Internationale selecties
De Belgische top reist deze week naar Doha voor de Longines Global Champions Tour! In eigen land wordt er dan weer op driesterrenniveau gesprongen in het Sentower Park in Opglabbeek en ook in het Slowaakse Samorin en het Spaanse Oliva komen er weer verschillende landgenoten aan de start. Vader en zoon Spits zien we dan weer in China aan het werk.
CSI5* Doha (QAT) Global Champions Tour
Niels Bruynseels : Cas de Liberté – Delux van T&L
Karel Cox : Dublin Van Overis – Kill Bill Max
Pieter Devos : Espoir – Gin D
Jérôme Guéry : Celvin – Garfield de Tiji des Templiers
Nicola Philippaerts : H&M Chilli Willi – J’Adore van het Schaeck
Cindy Van der Sraten : Catalina – Chacco r
Jos Verlooy : Igor – Romeo de Villaret
Gregory Wathelet : MJT Nevados S – Qualido
CSI4* Samorin (SVK)
Dominique Hendrickx : Kannabis van de Bucxtale – Koriano van Klapscheut
Wilm Vermeir : Dm Jacqmotte – Gentiane de la Pomme
Annelies Vorsselmans : Figo – Olimpo LS
CSI2* Samorin (SVK)
Carmen Christiaansen – Dominique Hendrickx – Wilm Vermeir – Nathalie Willems
CSI3* Opglabbeek (BEL)
Gilles Borgonjon : Icarus – Jet – Just Him
Bert Clarys : Best Mix Cigane Z – Joie de Toulon
PIeter Clemens : Horizon de Regor – Icarus – Silberrose
Karlne De Brabander : Fantomas de Muze – Kasanova de la Pomme
Dries Dekkers : D&J Havanna – Hippos van de Rostal – Victor
Dirk Demeersman : Justice van het Reigershof – Little Billy – Luigi
Lars Demeersman : Clovio Di Lachrifreso Z
Gilles Detry : Catwalk Kobe of Ballmore – Double O Seven PL
Wouter Devos : Julyssi van Orti – Just Me D – Tonik Hero
Kevin Gielen : Captain – Jiqueenturo di Luna
Maxime Harmegnies : Checkpoint Chacco – Rigoletto LS – Seahorse Z
Rik Hemeryck : Deesse de la Sure – Tum Play du Jouas – Urbane de Puychety
Vincent Lambrecht : Carlos JD Z – S&L Chubby Ckeker – Through The Looking Glass
Lio Lamers : Expected
Gudrun Patteet : Sea Coast Crystal de Léau – Sea Coast Kira vh Blokkenhof
Olivier Philippaerts : Fubertha – H&M Ikker – Icos
Bert Prouvé : A Brok – Jadida Prova
Gilles Thomas : Calleryama – Ducati van Schuttershof – Konak
Catherine Van Roosbroeck : F – Kardina Dwerse Hagen – Qiazetta Z
Maurice Van Roosbroeck : J’Adore ter Putte – Jade van de Locht – La Perla vd Barbierbeek
Jens Vandenberk : Esprit – Silteplait de Circee – Tyson AZ
Christophe Vanderhasselt : Caroline T Z – Elite-chin de Saulieu – Oceans Skills
Andres Vereecke : Idole 111 – Igor van de Wittemoere
Chloé Vranken : Cenzo – Emir de Vy – Gamko-S
Anthony Wellens : Domenco – Hope van het Krekelhof
CSI1* Opglabbeek (BEL)
Jan Boyen – Bart Clarys – Pieter Clemens – Karline De Brabander – Nathalie De Martin – Dries Dekkers – Kevin Gielen – Camille Godeaux – Maxime Harmegnies – Ine Janssen – Isabeau Keulen – Peter Keulen – Lio Lamers – Milan Lamers – Gudrun Patteet – Simon Prouvé – Tim Prouvé – Ben Schuurmans – Gilles Thomas – Danny Van Den Bosch – Catherine Van Roosbroeck – Jens Vandenberk – Sarah Verhamme – Liselotte Verhelst – Cedric Volo – Anthony Wellens
CSI3* Carmona (ESP)
Cassandre Malherbe : Diva
CSI1* Carmona (ESP)
Olivier Desemberg
CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)
Fabienne Daigneux-Lange – Damien Haelterman – Aiko Paridaen – Anthony Philippaerts – Mike Van Belle – Marco Cacciatore – Meghann Fidry – Emely oos – Melissa Laenen – Daniel Stappaerts – Pascale Trenker
CSI2* Cheng Du – Hao Wei (CHN)
Patrik Spits – Thibeau Spits