Internationale selecties
Madrid ontvangt deze de wereldtop voor de eerste manche van de Longines Global Champions Tour op Europese bodem! In eigen land wordt er opnieuw internationaal gesprongen in het Zilveren Spoor in Moorsele en de jeugd is present in het Franse Fontainebleau.
CSI5* Madrid (ESP) Global Champions Tour
Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Gancia de Muze
Pieter Devos : Apart - Espoir
Jérôme Guéry : Celvin - Kel’star du Vingt Ponts
Nicola Philippaerts : Aikido 2 - H&M Harley vd Bisschop
Cindy Van Der Straten : Calvia - Catalina
Jos Verlooy : Igor - Japatero VDM
Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - Sandero
CSI2* Madrid (ESP)
Marine Lenoble - Ignace Philips
CSIO3* Linz-Ebelsberg (AUT) - Europe division 2 (België kan geen punten behalen)
Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn - Kai-Licha de Carmel
Gilles Dunon : Chevalier de la Sure - Fou de toi vd Keihoeve - Valentino du val du Geer
Yves Vanderhasselt : Jeunesse - Keops vd Begijnakker
Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte - Gentiane de la Pomme - IQ van het Steentje
Frederic Vernaet : Dauphine van T&L - Just a Gamble
CSI3* - CSIYH1* Moorsele (BEL)
Stephanie Andries : For You - Javenia
Yves Awouters : Daloa - Fiesta
Thibaut Behaegel : Ugo du manoir du clavier
Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve - Just Biscuit van het Vlierhof
Jan Claeys : Charmeur van het Kloosterhof - Igor Union - Janus Union - Judy van de Beekhoek
Bart Clarys : Best Mix Caspar SSB - EL Cid - Joie de Toulon
Gill Cools : Winsey
Chanel De Baets : Casino - Damary NB - Jericho
Karline De Brabander : Fantomas de Muze
Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z - Kanto Quality - Kimono vd Bisschop
Marjan De Wachter : Darcotique v’t Meulenhof
Hendrik Denutte : Dimcanto della Loggia - Don Flamenco vd Kranenburg - Dulora - Kamira
Gilles Detry : Catwalk Capone - Catwalk Harry - Double O Seven PL
Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde - Just Me D - Tonik Hero
Fabrice Galdini : Jealousy - Just Luck - Kaprice vd Bisschop
Bertrand Genin : Cleo vd Windeweg Z - Espoir des Merisiers - Unenative de Virton
Leslie Goethals : Car Love Epona B
Thierry Goffinet : Aagje de Bioagrico - Egano Sitte - Quincy
Pascale Haep : Iris van de Bisschop - Miss Lucy HH
Maxime Harmegnies : Abiail - Bandia - Chatondo - Leon JH Z - Vigilant des Pres
Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet - Jule de Lauzelle
Nadege Janssen : Checkpoint Chacco - Rolls d’Elbe
Eleonore Lambilliotte : Don Juan van de Donkhoeve - Hotcha van ’t Rozendael
Vincent Lambrecht : Carlos JD Z - For Passion d’Ive Z - Just Energie - Sunday Top
Candice Lauwers : Bashka de Mortinsart
Philippe Le Jeune : Cabalgaro Z - Ishallah de Muze - Kontador van HD
Jelle Limbourg : Hetman of Colors
Bunoit Moeskop : Damore vh haneweehof Z - Kiarado
Benny Naessens : Cirdano vd Vijverhof Z - Kolonel Cento
Chloe ocherman : Firestone AB
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast Kira vh Bokkenhof
Leonie Peeters : El Capone - Catho - Quaresmas - Tinkoucha Hero Z
Benjamin Pieters : Cabbo
Bert Prouvé : Inette LVP - Jadida Prova
Guillaume Ruant : Elyria Sitte
Rachel Steffen : Bricco - Inar C - Uncanto di Vallagana
David Tnaghe : Cumantin vd Hacienda Z
Nadege Taveirne : Zirocco Grey Heldenlaan Z
Nikita Taveirne : Jassimo vd Mangelaar - Up to sky des Puys
José Thiry : Coco Chanel - Cyrano d’Orbri - Urinca Z
Kim Thiry : Casaleo Z - Givale vd Windheuvel - Jappeloup
Virginie Thonon : Danaide du Houssoit - High Tech Vy de Septon - Tristan Horta Z
Bjorn Vandenbossche : W-Helios vd Lindehoeve Z
Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits - Eternity du Seigneur - Scato van de Molenbrug Z - Udgi girl des Gy
Koen Vereecke : Copiapo Z - Glasgow MB - Lady Unexpected
CSI1* Moorsele (BEL)
Thibaut Behaegel - Jan Claeys - Gille Cools - Chanel De Baets - Karline De Brabander - Bo Fievez - Gaenne Fievez - Jens Filippusson - Leslie Goethals - Maxime Harmegnies - Eleonore Lambilliotte - Vincent Lambrecht - Alice Oost - Leonie Peeters - Febe Reners - Guillaume Ruant - Sarah Verhamme
CSI3* - CSIYH1* Redefin (GER)
Pieter Clemens : Calvino de Nyze Z - Corelli - Silberrose
Dimme D’Haese : Beijing LS La Silla - Cicero II - Comme il Faut
Elisa Strubbe : Gladiator van ’t Paradijs - Kumi Star vd Schelpenhoeve - Soir des Quarts
Chloé Vranken : Elton Jones - Emir de Vy - Gamko-S
CSI3* - CSIYH1* Le Touquet (FRA)
Loris Berrittella : Chine vh Heirhof Z - Ermes de Bergeries
Damien Haelterman : Hoolign de Laubry - Imandra de Laubry - Fabius de Laubry
Jos Lansink : Check Out - Tiopepe des Champs - Valdelamdre Clooney - Akarad Hero Z
Hannes Symons : Fo Winnng TR - Jugana
CSI1* Le Touquet (FRA)
Alain Colette - Stephanie d’Andrimont - Louise Dalle - Emilie Evrard - Alizee Fensie - Mawine Gaelens - Thibault Geerens - Sylvie Gorez - Patrick Guillaume - Leinny Lenchant - Maurine Levy - Julie Mathot - Aiko Paridaen - Amandine Simonis - Elisabeth Thommen - Martin Wauthy - Melissa Zerbini
CSIAm-B Le Touquet (FRA)
Amelie de Mevius - Marie Dieryck - Thibault Geerens - Sylvie Gorez - Coralie Guillaume - Noemie Lambert - Maurine Levy - Nathalie Limbort - Valerie Narinx - Ludivine Tilliere - Nathalie Willems
CSI2* - CSI1* Palaiseau (FRA)
Dag Keymolen - Filip Lacus - Vanessa Marien - Yves Simon - Lolita Vanderyse
CSIO Children Fontainebleau (FRA)
Chef d’équipe : Jean-Jacques Mathijs
Team :
Luiz Felipe Neto de Azevedo : Galouba van ’t Zorgvliet - Ipso-v
Valentina Hoeben : Cherie - Diamontrose
Evelyne Putters : Angel van ’t Hof - Freestyle van de Withoeve
Lauranne Spits : Va-vite
Reserve :
Louise Ameeuw : Bamako M’Aurea - Lover Boy Z
Individual :
Juliette Buyse : Cargo Z
CSIO Juniors Fontainebleau (FRA)
Chef d’équipe : Rik Deraedt
Team :
Simon Morssinkhof : Perigrosso - Vivolta de Gree
Thibault Philippaerts : Cataleya - Jaimi van Dorperheide
Thibeau Spits : Jericho Dwerse Hagen - Juragold Bormes
Maartje Verberckmoes : Dancing Queen Jt Z - Jugano van de Vosberg
Reserve :
Emilie Conter : Crack Uno - Mufasa
Individual :
Claire Putters : Copain de Muze - Fa Belle van Sombeke
Max Sebrechts : AD Blanez - Cacacha van het Schaeck
CSIO Young Riders Fontainebleau (FRA)
Chef d’équipe : Rik Deraedt
Team :
Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps - Zeta di Sabuci
Jeroen De Winter : Cleopatra Z - Karmelita van den Dries
Gilles Thomas : Ducati van Schuttershof - Janice
Dieter Vermeiren : Ilias van het hof ter Velde - Kingston Town 111 Z
Reserve :
Laura Mathy : Penta - Ti Pol D’Orchis
CSI U25 Fontainebleau (FRA)
Emilie Conter : Espyrante
Zoe Conter : Freeswing
Victoire Delforge : Basco du Chene
Mathilde Dijon : Lady vh Molenhof Z
Laura Mathy : Atlas du Thot - Willowy
Simon Morssinkhof : Bubsylon
Anthony Philippaerts : Certain vd Begijnakker - Crescenda Z - Northern Comme Plot
Thibault Philippaerts : Isoline van Dorperheide
Evelyne Putters : Blossom van de Herenbrink
Max Sebrechts : Holiday Uno - J’Adore van de Meulenberg
Gilles Thomas : Caretina - Konak
Marthe Van Gorp : Loreen van de Landhoek - Mellifluous
Maartje Verberckmoes : Guidam’s Willow the Second
CSI Poneys Fontainebleau (FRA)
Juliette Buyse : Leif
Viktor Morssinkhof : Roberlina