Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
18/10/2015 19:29 - Jumping

Welke Belgen deden het goed in Lier?

 Tijdens de witte broodsweken, twee weken nadat ze getrouwd zijn, hebben Pieter Devos en Caroline Poels-Devos ook sportief een uniek moment beleefd. In Lier won Pieter Devos voor zijn kersverse echtgenote Caroline Poels. Leonie Peeters won het 1.35m.  Gisteren won Zoë Conter de Longines Rankingproef. Het was een uitmuntend weekend voor enkele jonge landgenoten. Welke Belgen haalden nog een klassering op het eerste CSI van Lier dit indoorseizoen?


Resultaten CSI2* Lier (BEL) 18 / 10 / 2015.
 

Class 11 A Table A with jump off 1 m 35

1. Leonie Peeters – Catho 0 – 0 – 33,88 sec.

7. Emilie Conter – Cesanna 0 – 4 – 33,86 sec.

8. Julie De Pelsmaeker – Calypso vd Zuuthoeve 0 – 4 – 35,46 sec.

9. Leonie Peeters – Sunny Girl 0 – 4 – 36,01 sec.

11. Yanick Beirens – AW Zidane 0 – 4 – 40,15 sec.

13. Frederic Vernaet – Cortina 200 0 – 8 – 36,03 sec.

 

Class 11 B Table A with jump off 1 m 35

1. Michel Hendrix – Eder van den Blauwaert 0 – 0 – 33,84 sec.

2. Koen Vereecke – Fetard de la Pomme 0 – 0 – 33,96 sec.

5. Jos Verlooy – For Jef vd Wezels heihoeve 0 – 0 – 35,71 sec;

6. Thomas Van Minnebruggen – Ibbo van ’t Keldertje 0 – 0 – 36,31 sec.

9. Jeroen Appelen – Andretti Z 0 – 4 – 34,72 sec;

12. Mike Van Olst – Maraca LS La Silla 0 – 4 – 37,70 sec.

13. Zoe Conter – Zeta di Sabuci 0 – 17 – 55,60 sec.

14. Gilles Thomas – Zamorra S 0 – 23 – 57,23 sec.

 

Class 12 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 + 1 m 50

1. Pieter Devos – Dylano 0 – 0 – 33,12 sec.

7. Thomas Van Minnebruggen – Angel van ’t Hof 0 – 4 – 33,60 sec.

10. Wouter Devos – Tonik Hero 4 – 64,84 sec.

12. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 4 – 67,30 sec.

14. Catherine Van Roosbroeck – Calumet 4 – 67,84 sec.

16. Cassandra Braeckmans – Bee Wonderful 4 – 68,13 sec.

17. Brent Gaublomme – Gladstone van het Bildeken 4 – 68,15 sec.


RESULTATEN ZATERDAG

CSI2* Lier (BEL)

Class 6 Table A against the clock 1 m 30

3. Mathias Hazebroek – Hanibal 4 – 57,52 sec.

4. Thierry Goffinet – Quipper de la Roche 4 – 58,18 sec.

7. Catherine Van Roosbroeck – Ines 4 – 61,48 sec.

9. Jan Geukens – Juventus de Goedereede 5 – 67,00 sec.

12. Mathias Hazebroek – Chivas 8 – 56,72 sec.

 

Class 8 Table A against the clock 1 m 35

1. Anthony Wellens – Hidra van den Uilenbos 0 – 51,76 sec.

4. Jessica Geurts – Hunter van Berimar 0 – 54,54 sec.

5. Jeroen Appelen – Andretti Z 0 – 54,81 sec.

8. Christophe Vanderhasselt – Gino van de Vrunte 0 – 56,39 sec.

11. Emilie Conter – Hera van Texelhof 0 – 56,99 sec.

12. Jeroen Appelen – Filesto van de Herkant 0 – 57,21 sec.

15. Brecht Bille – Ekita 0 – 58,24 sec.

16. Gilles Thomas – Zamorra S 0 – 58,68 sec.

18. Frederic Vernaet – Cortina 200 0 – 60,30 sec.

19. Mike Hosewol – Anette 0 – 60,49 sec.

22. Freddy Demuynck – Aimar van het Polderhof 0 – 63,34 sec.

23. Brecht Bille – Isarus van de Vijf Eiken D’11 0 – 63,69 sec.

 

Class 9 Table A with jump off 1 m 45

1. Zoe Conter – Soory de L’Hallali 0 – 0 – 32,43 sec.

2. Jeroen Appelen – Aikido Z 0 – 0 – 34,72 sec.

3. Pieter Devos – Equipharma Dax van d’Abdijhoeve 0 – 0 – 34,90 sec.

7. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 0 – 35,70 sec.

11. Frederic Vernaet – Gin Duidam 0 – 0 – 39,64 sec.

13. Christophe Vanderhasselt – Edel Vitseroel 0 – 4 – 38,12 sec.

18. Stefan Corten – Flinstone van Eigenlo 0 – 8 – 38,10 sec.

19. Mike Van Olst – Ijzermolen’s Chella Z 0 – 12 – 39,74 sec.



RESULTATEN VRIJDAG

 

CSI2* Lier (BEL)

Class 1 Table A two phases 1 m 30

1. Julie De Pelsmaeker – Zilagro 0 – 0 – 21,82 sec.

2. Anthony Wellens – Grace van het Uilhof 0 – 0 – 21,93 sec.

3. Nico Van Der Plaetsen – Ultra Blue J 0 – 0 – 22,92 sec.

4. Hendrik Denutte – G Star du Cartier 0 – 0 – 23,10 sec.

5. Mike Van Olst – Maraca LS La Silla 0 – 0 – 23,27 sec.

7. Yanick Beirens – AW Zidane 0 – 0 – 24,44 sec.

11. Ludivine Lucas – Ultimo du Chateau Hollogne Z 0 – 0 – 26,79 sec.

12. Freddy Demuynck – Aimar van het Poldehof 0 – 0 – 26,86 sec.

15. Leonie Peeters – Catho 0 – 0 – 28,13 sec.

17. Zoe Conter – Soory de L’Hallali 0 – 0 – 28,40 sec.

18. Jos Verlooy – Caracas 0 – 0 – 28,47 sec.

19. Arnaud Doem – Amoiselle du Fleury 0 – 0 – 28,81 sec.

20. Gilles Thomas – High Quality J 0 – 0 – 28,84 sec.

22. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 29,46 sec.

24. Frederic Vernaet – Izeaux van Spieveld 0 – 0 – 29,92 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 35

2. Leonie Peeters – Sunny Girl 0 – 0 – 24,70 sec.

4. Koen Verdegem – Harry van Egenhoven 0 – 0 – 25,46 sec.

5. Hendrik Denutte – G Star du Cartier 0 – 0 – 25,51 sec.

6. Arnaud Doem – Bagatelle du Fleury 0 – 0 – 25,60 sec.

9. Jos Verlooy – For Jef vd Wezelse Heihoeve 0 – 0 – 26,81 sec.

13. Cassandra Braeckmans – Bee Wonderful 0 – 0 – 28,20 sec.

17. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 1 – 32,08 sec.

18. Zoe Conter – Soory de L’Hallali 0 – 4 – 23,94 sec.

19. Jeroen Appelen – Andretti Z 0 – 4 – 25,56 sec.

20. Thomas De Wit – Vanta de Sarlar 0 – 4 – 26,50 sec.

 

Class 3 Table A with jump off 1 m 30

2. Thomas De Wit – Daiquiri van de Moortelshoeve 0 – 0 – 32,16 sec.

3. Nico Van Der Plaetsen – Ultra Blue J 0 – 4 – 30,99 sec.

5. Alexander Kumps – Casino 0 – 4 – 34,09 sec.

6. Maxine De Pelsmaeker – Artico 0 – 4 – 35,63 sec.

8. Maverick Van Lent – Heureka E 0 – 12 – 37,95 sec.

9. Thierry Goffinet – Quipper de la Roche 0 – 21 – 55,36 sec.

11. Nick Moyaert – Gulliver 1 – 67,43 sec.

12. Gilles Dunon – Delvaux 1 – 68,39 sec.

14. Emilie Conter – Hera van Texelhof 1 – 68,91 sec.

17. Catherine Van Roosbroeck – Ines 1 – 70,70 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 40

1. Koen Verdegem – Gursa van den Dael 0 – 0 – 25,37 sec.

4. Frederic Vernaet – Gin Duidam 0 – 0 – 25,77 sec.

7. Emilie Conter – Fragile van ’t Paradijs 0 – 0 – 26,38 sec.

8. Stefan Corten – Flinstone van ’t Eigenlo 0 – 0 – 26,43 sec.

10. Thomas De Wit – Gazelle van de Byloke 0 – 0 – 26,73 sec.

11. Jos Verlooy – Tendresse du Fort 0 – 0 – 26,84 sec.

12. Wouter Devos – Tonik Hero 0 – 0 – 26,96 sec.

17. Arnaud Doem – Amoiselle du Fleury 0 – 4 – 25,43 sec.

18. Wilm Vermeir – Diamond 0 – 4 – 25,54 sec.

19. Julie De Pelsmaeker – Calypso vd Zuuthoeve 0 – 4 – 25,66 sec.

20. Jeroen Appelen – Filesto van de Herkant 0 – 4 – 25,75 sec.

22. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 4 – 26,33 sec.

24. Brecht Bille – Syrtha St. Hermelle 0 – 4 – 27,08 sec.

 

TAGS   |   CAROLINE POELS   |   PIETER DEVOS

Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2019 © Galop.be & Pweb Solutions