Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
15/09/2021 14:33 - Algemeen

Internationale selecties

Met het CSIO van Aken, de Longines Global Champions Tour van Rome en de Hubside Jumping van St. Tropez staan er dit weekend maar liefst 3 vijfsterrenconcoursen op het programma waar er landgenoten aan de start verschijnen!  Verder zijn we in eigen land opnieuw te gast bij de familie Van Belle op Jumping Bonheiden en trekken er ook heel wat landgenoten naar het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg. Tenslotte is ons land ook vertegenwoordigd op Jumping Maubeuge.

 

 

Aachen - CSIO5*

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory

 

Aachen - CSIYH1* incl. 8yo

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Vermeiren Dieter - Wathelet Gregory

 

Aachen - CSI1*

Demolie Camille - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Meynaerts Laurens - Pietroniro Maud - Plas Victor - Vermeiren Dieter - Vermeulen Thibault

 

Kronenberg – CSIYH1* : 15/09/2021 – 18/09/2021

de Jamblinne Axelle - Den Doelder Marinus - Houben Laurens - Jonkmans Patrick - Kumps Alexander - Verberckmoes Maartje - Vermeulen Thibault

 

Kronenberg – CSI1* : 15/09/2021 – 18/09/2021

Houben Laurens - Jonkmans Patrick - Ramaekers Ingriet - Thijs Ylona - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verberckmoes Maartje - Vermeulen Thibault

 

Kronenberg – CSI2* : 15/09/2021 – 18/09/2021

Den Doelder Marinus - Houben Laurens - Jonkmans Patrick - Kindt Delphine - Kumps Alexander - Philippaerts Nicola - Ramaekers Ingriet - Van Der Heyde Claire - Van Massenhove Jordy - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verberckmoes Maartje - Vermeulen Thibault

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 15/09/2021 – 19/09/2021

Jennen Eva - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Said Abdel - Van Paesschen Constant

 

St Tropez – Grimaud – CSI1* : 15/09/2021 – 19/09/2021

Castro Louise - Jennen Eva

 

St Tropez – Grimaud – CSI5* : 15/09/2021 – 19/09/2021

Clemens Pieter - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Said Abdel - Van Paesschen Constant - Vermeir Wilm

 

Rome, Circo Massimo – CSI2* Open : 16/09/2021 – 18/09/2021

Boden Christophe - De Boeck Kasper - Van Den Bosch Danny - Van Den Bosch Ines - Van der Linden Dries

 

Rome, Circo Massimo – CSI5* : 16/09/2021 – 18/09/2021

Verlooy Jos

 

Bonheiden – CSIYH1* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Anthonissen Bart - Bille Brecht - Blommaert Laura - Bourdeaud’hui Mathieu - Burnouf Mathis - Clarys Bart - Cools Cyril - De Hornois Caro-Belle - De Winter Jeroen - Hendrickx Tibo - Janssens Guy - Janssens Stephanie - Jaubin Lauren - Keulen Isabeau - Laenen Melissa - Lahousse Judith - Lefevre Steve - Lutz Charlotte - Madrenas Lola - Malisart Lies - Matthijs Nikolas - Nauta Rik - Neven Wout - Ockerman Chloe - Quaghebeur Giovanni - Servais Stephanie - Spiessens Kevin - Thiry Kim - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Van Belle Mike - Verlies Nick - Vermeiren Tinne - Vinckier Jan

 

Bonheiden – CSI2* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Barker Rikke - Berrittella Loris - Bille Brecht - Bourdeaud’hui Mathieu - Burnouf Mathis - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Cools Cyril - De Coninck Tanguy - De Corte Stephanie - De Winter Jeroen - Fannes Karlien - Fievez Bo - Gaelens Maxine - Goffinet Thierry - Lahousse Judith - Lambrecht Vincent - Lissens Hanne - Lombard Pascale - Lombard Vanina - Malfait David - Malisart Lies - Mallinjoud Jean-Francois - Matthijs Nikolas - Michiels Kenza - Nauta Rik - Neven Wout - Nijs Katrien - Ockerman Chloe - Oris Karen - Plas Victor - Quaghebeur Giovanni - Rijnders Chaouki - Spits Thibeau - Stalpaert Gaetan - Thiry Kim - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Van de Poel Vicky - Van Lent Maverick - Van Wesel Jill - Vandenberk Jens - Vandousselaere Kelly - Vandousselaere Paris - Verlies Nick - Vermeiren Tinne - Vinckier Jan

 

Bonheiden – CSI1* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Baeyens Loesje - Beel Ann - Bille Brecht - Boskamp Marie - Bouckaert Emilie - Bustin Victoria - Callewaert Alexy - Cools Cyril - Cools Gill - Cuypers Maximiliaan - De Koninck Amber - Deschamps Lisa - Devisscher Margot - Falisse Stephanie - Fievez Bo - Gaelens Maxine - Goethals Eline - Goffinet Thierry - Gorus Anais - Janssens Stephanie - Jaubin Lauren - Keulen Isabeau - Keulen Peter - Laenen Melissa - Lambermont Rosalie - Lambrecht Vincent - Leroy Kiara - Lissens Hanne - Lombard Vanina - Mackowiak Camille - Malfait David - Mallinjoud Jean-Francois - Nauta Rik - Neven Wout - Oris Karen - Peeters Kjell - Plas Victor - Quaghebeur Giovanni - Reners Febe - Schepers Jeroen - Van Belle Mike - Van Renterghem Jade - Van Wesel Jill - Vandousselaere Kelly - Vandousselaere Paris - Vangeebergen Giel - Vanhecke Kevin - Verelst Anna-laura - Vergauwen Iris

 

Gorla Minore – CSI1* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Delree Maite

 

Maubeuge – CSIYH1* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Hazebroek Mathias - Hemeryck Rik - Philippe Charlotte - Scauflaire Marine - Vereecke Andres

 

Maubeuge – CSI1* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Becker Noemie - Berlemont Sebastien - Bossrez Charlotte - Bruylants Nicolas - Collard-Bovy Lionel - De Seny Henrianne - Doem Isee - Dutillieux Alexis - Hazebroek Maxime - Jacques Emeline - Leemans Amandine - Mc Entee Eileen - Mehmet Hema - Novellon Quentin - Pierard Shirley - Sadoun Jonas - Vanderlinden Charline - Victoor Candice - Vilain Victoria

 

Maubeuge – CSI3* : 16/09/2021 – 19/09/2021

Doem Arnaud - Dunon Gilles - Genin Bertrand- Hazebroek Mathias - Hemeryck Rik - Philippe Charlotte - Pirotte Jean-Michel - Scauflaire Marine - Sebrechts Max - Thiry Jose - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres

 

Dressuur

 

Aachen CDIY

Van Den Steen Amber

 

Waregem – CDIP : 15/09/2021 – 19/09/2021

Collard Clara: Orchid’s Borneo
Pauwels Manon: Schierensees Midnight Blue

 

Waregem – CDICh-A : 15/09/2021 – 19/09/2021

Herweyers Emilie: Kalegra C-TWO DVB
Vercammen Isabeau: Cinderella Kwikaard

 

Waregem – CDIJ : 15/09/2021 – 19/09/2021

Berode Clara: Seniorita AAC
Brauwers Louise: Esprit
Clabots Brittany: Fluegel
De Caluwe Lana: Elfenranke
De Jong Jette: Heavenly Charming – Jeronimo H
Opsomer Julie: Parodie 360
Robert Robin: Divin Weltino

 

Waregem – CDIY : 15/09/2021 – 19/09/2021

Vestergaard Karoline Sofie: Junior Hit

 

Waregem – CDI3* : 15/09/2021 – 19/09/2021

De Winne Flore: Basali – Flynn
Ghekiere Jessica: Elivia
Luyten Laura: J2l Lamborghini
Masselus Barbara: Jersey Girl
Nouwen Naomi: Frevo
Pauluis Larissa: flambeau
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Van De Keere Frederik: Havanna – Jameson
Van Ingelgem Charlotte: Hero VDT
Verboomen Justin: Wadest
Verwimp Jorinde: Juwel Krack vh Klaverhof

 

Eventing

 

Aachen CCIO4*-S

de Liedekerke – Meier Lara

 

Varsseveld – CCI1*-Intro : 15/09/2021 – 19/09/2021

Beyne Bruno: Eiskonig
Busschaert Valerie: Ensor Van Het Hellehof
de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi
Despontin Julien: Chattanooga Choo Choo H – Clever Boy WAF – vanille de virton
Dupont Sarah: Joske De Saar
Goesaert Benoit: Cornell
Peeters Jasper: Cadell Z
Sap Pascale: Chakka-khan Z
Sterkens Cel: Vencor van de Kiezelhoeve
Van Den Broeck Lander: Kaaiman V/D Kooldries
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z
Vlaeminck Adeline: Q – Knock For Me D’20

 

Varsseveld – CCIP1-L : 15/09/2021 – 19/09/2021

Goeminne Marie-Joelle: Tabaknatie Jefke
Sels Oliver: Kyris van Orchid’s
Sterckx Fleur: Orchid’s Xilla
Van Gorp Nisse: Timon Van De Groenheuvel

 

Varsseveld – CCI2*-L : 15/09/2021 – 19/09/2021

Adriaensen Geert: Kenzo Power B
Brechon Laetitia: Ginger
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
Geldhof Klara: Livius
Lambrecht Maxime: Olga Ter Bunder
Verwimp Jarno: Grace

 

Varsseveld – CCI3*-L : 15/09/2021 – 19/09/2021

Arnauts Michiel: Idalco
D’Hoker Stef: Keep Safe G Z
De Cleene Wouter: Quintera
De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater
Lambrecht Maxime: Mister Big Ter Bunder
Poncelet Léa: Roxane de l’othain
Raty Chloe: ambassadeur d’oc
Sabbe Lisa: Enya Des Concessions
Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova – Vainquer Z
Vanhee Donna: Kind Light Van Hof Ter Ede
Vanspringel Joris: Bhf Tuxedo
Wergifosse Julien: Dwight De St Roch – Floren 06

 

Varsseveld – CCI3*-S : 15/09/2021 – 19/09/2021

De Cleene Wouter: Goteus S
Delvaux Camille: Belissimo Boy K
Despontin Julien: Honeyblue
Geirnaert Rik: Dalton De La Vie Z
Nosal Claire: Dancing Queen
Sterkens Peter: Enzo G
Vandendriessche Brecht: D’amour

 

Varsseveld – CCI2*-S : 15/09/2021 – 19/09/2021

de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Fontaine Melanie: Illicite d'Ansermont  
Guitard Florian: Emma Von Der Held
Herbots Geertrui: Krik krak V.h. Blondveld
Magnus Tine: Dia Van Het Lichterveld Z – Dizzy van het Lichterveld Z
Raman Flore: Jewel van het Moerputhof
Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
Sterkens Peter: Voyce
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Uyttendaele Joppe: Hilandro
Van Den Broeck Lander: Word For Word
Vandendriessche Brecht: Brera Du B&A
Verwimp Jarno: Chico vh Gavershof Z – Kyba van de Jomaheide

 

Mennen

 

Aachen CAIO4*-H4 WCupQ

Degrieck Dries
Geerts Glenn
Stokmans Tom

 

Le Pin au Haras – CH-M-P-A 1 : 16/09/2021 – 19/09/2021

Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Pallen Sebastien: Carlo
Pirotte Gilles: Rubens
Tinlot Sven: Kitty

 

Le Pin au Haras – CH-M-P-A 2 : 16/09/2021 – 19/09/2021

Debie Annelore: Cavalier 73 – Doornzicht Robin Hood – Hoefke’s Clide
Deudon Nicolas: Dempsy Calipso – Elmo – Sander
Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Zandberg’s Job
Verhaege Johan: De Goede Ree’s Jazz – Sint Maartenshoek Robin – Spirit Black

 

Le Pin au Haras – CH-M-P-A 4 : 16/09/2021 – 19/09/2021

Bax Tinne: Beukenhof’s Iwan – Cuppers Salinero – Vechtzicht Commanchero – Vechtzicht S Consul – Vechtzicht’s Challenger
Van Den Bosch Bert: Kastanjehof Jimmy – Langevoren Lucas – Roetsenest s Santa Fe – Vechtzicht’s Hopeful – Velvet’s Mr Monaco
Van Den Ouweland Peter: Albrechts Hoeve’s Alex – De Weyerds Ferguson – Hofstee’s Picasso – Lywimar Imperial – Stougjeshoeve Edition
Vanhoenacker Julien: Blitz – Rhosbrenin Hedydd – timmij – Trippel – Vierhoek’s Jackson

 

Endurance


Florac – CEI2* 120 : 15/09/2021 – 19/09/2021

Hardy Elisabeth: Pride of Jack du Vent

 


Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions