Internationale selecties
Nadat er vorige week al opnieuw internationaal gesprongen werd op Belgische bodem zal dat deze week ook gebeuren bij onze Noorderburen. Daar is het natuurlijk vooral uitkijken naar Indoor Brabant in 's Hertogenbosch, maar ook in Kronenberg is er internationale actie. De internationale jeugd trekt deze week dan weer naar het Azelhof in Lier en het Sentower Park in Opglabbeek vormt ditmaal het decor voor de internationale dressuursport.
Jumping
Kronenberg – CSI1* : 21/04/2021 – 24/04/2021
Clemens Pieter - Conter Emilie - Peeters Leonie - Van Massenhove Jordy
Kronenberg – CSI2* : 21/04/2021 – 24/04/2021
Clemens Pieter - Conter Emilie - Harmegnies Maxime - Peeters Leonie - Van Massenhove Jordy
Gorla Minore – CSIYH1* : 21/04/2021 – 25/04/2021
Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Gorla Minore – CSI2* : 21/04/2021 – 25/04/2021
Geurts-Dalton Sophie - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Hagen a. T. W. – CSI2* : 21/04/2021 – 25/04/2021
Philippaerts Thibault
Hagen a. T. W. – CSIYH1* : 21/04/2021 – 25/04/2021
Philippaerts Thibault
Wellington FL – CSI3* : 21/04/2021 – 25/04/2021
Conter Zoe - Philippaerts Nicola
Lier – CSIP : 22/04/2021 – 25/04/2021
Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Boon Guust - Boon Marthe - Braspenning Merel - de Koning Marie - De Nys Sebastien - De Plecker Vic - De Schrijver Brent - Dieu Marthe-Louize - Franken Evelyne - Gerard Estelle - Heylen Mitchel - Peeters Jef - Tijskens Laure - Van Boxstael Robbe - Van Buggenhout Vreni - Van Den Branden Yari - Van Dijck Jonas - Van Dijck Joppe - Van Hollebeke Julie - Van Tricht Estelle - Verschooten Zoë
Lier – CSICh-A : 22/04/2021 – 25/04/2021
Anthonissen Pieter Jan - Bomere Estee - De Nys Sebastien - De Schrijver Brent - Denutte Jules - Dieu Marthe-Louize - Gerard Estelle - Lamberts Julie - Lambrecht Louis - Lepage Josephine - Van Den Branden Yari - Van Tricht Estelle
Lier – CSIU25-A : 22/04/2021 – 25/04/2021
Bollen Thibaut - Cools Gill - De Breucker Anke - De Proft Anouk - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Janssens Silke - Matala Luna - Nauta Rik - Paridaen Aiko - Putters Claire - Putters Evelyne - Schepers Paulien - Tijskens Aaron - Van Beek Roy - Van Dyck Ruben - Van Ende Lien - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Ella - Van Hoydonck Jules - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verberckmoes Maartje
Lier – CSIJ-A : 22/04/2021 – 25/04/2021
Ameeuw Louise - Anthonissen Ellen - Bernaerts Daan - Beyers Helena - Bourdeaud’hui Mathieu - Bruyneel Albert - de boeck kasper - De Breucker Anke - De Corte Manon - de Koning Marie - Fievez Bo - Frederick Amber - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Jansegers Yana - Malisart Lies - Nauta Rik - Peeters Jef - Putters Evelyne - Rogiest Emile - Schepers Paulien - Swinnen Lander - Vandecasteele Bart Jay Junior - Vandousselaere Paris
‘s-Hertogenbosch – CSI5* : 23/04/2021 – 25/04/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Dressuur
Opglabbeek – CDICh-A : 22/04/2021 – 25/04/2021
De Rover Xyliana: G-star
Hennes Amber
Van Durme Max: DIJON
Verwimp Elise: Boemerang
Opglabbeek – CDIU25 : 22/04/2021 – 25/04/2021
Hendrikx Suraya: Black Beauty
Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve
Verberne Numa: Gatano
Opglabbeek – CDIP : 22/04/2021 – 25/04/2021
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Hermans Angelina: Djamila 36 – Macho
Herweyers Emilie: Don’t Dream WE
Peeters Anna: Balotelli
Opglabbeek – CDIJ : 22/04/2021 – 25/04/2021
Brauwers Louise: Esprit – Graaf Donnerhall
Clabots Brittany: Fluegel
Collard Clara: Escape
De Jong Jette: Heavenly Charming – Indini
Lowyck Emma: Dior
Opglabbeek – CDIY : 22/04/2021 – 25/04/2021
Niessen Zoe: Felitia
Richmond Charlotte: Goliath van de Kempenhoeve
Van Den Steen Amber: Fame
Vestergaard Karoline Sofie: Junior Hit
Opglabbeek – CDI3* : 22/04/2021 – 25/04/2021
Borrey De Coninck Eline: Haressel
De Backer Xanthe: Batiqar
De Winne Flore: Flynn
Defalque Charlotte: Botticelli
Fairchild Alexa: Dabanos D’o4
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Koninx Julie: Emmerson
MICHIELS Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Pauluis Larissa: First- Step Valentin – flambeau
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Reimer Jennifer: Daiquiri Royal
Roos Laurence: Fil Rouge
Spahn Marc Peter: Dashy Boy – Elias 494
Vandenberghe Thibault: Santiago Song
Vanommeslaghe Laurence: Edison – Havalon
Verwimp Jorinde: Cape Town – Golddream Vd Kempenhoeve – Juwel Krack vh Klaverhof
Eventing
Vairano, Vidigulfo – CCIP2-L : 22/04/2021 – 25/04/2021
Coenegrachts Arne: Kantje’s Irlando
Luhmühlen – CCI2*-S : 24/04/2021 – 25/04/2021
Boon Maarten: Gravin van Cantos
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Hooney D’arville – oda – Origi
Magnus Tine: Champagne Pia Z – Dia Van Het Lichterveld Z