Internationale selecties
Door het Belgisch Kampioen Seniors in Lanaken en het Belgische Kampioenschap voor 4- en 5-jarige paarden in Lier geen internationale concoursen in eigen land deze week. Wel trekken er heel wat landgenoten naar onze buurland voor de internationale concoursen van Aken, Fontainebleau en Valkenswaard.
Jumping
Aachen – CSIY-A : 03/09/2020 – 06/09/2020
Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Pietroniro Maud - Vermeiren Dieter
Aachen – CSIYH1* : 03/09/2020 – 06/09/2020
Verlooy Jos
Aachen – CSI3* : 03/09/2020 – 06/09/2020
Bruynseels Niels - Clemens Pieter - Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Fontainebleau – CSI2* : 03/09/2020 – 06/09/2020
Cox Karel - Scauflaire Marine
Fontainebleau – CSI1* : 03/09/2020 – 06/09/2020
Carton Inge - Henry Elysa - Herpoel Juliette
Fontainebleau – CSIAm-A : 03/09/2020 – 06/09/2020
De Sloover Manon - De Sloover Marie - Derumier Jules - Doem Isee - Dufromont Manon - Gilgemyn Emma - Laurent Coraline - Mehmet Hema - Olsen Elias - Ruijl Romy - Scauflaire Lea - Scauflaire Lore
Fontainebleau – CSIYH1* : 03/09/2020 – 06/09/2020
Carton Inge - Cox Karel - Scauflaire Marine
Valkenswaard – CSIYH1* : 04/09/2020 – 06/09/2020
Beyers Guy - Haep Katja - Kenis Pieter - Peeters James - Surin Laetitia - Van der Straten Cindy - Van Massenhove Jordy - Verberckmoes Maartje - Vrins Nick
Valkenswaard – CSI2* : 04/09/2020 – 06/09/2020
Beyers Guy - Castro Louise - Conter Emilie - Gelin Melanie - Haep Katja - Housen Alexander - Housen Emilia - Jennen Eva - Kenis Pieter - Mathy Francois Jr - Peeters Charlotte - Peeters James - Surin Laetitia - Symons Hannes - Van Decraen Kim - Van Den Bosch Danny - Van Den Bosch Ines - Van der Straten Cindy - Van Massenhove Jordy - Verberckmoes Maartje - Vermeir Wilm
Eventing
Sopot – CCI4*-S : 03/09/2020 – 06/09/2020
de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville – QC Chica Leena
Sopot – CCI3*-S : 03/09/2020 – 06/09/2020
de Liedekerke – Meier Lara: Cascaria V
Laschet Hugo: Caitane Vd Cumul Z
Sopot – CCI4*-L : 03/09/2020 – 06/09/2020
Vanspringel Joris: Creator Gs
Marbach – CCI2*-S : 06/09/2020 – 06/09/2020
Beyne Bruno: Havano de Saar – Idith De Saar
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Endurance
Durance – CEI1* 100 : 05/09/2020 – 05/09/2020
Hardy Elisabeth: Corales el Razna
Brandivy – CEI2* 120 : 05/09/2020 – 06/09/2020
Ronsmans Raoul: JJ Elektra
Brandivy – CEI1* 100 : 05/09/2020 – 06/09/2020
Gueret Patricia: Eaunoire Huingum