Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
07/03/2017 09:49 - Algemeen

Allemaal naar Knokke!

Dit weekend gaan we met z'n allen naar Knokke voor Knokke Hippique & het Summer Circuit voor drie weken sport en plezier. Donderdag start de vijfsterren competitie. Zondag is er de apotheose met de Rolex GP.

Knokke organiseert dit jaar op drie pistes. Naast de vijfsterren is er simultaan een CSI 1*, 2* en 3*. 

 

Internationale selecties 03 - 09 / 07 / 2017.

JUMPING

CSI5* Knokke (BEL)

Niels Bruynseels : Angel van ’t Hof - Cas de Liberté - Gancia de Muze

Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de L’Hallali - Zeta di Sabuci

Pieter Devos : Claire Z - Espoir - Haloubet Hitchcock

Jérôme Guery : Alicante - Papillon Z

Damien Haelterman : Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve - Uno de la Roque

Gudrun Patteet : Sea Coast B52 F Z - Sea Coast Ferly - Sea Coast Pebbles Z

Nicola Philippaerts : Chilli Willi - Ustina Sitte - Zilverstar T

Olivier Philippaerts : H&M Forever d’Arco ter Linden - H&M Legend of Love - Ikker +

Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle - Cavalla - Compadre van de Helle

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - IQ van het Steentje

Gregory Wathelet : Iron Man van de Padenborre - Forlap

 

CSI3* - CSIYH1* Knokke (BEL)

Niels Bruynseels : Himalaya van het Molenhof

Ann Carton-Grootjans : Funky Music - Irvine ter Doorn

Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps

Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z - Cor van de Wateringhoeve - Jaguar

Hendrik Denutte : Don Flamenco vd Kranenburg

Gilles Detry : Catwalk Capone

Pieter Devos : Gin D

Jérôme Guéry : Vingtcoeurs du Chalet

Eleonore Lambilliotte : Alaska V.g. Z - Hotcha van ’t Rozendael

Francois Mathy jr. : Cassis van de Kranenburg

Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini

Leonie Peeters : Al Capone - Catho - Quaresmas

Nicola Philippaerts : Aikido Z

Olivier Philippaerts : Icos

Wim Smet : Goldstar Shinning S

Sven Van Dijck : Dante

Constant Van Paesschen : Hamlet vd Donkhoeve

Koen Vereecke : Glasgow MB - Jaro vd Donkhoeve - Jativia

Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte

Frederic Vernaet : Just a Gamble

Gregory Wathelet : MJT Nevado S

 

CSI2* - CSIYH1* Knokke (BEL)

Emilie Conter - Karel Cox - Fabienne Daigneux-Lange - Lander De Bruyn - Isabel De Rijcker - Camille Demolie - Hendrik Denutte - Lucas Deryckere - Gilles Detry - Lievne Devos - Alex Grove - Patricia Guéry - Dominique Joassin - Marie Kundycki - Eleonore Lambilliotte - Philippe Lienard - Louise Losfeld - Laura Mathy - Judy-Ann Melchior - Simon Morssinkhof - Aiko Paridaen - Charlotte Peeters - Leonie Peeters - Thibault Philippaerts - Claire Putters - Max Sebrechts - Tatiana Troiani - Ines Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Sven Van Dijck - Marthe Van Gorp - Maverick Van Lent - Pieter Vandierendonck - Axel Vandoorne - Koen Vereecke - Stephanie Vermeulen - Frederic Vernaet

 

CSI1* Knokke (BEL)

Maroussia Agneessens - Bart Bomere - Marco Cacciatore - Emilie Conter - Marie Julie Pascalle Cracco - Lander De Bruyn - Maite Delree - Camille Demolie - Marie Dive - Julie Essabri - Maxine Gaelens - Alex Grove - Stephanie Haelterman - Juliette Herpoel - Chloe Heyrman - Stephanie Janssens - Eva Jennen - Alicia Lienard - Alyssa Looyens - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Laura Mathy - Pauline Moens - Simon Morssinkhof - Aiko Paridaen - Charlotte Peeters - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts - Victor Plas - Evelyne Putters - Ralph Putters - Melissa Rocher - Max Sebrechts - Franck Seiller - Delphine Tilleman - Tatiana Troiani - Ines Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Marthe Van Gorp - Jordy Van Massenhove - Eros Van Speybroeck - Axel Vandoorne

 

CSI5* Estoril, Cascais (ESP)

Jos Verlooy : Caracas

Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof

 

CSI4* Geesteren (NED)

Pieter Clemens : Corradina PP - I Am Moerhoeves Star - Verdico

Dirk Demeersman : Ayrton Sitte - Jaguar van Paemel - Justice van het Reigershof

Philippe Le Jeune : Cadeau de Muze - Giorgio de Muze - Loro Piana Filou de Muze

 

CSI2* - CSI1* Geesteren (NED)

Pieter Clemens - Ann-Sophie De Reviere - Jeroen De Winter - Maarten Driessen - Gilles Dunon - Jelle Limbourg - Tom Sneppe - Wout Vlemmix

 

CSI3* Spangenberg (GER)

Dries Dekkers : D&J Havanna - Hippos van de Rostal

Chloe Vranken : Dirkje-E - Tahis du Masure - Urfee des Luthiers

 

CSI2* - CSIYH1* Mons (BEL)

Loris Berrittella - Francois Bossu - Alexandre Cordon - Frederik Cattebeke - Nicolas Cruls - Jean-Christophe De Grande - Arnaud Doem - Arnaud Gaublomme - Bertrand Genin - Odile Gierech - Rik Hemeryck - Nadege Janssen - Nicolas Leva - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Charlotte Lutz - Damien Plume - Melissa Seneca - Kerryan Simus - Gaetan Stalpaert - Jose Thiry - Gilles Thomas - Pascal Van Laethem - Bruno Villani - Guy Watrin

 

CSI1* Mons (BEL)

Pascale Adam - Mael Beauclercq - Alexandre Cardon - Angelique De Vuyst - Gaylord Delepine - Arnaud Doem - Gauthier Duquenne - Romy Embourg - Perrine Fannoy - Emilie Ghuysens - Odile Gierech - Patrick Guillaume - Nadege Janssen - Laura Lapaille - Vanina Lombard - Juie Mathot - Alice Oost - Damien Plume - Lucie Ramet - Melissa Seneca - Louise Teirlijnck - Jose Thiry - Pascal Van Laethem - Sebastien Vigneron

 

CSIL Mons (BEL)

Julie Bail - Marine Clarenne - Angelique De Vuyst - Manon Dufromont - Penelope Mauroy - Carla merveille - Louise Teirlijnck - Chloe Vicini - Candice Victoor

 

CSI2* - CSIYH1* Roeser (LUX)

Catherine Bouvy - Caroline Di Vittorio - Emilie Evrard - Estelle Gagliardini - Brecht Goossens - Filip Lacus - Steve Lefevre - Sonia Stacquez - Chloe Van Hove - Arthur Vermeersch

 

CSI2* Vilamoura (POR)

Cassandre Malherbe

 

CSI2* - CSIYH1* Dettighofen - Albführen (GER)

Raphael Masson - Patrik Spits - Thibeau Spits

 

DRESSUUR

CDIP Diepenbeek (BEL)

Lisa Arcq : Egg Land’s Ithalo

Brittt Gellens : April

Clara Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE

Zoe Niessen : Minerva Bijou

Sophie Vanormelingen : Scampolo

 

CDIJ Diepenbeek (BEL)

Suraya Hendrikx : Black Beauty - Dear Friend 2

Charlotte Richmond : Hermes

Camille Vangheluwe : Fbw Rainman

 

CDIY Diepenbeek (BEL)

Delphine Beck : Zelion B

Hannelore Beckers : Crack C van het Vijverbos

Flore De Vos : Catcher

Louise Mourlon Beernaert : Robinho

Lore Vandeborne : Ikke-pia vd Bergerhoeve

Kate Wiggins : Corona

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Überherrn (GER)

Manon Claeys : San Dior

Arthur Dieusaert : Julius Unlimited

Michèle George : Rusion OLD

Barbara Minneci : Stuart

 

EVENTING

CIC3* Barbury Castle (GBR)

Hugo Laschet : Ichak de Monfirak

 

SGW Renswoude (NED)

Camille de Beys : Fakir van de Groenweg

Imke Peeters : Dolce - Nesquik Lm

 

ENDURANCE

CEI3* 90 Torgnon (FRA)

Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Bonzai

 

HORSEBALL

World Tour Pro Elite Chambly (FRA)

Chef d’équipe : Hilde Cobbaut

Kenny Augustyns : Petite Biche

Robin Cool : Rumbo de la Fregere

Kenny Dierickx : Manticore

Claudio Van Praet : Forza Viola

Anton Van Severen : Belle du Commun

Louis-Philippe Van Troys : Mille Waki

Piet Verheyen : Lilalila

 

World Tour Lady Chambly (FRA)

Chef d’équipe : Hilde Cobbaut

Valerie Antheunis : Source du Nil

Ninke De Ridder : Ticket d’Or

Hanne Gailant : Emeraude

Kimberley Hubeau : Tarantino

Steffi Van Den Berghe : Volo Norm

Tessa Vermeulen : Commandant Onig

bron: kbrsf

Foto's :
TAGS   |   STEPHAN CONTER

Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2017 © Galop.be & Pweb Solutions