Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
06/08/2021 07:15 - Algemeen

Internationale selecties

Dit weekend geen manche van de Longines Global Champions Tour, maar wel de vijfsterren Nations Cup in het Franse La Baule waar ons land sterk vertegenwoordigd zal zijn. In eigen land is er opnieuw heel wat actie met zowel in het Azelhof als in het Sentower Park een internationaal concours en de internationale jeugd trekt dan weer naar Hagen. Tenslotte komt er ook een Belgisch team aan de start op de driesterren Nations Cup van Uggerhalne in Denemarken. 

 

Jumping


Hagen a. T. W. – CSIOY : 08/06/2021 – 13/06/2021

De Proft Anouk - Housen Alexander - Paridaen Aiko - Prouve Tim - Van Beek Roy

 

Hagen a. T. W. – CSIOP : 08/06/2021 – 13/06/2021

De Plecker Vic - Dieu Marthe-Louize - Frederick Charlotte - Van Den Branden Yari - Wouters Seppe

 

Hagen a. T. W. – CSIOJ : 08/06/2021 – 13/06/2021

Bourdeaud’hui Mathieu - Godecharle Maxim - Kindt Delphine - Lenaerts Louise - Rotsaert Aliki

 

Hagen a. T. W. – CSIOCh : 08/06/2021 – 13/06/2021

Dieu Marthe-Louize - Gerard Estelle - Lamberts Julie - Van Den Branden Yari - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 09/06/2021 – 12/06/2021

Baeten Louke - Cannaert Loic - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Geurts Jessica - Hemeryck Rik - Hubrechts Gert-Jan - Kumps Victor - Morssinkhof Simon - Peeters James - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Reyns Gilles - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Somers Julie

 

Opglabbeek – CSI2* : 09/06/2021 – 12/06/2021

Cannaert Loic - Geurts Jessica - Hemeryck Rik - Hubrechts Gert-Jan - Peeters James - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Swinnen Lander - Vermeiren Dieter

 

Opglabbeek – CSI1* : 09/06/2021 – 12/06/2021

Baeten Louke - Geurts Jessica - Hemeryck Rik - Hubrechts Gert-Jan - Kumps Victor - Morssinkhof Simon - Peeters Leonie - Reyns Gilles - Somers Julie - Streydio Ilhan - Van Puyenbroeck Silke - Vermeiren Dieter

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 09/06/2021 – 13/06/2021

Mathy Francois Jr

 

St Tropez – Grimaud – CSI4* : 09/06/2021 – 13/06/2021

Mathy Francois Jr

 

Vilamoura – CSI1* : 09/06/2021 – 13/06/2021

Roegiers Charlotte - Stevenart Jude

 

Bábolna – CSI2*-W : 10/06/2021 – 13/06/2021

Bollen Thibaut

 

Deauville – CSIAm-A : 10/06/2021 – 13/06/2021

D’hondt Elien - Danneels Anouch - Verhulsel Christophe

 

Deauville – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Claeys Jan - d’ Andrimont Stephanie - Philippaerts Olivier - Saelens Laura - Sappin Jelle - Verhulsel Christophe

 

Deauville – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Claeys Jan - Philippaerts Olivier - Sappin Jelle - Verhulsel Christophe

 

La Baule – CSIO5*-NC EUD1 : 10/06/2021 – 13/06/2021

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Vanderhasselt Yves

 

La Baule – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Halbardier Meghann

 

Lier – CSIYH1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Appelen Jeroen - Beyers Guy - Braeckmans Cassandra - Brutsaert Leon - Carton Inge - Deknudt Cederick - Haep Katja - Le Jeune Philippe - Naessens Benny - Patteet Gudrun - Van Rompaey Isidoor - Van Vreckom Evelyne - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Wenselaers Johan - Willems Laurien

 

Lier – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Appelen Jeroen - Brutsaert Leon - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - D’haese Dimme - De Vos Ines - Deknudt Cederick - Haep Katja - Heudens Marthe - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Naessens Benny - Strubbe Elisa - Thomas Gilles - Thys Jens - Van Wesel Jill - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Vermeir Wilm - Wenselaers Johan

 

Lier – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Aerens Karel - Appelen Jeroen - Braeckmans Xena - Brutsaert Leon - Clarys Bart - Cools Gill - Fannoy Perrine - Hazebroek Maxime - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Tuyttens Penelope - Van Rompaey Isidoor - Van Vreckom Evelyne - Van Wesel Jill - Vanderhasselt Olivier - Willems Laurien - Zerbini Melissa

 

San Remo – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Philips Ignace

 

San Remo – CSIYH1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Philips Ignace

 

Sancourt – CSIAm-A : 10/06/2021 – 13/06/2021

Demuynck Gail - Leemans Amandine - Pierard Shirley - Vicini Nathan

 

Sancourt – CSIYH1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Berlemont Sebastien - Demuynck Joy - Gierech Odile - Nuytens Gilles - Philippe Charlotte

 

Sancourt – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Broekaert Cedric - De Brabander Karline - Demolder Johan - Demuynck Gail - Demuynck Joy - Embo Helena - Embo Louise - Geryl Perry - Gierech Odile - Marcotte Valentin - Philippe Charlotte - Pierard Shirley - Rocher Melissa - Van Laethem Pascal - Vereecke Koen

 

Sancourt – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Cardon Alexandre - Demolder Johan - Demuynck Joy - Geryl Perry - Gierech Odile - Marcotte Valentin - Nuytens Gilles - Philippe Charlotte - Van Laethem Pascal - Vereecke Koen

 

Uggerhalne – CSIO3*-NC EEF RQ : 10/06/2021 – 13/06/2021

Conter Emilie - Doem Arnaud - Harmegnies Maxime - Spits Thibeau - Van Paesschen Constant

 

Vidauban – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Delree Maite

 

Vidauban – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Delree Maite

 

Dressuur


Hagen a. T. W. – CDIY : 08/06/2021 – 13/06/2021

Richmond Charlotte: Goliath van de Kempenhoeve

 

Hagen a. T. W. – CDIOY : 08/06/2021 – 13/06/2021

Colling Maïté: Rapallo C.L.
Pieters Beaudine: Donovan Magnum

 

Hagen a. T. W. – CDIOJ : 08/06/2021 – 13/06/2021

Jorissen Lilly: Secret Agent Amour
Opsomer Julie: Parodie 360

 

Hagen a. T. W. – CDIOCh : 08/06/2021 – 13/06/2021

De Rover Xyliana: G-star
Hennes Amber: Allegro v/h Trichelhof
Vercammen Isabeau: Cinderella Kwikaard

 

Hagen a. T. W. – CDIJ : 08/06/2021 – 13/06/2021

Goovaerts Alexander: Habiba Vh Bloemenhof

 

Hagen a. T. W. – CDICh-A : 08/06/2021 – 13/06/2021

Van Durme Max: Dijon
Verwimp Elise: Boemerang

 

Achleiten – CDI4* : 10/06/2021 – 13/06/2021

Roos Laurence: Fil Rouge

 

Eventing


Westerstede – CCI1*-Intro : 09/06/2021 – 13/06/2021

Debusschere Jarno: Moon Connection
Despontin Julien: Clever Boy WAF
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Tubes Victoria: Chattanooga Choo Choo H

 

Westerstede – CCI3*-S : 09/06/2021 – 13/06/2021

Despontin Julien: Honeyblue
Magnus Tine: Champagne Pia Z – Dia Van Het Lichterveld Z

 

Westerstede – CCI2*-S : 09/06/2021 – 13/06/2021

de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Debusschere Jarno: Lennox

 

Endurance


Compiègne – CEI3* 140 : 12/06/2021 – 12/06/2021

Droghini Danny: Bg Gilles
Peignat Steve: Essaouira de Madigou
Ronsmans Raoul: JJ Elektra
Vandewalle Faye: Ffaxx
Willems Nicolas: Aida

 

Compiègne – CEI3* 160 : 12/06/2021 – 13/06/2021

Evrard Dominique: Blackout Thee Barrada
Schuiten Louna: Bassam Keradennec

 

Compiègne – CEI1* 100 : 12/06/2021 – 13/06/2021

Meurrens Freddy: Bright Sky Larzac
Snoeck Zoe: Aslan J
Sterckx Kurt: Chimco DA

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions