Internationale selecties
Na een weekje onderbreking wordt er deze week opnieuw voor de Wereldbekerpunten gesprongen. De vijfsterrencaravan houdt hiervoor halt in het Duitse Stuttgart. Ook reizen er heel wat landgenoten naar Frankrijk voor het viersterrenconcours van Rouen en in eigen land staat alles in het teken van het Youth Festival in Opglabbeek.
CSI5*-W Stuttgart (GER)
Karel Cox : Chalino Z – Evert (no WC)
Pieter Devos : Apart – Comme-Laude W – Espoir
Olivier Philippaerts : H&M Extra – H&M Ikker – H&M Legend of Love
Jos Verlooy : Caracas – Igor – Romeo de Villaret
CSIP Stuttgart (GER)
Aline Sercu : Opaline Optima
Marthe Van Gorp : Goliath van de Groenweg
Jules Van Hoydonck : Orchid’s Cenda
CSI4* Rouen (FRA)
Bart Clarys : El Cid – Geste van de Vihta – Joie de Toulon
Arnaud Doem : Edgard de Prefontaine – Hocus Pocus de Messitert
Thierry Goffinet : Eyecatcher of two notes Z – Tio de L’Huyne – Vospero de Qo
Rik Hemeryck : Cassamoon – Tum Play du Jouas – Ulyss Morinda
François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque
Catherine Van Roosbroeck : F – Qiazetta Z
Yves Vanderhasselt : Coeur de Cachas – Hetman of Colors
Koen Vereecke : Copiapo Z – Diadarco van Evendael Z – Jativia
Frederic Vernaet : Dauphine van T&L – Dieu Merci van T&L – Gin Duidam
CSI1* Rouen (FRA)
Liesbet Caeyman – Corentin Campisi – Freddy Demuynck – Elysa Henry – Noemie Lambert – Ludivine Tilliere
CSI3* Vermezzo (ITA)
Ignace Philips : Calinesse de Guldenboom – Hanna van HD – Little Lady van ’t Eigenlo
CSI2* – CSIYH1* Kronenberg (NED)
Gudrun Patteet –
CSIU25 Opglabbeek (BEL)
Caro Baerts : Mag Master Z
Pieter Clemens : Corelli – Denver de Liebri Z – Quintini
Emilie Conter : First Lady – Legolas ter Wilgen – Mufasa
Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps – Soory de l’Hallali – Umour Noir de Crann
Sarah Daems : Chocolate Frost
Maxine De Pelsmaeker : Emma
Lars Demeersman : Clovio Di Lachrifeso Z – Dark Lissard
Camille Demolie : Baccarat – Kalinka van ’t Heike
Roy Hanlon : Gema Start – Granit van het Roelhof
Alexander Housen : Galoubet Fravanca – Ivanhoe
Laura Mathy : Corlaya – Penta
Thibault Philippaerts : Krapuul F
Simon Prouvé : Kamira Prova – Lord Prova
Tim Prouvé : Orson des Hayettes
Esther Schelfaut : Lalique
Max Sebrechts : Cacacha van het Schaeck – Holiday no
Rachel Steffen : Bricco – Kito Epleaser van de Tarweschom – Lightning
Maxime Tips : Jeronimo Hilton
Lien Van Ende : Cita P Z – Curiosity – Ethias van ’t Elzenhof
Maartje Verberckmoes : Jugano van de Vosberg
CSIJ Opglabbeek (BEL)
Margot Alongi : Eiralys du Miclot – Raclab II G – Unestar de Bettegney
Caro Baerts : Hero van Heiste – Impuls vd Heffinck – Mielano van Meyershof Z
Lynn Bloemer : Kiela Contact
Emilie Conter : Clintop – Fragile van ’t Paradijs – Ghost de Longchamps
Camille Demolie : Chica Fino – Chin Chesta
Camille Gerard : Dior van Berkenbroek – Jedam
Marthe Heudens : Best Mix Elien – Best Mix Evana – Luka-S
Alexander Housen : Esprit van de Wellington – Lorelei van het Waterschoot
Emilia Housen : Barika van de Helle – Gentleman
Anthony Philippaerts : Northern Comme Plot
Thibault Philippaerts : Isoline van Dorperheide
Victor Plas : Darwin Z – Valse de Diamant
Zara Poels : High Five – Lolita de Laubry
Tim Prouvé : Lugano van ’t Steen Putje
Max Sebrechts : AD Blanez – Fantast
Aaron Tijskens : Evita Jvh Z
Jinse Van Der Haegen : Babeloub vh Roelhof Z – Dusty – Juventus van het Blauwhof
Ruben Van Dyck : Joline van het Exelmanshof
Maartje Verberckmoes : Dedalus M2S
Mona Vergnanini : Calista Z – First Ladie
CSICh-A Opglabbeek (BEL)
Louise Ameeuw : Bamako M’Aurea – Hallina de Muze – Lover Boy Z
Luiz Felipe Neto de Azevedo : Elanda EB – Signora
Charlotte Frederick : Electron du Houssoit
Daan Lemmens : Fenova van het Prinsenbos – Gregory Z
Viktor Morssinkhof : Bubsylon – Care for Love
Luka Roman : Muze van de Faunushoeve
Robbe Van Boxstael : Elle de Laubry
Anjolie Vanhecke : Melodie du Centaure
CSIP Opglabbeek (BEL)
Camille Biebuyck : Joly’s Jackpot
Jade Debaele : Lina van de Bochten
Charlotte Frederick : Orchid’s Colyne
Emeline Jacques : Estrait de Tatowin de Tinmont – First Rate de Tinmont
Viktor Morssinkhof : Roberlina
Olivier Nouwen : Boris
Luka Roman : Orchid’s Mila
Ylona Thijs : Kantje’s Ellard
Linde Van Boxtael : Landgraf vd Groenweg
Pauline Van Dyck : Orchid’s Azalea