Internationale selecties voor dit weekend
Wie gaat naar de Gucci Paris Masters? De meeste kiezen uiteraard voor het CSI2* dichter bij huis in Sentower Park. Dressuur wordt er op internationaal niveau gereden in Den Goubergh te Roosendaal, waar deze maand ook nog twee CSI's plaatsvinden.
Alle deelnemers van Gucci Masters Parijs:
http://www.hippobase.com/EventInfo/Entries/CompetitorHorse.aspx?EventID=934
Internationale selecties 03 - 06 / 12 / 2015.
JUMPING
CSI5* Paris (FRA)
Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet – Fame van de Plataan
Jos Verlooy : Clearwater – Sunshine – Tendresse du Fort
Gregory Wathelet : Egano van het Slogenhof – Coree de Hus– Algorythem
CSI2* Paris (FRA)
Karline De Brabander – Nadege Janssen - Ignace Philips – Yves Vilain
CSI1* Paris (FRA)
Vincent De Reys - Cassandra Foret – Bruno Goyens de Heusch – Muriel Igalson
CSI4* Salzburg (AUT)
Cindy Van Der Straeten-Marie : Fa-belle van ’t Roosakker – Chacco r – Balance 26
François Mathy jr. : Elvis Van De Vrunte – Falco van de Clehoeve – Polinska des Isles
CSI2* Salzburg (AUT)
Jonas Vervoort
CSIU25-A Salzburg (AUT)
Christophe Leutenez : Esteny van de Herkkant
CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)
Stephanie Andries – Jeroen Appelen – Nico Baerts – Marc Bastiaens – Laura Brocard – Ellen Celis – Pieter Clemens – Nathalie Corthouts – Viktor Daem – Emy De Braekeleer – Lola De Braekeleer – Jean-Christophe De Grande – Julie De Pelsmaeker – Maxine De Pelsmaeker – Joy Demuynck – Gilles Detry – Pieter Devos – Wouter Devos – Sander Everaert – Marie Foulon – Damien Haelterman – Stefanie Heynickx – Jordy Janssens – Patrick Jonkmans – Melissa Laenen – Jos Lansink – Eric Lombard – Pascale Lombard – Laura Mathy – Laurens Meynaerts – Gudrun Patteet – Leonie Peeters – Nicola Philippaerts – Olivier Philippaerts – Bert Prouve – Rune Reynders – Chris Ruysen – Bert Steijvers – Jan Van Alken – Dylan Van Belle – Mike Van Belle – Louise Van Laer &n dash; Constant Van Paesschen – Catherine Van Roosbroeck – Maurice Van Roosbroeck – Deborah Van Roy – Christophe Vanderhasselt – Yves Vanderhasselt – Wilm Vermeir – Savyana Verstappen
CSI2* Lichtenvoorde (NED)
Marc Boes – Cassandra Braeckmans – Maarten Driessen – Pieter Kenis – Evy Morssinkhof – – Annelies Vorsselmans – Chloe Vranken
CSI1* Lichtenvoorde (NED)
Marc Boes – Maarten Driessen – Pieter Kenis – Romy Morssinkhof – Ines Van Den Bosch – Annelies Vorsselmans – Chloe Vranken
CSI2* Barcelona (ESP)
Alexander Kumps
DRESSUUR
CDI4* Roosendaal (NED)
Jeroen Devroe : Eres Dl - Aaron
Fanny Verliefden : Annarico
Jorinde Verwimp : Tiamo
Mario Van Orshaegen : Wilco V
Sophie Van Lent-Baetens : Captain Jack
Laurens Vanderbeeken : Happy Pia vd Bergenhoeve
CDIY Roosendaal (NED)
Sanne Kielenstijn : Air Miles PB
Jana Mrvik : Sting
Danique Van Zwol : Zeldaam
CDIJ Roosendaal (NED)
Kate Wiggins : Corona
CDIP Roosendaal (NED)
Suraya Hendrikx : Interbrew de Rechri
Ann-Sophie Goethals : Timberland
ENDURANCE
CEI1* 90 Barcelona (ESP)
Peter Bastijns : Sam de Alborada
CEI2* 70+ (2) Barcelona (ESP)
Charlene Willeme : Ai Xamba
CEI3* 90+ (2) Barcelona (ESP)
Peter Bastijns : Ezi de Alborada