Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
17/04/2016 18:56 - Jumping

Dries Dekkers tweede in Lummen GP

Met amper zes reden ze de barrage van de Spring Tour GP in Lummen. Julien Epaillard (Quatrin de la Roque, Quick Star) gaf als eerste het voorbeeld en niemand kon zijn rit evenaren. De 22-jarige Dries Dekkers was met zijn AES-gekeurde hengst D&J Havanna (Griseldi)  de tweede in de barrage en strandde op een halve seconde. Beiden ruiters kwamen binnen in 36 seconden en bleven op de eerste en tweede plaats staan. Lorenzo De Luca (Balou de Coeur Joye, Balou du Rouet) werd nog derde. Dominique Joassin (Best of Opus Dei Z, Balou du Rouet) was onze tweede Belg in de jump off en werd zesde na één balk. Karel Cos (Cor vd Wateringhoeve) en Pieter Devos (Apart) lieten in het basisparcours één balk vallen, net als Karline De Brabander (Bamako de Muze) en Marine Scauflaire (Opodium du Vivier).

Resultaten CSI3* Lummen 13 - 17 / 04 / 2016.
 

Class 1A Table A against the clock 1 m 30

1. Hendrik Denutte – Doxanne 0 – 70,14 sec.

4. Isidoor Van Rompaey – Bon Aventure Odth Z 0 – 76,73 sec.

8. Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Noble Calippo 1 – 86,21 sec.

9. James Peeters – Den Blomme van Sappenleen Z 1 – 86,84 sec.

11. Stefan Corten – Dasca van het Vijverbos 2 – 87,42 sec.

12. Sam Polleunis – Curiosity 2 – 89,14 sec.

 

Class 1B Table A agianst the clock 1 m 30

2. Jens Thys – Carlsson SL S 0 – 68,53 sec.

3. Nicky Dillien – Alonsa S 0 – 68,89 sec.

4. Niels Bruynseels – Jolie vh Molenhof 0 – 69,12 sec.

6. Marine Scauflaire – Hookjipa Xxx 0 – 71,64 sec.

11. Gudrun Patteet – Sea Coast Atlantic 0 – 79,61 sec.

14. Laura Brocard – Axiana 0 – 80,30 sec.

 

Class 2A Table A against the clock 1 m 35

1. Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Une Elite d’Avril 0 – 67,58 sec.

3. Jan Vlemmix – Irving de Quijas 0 – 72,49 sec.

5. Gudrun Patteet – Sea Coast B52 F Z 0 – 73,14 sec.

6. Koen De Waele – Igor de Vauxelles 0 – 73,52 sec.

10. Joris Vergauwen – Joyce de Reve 0 – 78,40 sec.

13. Fabienne Daigneux-Lange – Clever Fee des Hazalles 0 – 78,76 sec.

19. Katrijn Van Hoecke – Itile Horta 0 – 81,40 sec.

20. Stephan Verschuere – A Quibelle Rr 0 – 81,77 sec.

 

Class 2B Table A against the clock 1 m 35

1. Jan Vlemmix – Cisano de Nyze Z 0 – 66,73 sec.

3. Geoffrey Cobbaut – Id 0 – 72,40 sec.

5. Dominique Joassin – Si la Sol de Greenbay Z 0 – 72,62 sec.

6. Bert Prouve – Havana Prova 0 – 75,19 sec.

7. Karline De Brabander – Bamako de Muze 0 – 75,70 sec.

10. Katrijn Van Hoecke – Identiy de Muze 0 – 77,60 sec.

13. Stefan Corten – Hascos vd Wijngaardhoeve 1 – 79,01 sec.

14. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 1 – 80,01 sec.

 

Class 3 Table A with jump off 1 m 40

2. Jeroen Appelen – Axana vd Herkkant Z 0 – 0 – 42,02 sec.

6. Chloe Vranken – Rosette 0 – 4 – 40,84 sec.

8. Viktor Daem – Isabeau van Dorperheide 0 – 4 – 41,73 sec.

10. Thibaut Huyvaert – Beach Girl vh Koekoekshof Z 0 – 8 – 40,19 sec.

 

 

Class 4A Table A against the clock 1 m 45

15. Dominique Joassin – Best of Opus Dei Z 0 – 70,21 sec.

 

Class 4B Table A against the clock 1 m 45                                   

2. Gilles Dunon – Casanova 0 – 73,49 sec.

3. Jose Thiry – Danychin Ryalk de l’obstination 0 – 73,81 sec.

7. Hendrik Denutte – Antigone Quality 0 – 76,74 sec.

9. Pieter Devos – Haloubet Hitchcock 0 – 76,91 sec.

 

Class 4C Table A against the clock 1 m 45

4. Stephanie Andries – Cicero 0 – 66,51 sec.

5. Marine Scauflaire – Opodium du Vivier 0 – 66,89 sec.

6. Kim Thiry – Givale vd Windheuvel 0 – 67,02 sec.

8. Jelle Limbourg – Ultime du Marcq 0 – 67,42 sec.

10. Hendrik Denutte – Arizona T D 0 – 67,83 sec.

11. Jose Thiry – Chat Botte du Ruisseau Z 0 – 68,34 sec.

12. Julien Denaeyer – Holiday vh Taubershof 0 – 68,61 sec.

13. Chloe Vranken – Elton Jones 0 – 68,76 sec.

16. Niels Bruynseels – Chief 0 – 69,41 sec.

 

Class 4D Table A against the clock 1 m 45

1. Zoe Conter – Soory de L’Hallali 0 – 62,92 sec.

3. Sam Polleunis – Okidoki van ’t Gelutt Z 0 – 66,09 sec.

12. Wilm Vermeir – Hacienda d’Eversem 0 – 71,04 sec.

15. Damien Plume – Rio de Vians 0 – 72,17 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 45 (Longines Ranking)

5. Hendrik Denutte – Antigone Quality 0 – 60,16 sec.

6. Karel Cox – Cayen van het Hobos 0 – 60,43 sec.

12. Domonique Joassin – Best of Opus Dei Z 0 – 62,08 sec.

14. Zoe Conter – Irenice Horta 0 – 63,14 sec.

16. Gudrun Patteet – Sea Coast Ideo d’O – 63,75 sec.

20. Julie De Pelsmaeker – Daloubette van de Krekebeke 0 – 64,62 sec.

21. Bert Prouve – Aquila van de Bergvijverhoeve 0 – 65,58 sec.

25. Jan Claeys – Charmeur van het Kloosterhof 66,36 sec.

 

Class 6 Table A agianst the clock  1 m 45 (Longines Ranking)

5. Bert Prouve – Ebano 0 – 59,42 sec.

6. Dries Dekkers – D&J Havanna 0 – 59,73 sec.

11. Gilles Dunon – Fou de toi vd Keihoeve 0 – 63,01 sec.

18. Bart Clarys – Best Mix Cigane Z 0 – 64,59 sec.

22. Chloe Vranken – Tahis du Masure 0 – 66,56 sec.

25. Pieter Devos – Apart 0 – 66,11 sec.

 

Class 7 Table A against the clock 1 m 30

1. Geoffrey Cobbaut – Gigi van het Polderhof 0 – 58,94 sec.

12. James Peeters – Cacacha van het Schaeck 2 – 80,49 sec.

13. Joris Vergauwen – Jin van de Maltahoeve 2 – 80,78 sec.

14. Viktor Daem – Jaimi van Dorperheide 2 – 81,33 sec.

 

Class 8A Table A against the clcock 1 m 35

 5. Brecht Goosens – Goodwill 0 - 65,01 sec.

9. Gilles Dunon – Nooitgedacht P 0 – 66,15 sec.

12. Twiggy Wouters – Abbigail van de Rode Poelhoeve 0 – 69,82 sec.

15. Jens Thys – Clash Heldenlaan Z 0 – 71,17 sec.

17. Brent Gaublomme – Coradina vh Bildeken Z 0 – 72,45 sec.

 

Class 8B Table A against the clock 1 m 35

3. Julie De Pelsmaeker – Artico 0 – 59,36 sec.

5. Koen Vereecke – Woutland Imagine 0 – 61,58 sec.

8. Cyril Coosl – Islamiet vd Lentamel En T&L 0 – 65,56 sec.

9. Jan Vlemmix – Irving de Quijas 0 – 65,63 sec.

12. Annelies Vorsselmans – Bentley N 0 – 68,01 sec.

14. Quentin Lambotte – In the Mood 0 – 68,79 sec.

15. James Peeters – Den Blomme van Sappenleen Z 0 – 69,02 sec.

16. Laura Brocard – Axiana 0 – 69, 53 sec.

 

Class 9A Table A against the clock 1 m 40

2. Bertrand Genin – Greetje 0 – 61,40 sec.

3. Dimitri Gaeijmans – Don’s Diamant 0 – 63,14 sec.

6. Chloe Vranken – Rosette 0 – 65,03 sec.

7. Laurence Pieters – Hampton van Groenhove 0 – 65,09 sec.

10. Tim Van Den Broeck – Ianiminie 0 – 65,86 sec.

12. Jan Vlemmix – Cisano de Nyze Z 0 – 66,00 sec.

 

Class 9B Table A against the clock 1 m 40

5. Jeroen Appelen – Axana vd Herkkant Z 0 – 58,97 sec.

6. Dirk Geenen – Zidan Z 0 – 59,50 sec.

7. Ben Thiry – Horginto Dkb 0 – 60,05 sec.

10. Fabienne Daigneux-Lange – Baby Fee des Hazalles 0 – 0 – 60,59 sec.

11. Gudrun Patteet – Sea Coast B52 F Z 0 – 61,00 sec.

 

Class 10 Table A with jump off 1 m 45 (Longines Ranking)

1. Karel Cox – Cayen van het Hobos 0 – 0 – 29,90 sec.

2. Sam Polleunis – Okidoki van ’t Gelutt Z 0 – 0 – 31,05 sec.

11. Catherine Van Roosbroeck – Gautcho da Quinta 0 – 0 – 33,53 sec.

15. Philippe Le Jeune – Giorgio de Muze 0 – 4 – 36,52 sec.

19. Kim Thiry – Givale vd Windheuvel 4 – 68,95 sec.

22. Koen Vereecke – Fidaura van het Polderhof 4 – 70,10 sec.

 

Class 11 Table A two phases 1 m 30

Class 12A Table A two phases 1 m 35

3. Jan Van Alken – Igor van de Grauwe Berg 0 – 0 – 31,71 sec.

4. Jan Vermeiren – Audine B 0 – 0 – 31,97 sec.

8. Jeroen Appelen – Filesto van de Herkant 0 – 0 – 34,60 sec.

13. Geoffrey Cobbaut – Id 0 – 4 – 34,38 sec.

 

Class 12B Table A two phases 1 m 35

1. Marine Scauflaire – Sansouci de Tinmont 0 – 0 - 31,05 sec.

4. Donaat Brondeel – Breemeersen Crescendo 0 – 0 – 32,79 sec.

6. Jan Vlemmix – Irving de Quijas 0 – 0 – 33,25 sec.

7. Bert Prouve – Havana Prova 0 – 0 – 34,61 sec.

8. Viktor Daem – Indiaan van Dorperheide 0 – 0 – 35,08 sec.

9. Gudrun Patteet – Sea Coast Atlantic 0 – 0 – 35,66 sec.

11. Niels Bruynseels – Ibbo van ’t Keldertje 0 – 0 – 36,59 sec.

14. Jos Lansink – For Cento 1 – 43,30 sec.

 

Class 13 A Table A two phases 1 m 40

5. Gudrun Patteet – Sea Coast B52 F Z 0 – 0 – 31,82 sec.

7. Julie De Pelsmaeker – Artico 0 – 0 – 32,62 sec.

10. Annelies Vorsselmans – Bentley N 0 – 0 – 35,40 sec.

12. Thibaut Huyvaert – Beach Girl vh Koekoekshof Z 0 – 0 – 37,07 sec.

14. Cyril Cools – Islamiet vd Lentamel en T&L 0 – 0 – 40,09 sec.

 

Class 13 B Table A two phases 1 m 40

4. Laurence Pieters – Hampton van Groenhove 0 – 0 – 32,36 sec.

6. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 0 – 0 – 32,78 sec.

10. Dirk Geenen – Zidan Z 0 – 0 – 34,12 sec.

15. Sam Polleunis – Dj vd Kattevennen Z 0 – 0 – 36,68 sec.

18. Jens Thys – Clash Heldenlaan Z 0 – 0 – 37,55 sec.

 

Class 14 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (Longines Ranking)

1. Julien Epaillard (FRA) – Quatrin de la Roque 0 – 0 – 36,20 sec.

2. Dries Dekkers – D&J Havanna 0 – 0 – 36,79 sec.

6. Dominique Joassin – Best of Opus Dei Z 0 – 4 – 38,71 sec.

12. Karel Cox – Cor van de Wateringhoeve 4 – 79,04 sec.

15. Pieter Devos – Apart 4 – 80,80 sec.

Foto's :
TAGS   |   DRIES DEKKERS   |   KAREL COX   |   KARLINE DE BRABANDER   |   PIETER DEVOS

Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2019 © Galop.be & Pweb Solutions