomas De Wit - Johan Demolder - Emilie Francois - Estelle Gagliardini - Eve Giron - Filip Lacus - Eloise Lutgen - Louis Mahieu - Laurence Pieters - Yves Simon - Sarah Toussaint - Claire Vanderheyde - Christophe Verhulsel - Luc Willaumez - Laura Wouters
CSIAm-B Maisons-Laffitte (FRA)
Alexia de Thibault - Melissa Rocher - Stephanie Stordeur - Simon Vlaminck - Chloe Vicini
CSI2* - CSI1* CSIYH1* - CSIAm-B - CSIL Auvers (FRA)
Loris Berrittella - Pierrick Goudelouf - Rik Hemeryck - Dominique Joassin - Christophe Vanderhasselt - Koen Vereecke - Frederik Cattebeke - Louise Joassin - Alex Servais
DRESSUUR
CDI3* Lamprechtshausen (AUT)
Amandine Prevost : Vledder M
CDIY Lamprechtshausen (AUT)
Antonia Arl : Equestricons Bolita - Equestricons Duke de Niro
CDIJ Lamprechtshausen (AUT)
Antonia Arl : Equestricons Belstaff W
ENDURANCE
CEI2* 120 Monpazier (FRA)
Celine Just : Aigoual Famiente
CEI2* 70+ (2) Monpazier (FRA)
Dirk Coolen : Zangra EAS
Bruno Van Gestel : Berezig
MENNEN
CAI3*-H2 Le Pin (FRA)
Etienne Louesse : Ava - Chimene
CAI3*-H1 Le Pin (FRA)
Jean-Michel Delhauteur : Zoviego
Etienne Lejeune : Boris van de Helle
Laure Philippot : Galen V
Mark Wentein : Carlo
CAI2*-H1 Le Pin (FRA)
Ivan Meuwis : Nando
CAI2*-P4 Le Pin (FRA)
Denis Billet : Caramel - Cupidon - Elliot - Pin Up - Romeo - Sultan
Jeroen De Schutter : Koekoekshof Fieldmen - Koekoekshof Rico - Stockham Aristocrat - Westpoint - Wheemhoeve’s Zidane
Nicolas Deudon : Athenry Tonroe - Dempsy Calipso - Hynder Hoeve’s Osiris - Kuikhornster Boris - Morgenzon’s Quinto - Sander
CAI2*-P2 Le Pin (FRA)
Pieter Van Den Broeck : Heidewinde’s Parelli - Vierwindstreken Myron - Zandberg’s Job
Wenny Vanhee : Rakt’s Goldy - Tienschuurs Rocky
CAI2*-P1 Le Pin (FRA)
Eline Dufossez : Lucky Boy
Sebastien Pallen : Carlo
Denny Schuddinck : Aran van ter Beke
Sven Tinlot : Kitty
Rudi Van Den Bergh : Clever de Luxe