Internationale selecties
De Belgische ruiters trekken deze week talrijk naar het zuiden van Europa met naast de Champions Tour van Vilamoura en de CES Valencia Tour ook de start van nieuw Mediterranean Equestrian Tour in Oliva Nova! In eigen land zijn we net als vorige week te gast in het Sentower Park in Opglabbeek.
Jumping
Vilamoura – CSI3* : 26/10/2020 – 01/11/2020
Bollen Thibaut - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Philippaerts Thibault - Schmidt Jerome - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Troiani Tatiana - Wathelet Gregory
Vilamoura – CSIYH1* : 26/10/2020 – 01/11/2020
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Schmidt Jerome - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Troiani Tatiana - Wathelet Gregory
Oliva – CSIYH1* : 27/10/2020 – 01/11/2020
Berrittella Loris - Daigneux- Lange Fabienne - De Grande Jean - Demolie Camille - Detry Gilles - Devos Lieven - Genin Bertrand - Guery Jerome - Guery Patricia - Hemeryck Rik - Lambrecht Vincent - Lauwers Candice - Malfait David - Paridaen Aiko - Ruant Julie-pascale - Stappaerts Daniel - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Van Paesschen Constant - Vandousselaere Kelly - Vereecke Koen
Oliva – CSI2* : 27/10/2020 – 01/11/2020
Berrittella Loris - Conter Emilie - Cox Karel - Demolie Camille - Demuynck Freddy - Detry Gilles - Devos Lieven - Genin Bertrand - Guery Jerome - Guery Patricia - Hemeryck Rik - Jennen Eva - Lambrecht Vincent - Malfait David - Paridaen Aiko - Philippaerts Anthony - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Van Paesschen Constant - Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen
Oliva – CSI1* : 27/10/2020 – 01/11/2020
Berrittella Loris - Bruylants Nicolas - Cools Gill - d’ Andrimont Stephanie - Daigneux- Lange Fabienne - De Grande Jean - Devos Lieven - Guery Mathieu - Hemeryck Alexis - Hemeryck Rik - Jennen Eva - Lambrecht Vincent - Meerlaen Bernard - Paridaen Aiko - Stappaerts Daniel - Strubbe Elisa - Stubbe Marianne - Thonon Virginie - Vaes Elien - Verberckmoes Maartje
Riyadh – CSI2* : 29/10/2020 – 31/10/2020
Grove Alex
Oldenburg – CSIYH1* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Houben Laurens
Oldenburg – CSI2* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Houben Laurens
Opglabbeek – CSI1* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Claessens Florian - Clemens Pieter - Delforge Victoire - Doem Arnaud - Geysen Jan - Goffinet Thierry - Grenier Laura - Ockerman Chloe - Peeters Charlotte - Peeters Leonie - Schepers Jeroen - Van Den Bosch Ines - Van Massenhove Jordy - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Yves - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Willems Nathalie - Bruynseels Niels (TBC) - Devos Pieter (TBC) - Verlooy Jos (TBC)
Opglabbeek – CSI3* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Appelen Jeroen - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Goffinet Thierry - Hendrickx Dominique - Housen Alexander - Ockerman Chloe - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Van Den Bosch Ines - Van Massenhove Jordy - Vandenberk Jens - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vermeir Wilm - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies
Tortona – CSI2* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Philips Ignace
Tortona – CSIYH1* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Philips Ignace
Valencia – CSIYH1* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Laenen Melissa - Moeskops Bunoit - Van Belle Mike - Van Gelderen Boy-Adrian
Valencia – CSI2* : 29/10/2020 – 01/11/2020
Moeskops Bunoit - Thiry Jose - Van Belle Mike - Van Gelderen Boy-Adrian
Endurance
Montcuq – CEI3* 90+(2) : 31/10/2020 – 01/11/2020
Evrard Dominique: Blackout Thee Barrada
Just Celine: cantate reial
Ronsmans Raoul: JJ Elektra
Willeme Charlene: Ai Xamba