Internationale dressuur in Lier
België telt twee internationale dressuurwedstrijden, in Mechelen en dit weekend in het Azelhof in Lier, waar een CDI 3* wordt georganiseerd. CDI Lier is het vervolg van de World Dressage Masters. Toen deze organisatie afhaakte, namen Mike Hazebroek en Wim Verwimp zelf het initiatief. Dat resulteerde in een gesmaakte doorstart, met 40 Grand Prix combinaties en vier Olympische ruiters. Jorinde Verwimp won vorig jaar de Kür in Lier.
Internationale selecties 28 / 02 - 04 / 03 / 2018.
DRESSUUR
CDI4* Lier (BEL)
Olivier Carlens : Armani du Jade Ewaldress
Isabel Cool : Aranco V - Freedom TC
Jessica Ghekiere : Elivia
Delphine Meiresonne : Diva Noir SVB
Simon Missiaen : Charlie
Anke Moordtgat : Estee Lauder
Larissa Pauluis : Day Dream
Veronique Engelen-Philippaerts : Wendor
Laurence Roos : Fil Rouge
Celine Schelstraete : Limited Edition
Sophie Van Lent-Baetens : Wauw Hit
Danique Van Zwol : Zeldzaam
Fanny Verliefden : Elroy
Katrien Verreet : Bailamos Biolley - Galliani Biolley
Jorinde Verwimp : Kastar Hof ter Zeedycke D’12 - Tiamo
CDIY Lier (BEL)
Emily Anthonissen : Fair Diamond DHB
Flore De Vos : Catcher
Suraya Hendrikx : Black Beauty
CDIJ Lier (BEL)
Katelijne Maes : Ibou van de Kapelhoef
Charlotte Richmond : Hermes
Amber Van Den Steen : Fame
Camille Vangheluwe : Fbw Rainman
CDIP Lier (BEL)
Chabelli De Graeve : Kwibbel
Jette De Jong : Ravelli
Alberte Frederiksen : Max
Esta Smalle : Dollar Girl
Marieke Van Nespen : Orchid’s Borneo
CDICh Lier (BEL)
Maiate Colling : Rapallo C.L.
CDI3* Nice (FRA)
Laureen Poncelet : Andretti
CDIP Nice (FRA)
Lisa Arcq : Benji - EGG Land’s Ithalo
JUMPING
CSI3* - CSIYH1* Braunschweig (GER)
Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn - Jakarta Royale D.s
Gilles Dunon : Valentino du Val du Geer - Fou de toi vd Keihoeve
Damien Haelterman : Hooligan de Laubry - Imandra de Laubry
Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Dm Jacmotte
CSI4* - CSIYH1* Vejer de la Frontera (ESP)
Stephanie Andries - Paul-Emile Blaton - Inge Carton - Dimme D’Haese - Fabienne Daigneux-Lange - Marie Dive - Alex Grove - Jérôme Guéry - Patricia Guéry - Thibault Le Jeune - Marine Lenoble - Julien Macedoine - Elias Olsen - Laetitia Surin - Virginie Thonon - Stefanie Van Den Bosch - Cindy Van Der Straten - Jos Verlooy - Gregory Wathelet
CSI2* - CSIYH1* Vilamoura (POR)
Thierry Goffinet - Cassandre Malherbe - Chloe Ockerman
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Gorla Minore (ITA)
Maxime Harmegnies - Nadege Janssen - Anthony Philippaerts - Thibualt Philippaerts - Vanessa Mathieu
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Royan (FRA)
Yves Vilain - Kiliane Delhaye - Eloise Galiez
CSI2* - CSIYH1* Villeneuve-Loubet (FRA)
Rik Hemeryck
EVENTING
CIC2* - CIC1* Barroca d’Alva (POR)
Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers - La vie en rose vd Holtakkers
MENNEN
CAI3*-H1 Lisieux (FRA)
Pierre-Manuel Brasseur : Enzo
Pieter-Jan Brynaert : Dubai
Jean-Michel Delhauteur : Zoviego
Frederik Jans : Nico B.V.
Etienne Lejeune : Amstel
Etienne Louesse : Baltick
Laure Philippot : Galen V
Rodolphe Trenker : Esprit
Andre Wynants : Arlando du Castelet
CAI2*-H2 Lisieux (FRA)
Jean-Charles Andre : Noble de Lambetiennes - Playbosy des Lambetiennes
CAI2*-P1 Lisieux (FRA)
Gilles Pirotte : Rubens
bron: kbrsf