Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
23/06/2021 15:32 - Jumping

Internationale selecties

De top van de Belgische springtop is deze week present in eigen land, want na een jaar gedwongen onderbreking staat Knokke Hippique opnieuw op de agenda. Verder is er ook nog internationale actie in Bonheiden en ook in het Franse Royan komen er enkele landgenoten aan de start. 

 

 

 

 

 

 

Jumping


Royan – CSIAm-A : 22/06/2021 – 27/06/2021

Depuydt Julie

 

Royan – CSIYH1* : 22/06/2021 – 27/06/2021

Lefevre Steve - Vandenbossche Bjorn

 

Royan – CSI1* : 22/06/2021 – 27/06/2021

Vandenbossche Bjorn

 

Royan – CSI2* : 22/06/2021 – 27/06/2021

Vandenbossche Bjorn

 

Knokke – CSI5* : 23/06/2021 – 27/06/2021

Bruynseels Niels - Conter Zoe - Cox Karel - Devos Pieter - Guery Jerome - Hendrickx Dominique - Patteet Gudrun - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Vanderhasselt Yves - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

 

Knokke – CSIYH1* : 23/06/2021 – 27/06/2021

Appelen Jeroen - Bossu Francois - Bruynseels Niels - D’haese Dimme - De Waele Koen - Demolie Camille - Hendrickx Dominique - Naessens Benny - Patteet Gudrun - Philippaerts Anthony - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Philippaerts Thibault - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vernaet Frederic

 

Knokke – CSI1* : 23/06/2021 – 27/06/2021

Blommaert Valerie - D’haese Dimme - De Waele Koen - Guery Mathieu - Haelterman Stephanie - Hendrickx Charline - Herpoel Juliette - Jennen Eva - Lahy Marie - Lambermont Rosalie - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Maelfait Sam - Penders Lore - Putters Claire - Putters Evelyne - Trenker Pascale - Van Den Bosch Danny - Van Gorp Marthe - Vandoorne Axel - Vernaet Frederic - Vigneron Sebastien

 

Knokke – CSI2* : 23/06/2021 – 27/06/2021

Appelen Jeroen - Bossu Francois - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - De Waele Koen - Demolie Camille - Guery Mathieu - Guery Patricia - Herpoel Juliette - Jennen Eva - Lambilliotte Eleonore - Losfeld Louise - Macedoine Julien - Naessens Benny - Paridaen Aiko - Patteet Gudrun - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Putters Claire - Putters Evelyne - Sebrechts Max - Thomas Gilles - Van Den Bosch Ines - Van Gorp Marthe - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory

 

Knokke – CSI3* : 23/06/2021 – 27/06/2021

Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - D’haese Dimme - Demolie Camille - Devos Pieter - Guery Jerome - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Philippaerts Thibault - Putters Evelyne - Sebrechts Max - Thomas Gilles - Verberckmoes Maartje - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory

 

Bonheiden – CSIYH1* : 24/06/2021 – 27/06/2021

Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Beirens Yanick - Berrittella Ugo - Bille Brecht - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - De Brabandere Pieter - De Laet Caroline - Demeersman Dirk - Gelaude Koen - Goffinet Thierry - Jochems Lennerd - Kairis Thomas - Laenen Melissa - Lutz Charlotte - Marcotte Valentin - Nuytens Gilles - Ruant Julie-pascale - Spits Patrik - Spits Thibeau - Thiry Jose - Troiani Tatiana - Trulemans Georges - Van Beek Roy - Van Belle Mike - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Wils Mieke - Zerbini Melissa

 

Bonheiden – CSI2* : 24/06/2021 – 27/06/2021

Anthonissen Bart - Barker Rikke - Berrittella Ugo - Bille Brecht - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - De Baets Chanel - De Brabandere Pieter - De Koninck Amber - De Laet Caroline Demeersman Dirk - Fievez Bo - Gelaude Koen - Heudens Marthe - Hoeben Valentina - Jochems Lennerd - Kairis Thomas - Marcotte Valentin - Michiels Kenza - Nuytens Gilles - Rombouts Kirsten - Spits Thibeau - Stalpaert Gaetan - Thiry Jose - Thys Jens - Troiani Tatiana - Trulemans Georges - Van Beek Roy - Van Belle Mike - Van Paesschen Constant - Vandecasteele Bart Jay Junior - Vandenberk Jens - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Vinckier Jan - Wastiau Kevin - Zerbini Melissa

 

Bonheiden – CSI1* : 24/06/2021 – 27/06/2021

Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Callewaert Alexy - Clarys Bart - Coessens Machteld - De Baets Chanel - De Brabandere Pieter - De Koninck Amber - De Nys Sebastien - Fievez Bo - Heudens Marthe - Holemans Stien - Jochems Lennerd - Kairis Thomas - Laenen Melissa - Peeters Kjell - Ruant Julie-pascale - Stanssens Marie - Trulemans Georges - Van Belle Mike - Van Renterghem Jade - Vandecasteele Bart Jay Junior - Vanderstraeten Bart - Wastiau Kevin - Wils Mieke

 

Eventing


Strzegom – CCIY3*-L : 23/06/2021 – 27/06/2021

Petillion Benoit: Eros van de steenakker

 

Strzegom – CCI1*-Intro : 23/06/2021 – 27/06/2021

de Liedekerke – Meier Lara: Pumpkin de la liniere
Debusschere Jarno: Moon Connection

 

Strzegom – CCI4*-L : 23/06/2021 – 27/06/2021

Denutte Timothy: Coldplay

 

Strzegom – CCI3*-S : 23/06/2021 – 27/06/2021

de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville
Lambrecht Maxime: Hitmo van Alsingen
Verwimp Jarno: Kyba van de Jomaheide

 

Strzegom – CCI2*-L : 23/06/2021 – 27/06/2021

de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62
Schmitz Julia: Saphir du Prieure de Seny

 

Strzegom – CCI2*-S : 23/06/2021 – 27/06/2021

Binard Leon: Laris – Magic Moment
de Liedekerke – Meier Lara: Icona 2
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Minner Manon: Diddel 5
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions

 

Strzegom – CCIO4*-NC-S : 23/06/2021 – 27/06/2021

Benay Celia: Delara
de Liedekerke – Meier Lara
Lambrecht Maxime: Mister Big Ter Bunder
Minner Manon: Cool dancer
Schmitz Julia: Lady Like
Verwimp Jarno: Hilton – Mahalia

 

Avenches – CCI3*-S : 24/06/2021 – 27/06/2021

Vervaecke Senne: Jeno

 

Avenches – CCI4*-S : 24/06/2021 – 27/06/2021

Vervaecke Kris: Guantanamo Van Alsingen
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen

 

Bazoges en Pareds – CCI2*-L : 24/06/2021 – 27/06/2021

Collet Sylvie: vanille de virton
Demollin Justine: Chandra Z
Goeman Tom: Accro
Poncelet Léa: Roxane de l’othain
Vermoortele Zoe: Cric Crac V

 

Bazoges en Pareds – CCI3*-L : 24/06/2021 – 27/06/2021

Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Despontin Julien: Honeyblue
Gavrilovic Cyril: Leonardo 907
Thual Camille: Nereo CP

 

Bazoges en Pareds – CCI3*-S : 24/06/2021 – 27/06/2021

Goeman Tom: Sibo de Quiesce

 

Bazoges en Pareds – CCI1*-Intro : 24/06/2021 – 27/06/2021

Despontin Julien: Clever Boy WAF
Poncelet Léa: Elixir des cabanes

 

Mennen


Aywaille – CAI2*-P2 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Debie Annelore: Cavalier 73 – Doornzicht Robin Hood – Hoefke’s Clide
Deudon Nicolas: Carlos – Dempsy Calipso – Elmo – Hynder Hoeve S Osiris – Kuikhornster Boris – Sander
Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo
Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron – Zandberg’s Job
Van Der Speeten Marc: Casper – Hendi’s Braskari – Indigo Emelwerth
Verhaege Johan: Adrianehoeve s Keanu – De Goede Ree’s Jazz – Russel – Sint Maartenshoek Robin – Spirit Black
Watkins Sally-anne: Acresdale Ultimate Warrior – Mullins Keltic Prince – Nantyrast Marksman

 

Aywaille – CAI3*-H1 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Destine Jean Claude: Dessmeyer
Lejeune Etienne: May be de Special van’t Winkelveld
Louesse Etienne: Baltick
Malherbes Louis Marie: Hollywood
Meuwis Jonathan: Happy des Cerisiers
Renier Sylvie: Harald
Wynants Andre: Hépasja

 

Aywaille – CAICh2*-P1 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Coolman Magdalena: PICON VAN HET NIEUWLAND
De Maere Robbe: Templedruid Harare
Pallen Lise: Schweppes
Ver Eecke Niels: Bruno

 

Aywaille – CAIJ2*-P1 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Daenekint Beau: Cefndu Prince Charming
Dessoy Justin: Chin Up Dew-drop
Naniot Océane: Donut D.j.
Persoons Timon: Bixie
Vangoidsenhoven Ellen: Eikenhorst’s Joris

 

Aywaille – CAIY2*-H1 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Coolman Rosalie: Maestoso LI-10

 

Aywaille – CAI2*-P1 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Pirotte Gilles: Rubens
Van Den Bergh Rudi: Vogelzang’s Bolero
Van Der Speeten Sara: Kai
Verlee Seppe: Pumkin Van Prinseveld

 

Aywaille – CAI2*-H1 : 24/06/2021 – 27/06/2021

Brynaert Pieter-Jan: Intan
De Kimpe Esther: Darwin
Delhauteur Jean-Michel: Nercos Van De Kempenhoeve
Soete Freddy: Evelien
Wentein Mark: Torsten

 

Endurance


Fougeres – CEI1* 100 : 26/06/2021 – 27/06/2021

Cuvelier Anne: Francesca

 

Fougeres – CEI2* 120 : 26/06/2021 – 27/06/2021

Evrard Dominique: Fm Selene

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions