Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
07/10/2017 07:27 - Algemeen

Knokke Hippique, een nieuwe week

Voor wie de voorbije week nog niet in Knokke is geraakt voor de beleving van Knokke Hippique. Vanaf woensdag wordt er in de kustgemeente opnieuw gesprongen. Zeker een bezoekje waard, ook tijdens dit CSI3* Summer Circuit. Een hele lading ruiters is aangemeld. Vijf ruiters uit de Belgische ploeg gaan dan weer naar Chantilly voor de Global Champions Tour aldaar.

Internationale selecties 11 - 16 / 07 / 2017.
 

JUMPING

CSI5* Chantilly (FRA)

Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Gancia de Muze

Jérôme Guéry : Alicante - Grand Cru van de Rozenberg

Olivier Philippaerts : H&M Legend of Love - Henna de Goedereede

Jos Verlooy : Caracas - Igor

Gregory Wathelet : Coree - Forlap

 

CSI2* - CSIYH1* Chantilly (FRA)

Thibaut Behaegel - Francois Bossu - Nathan Budd - Caroline De Vittorio - Arnaud Doem - Patricia Guéry - Marine Lenoble - Ignace Philips - Yves Simon - Tatiana Troiani -

 

CSIO5* Falsterbo (SWE)

Karel Cox : Cor van de Wateringhoeve - Flinstone van ’t Eigenlo - Clintissima van Spalbeek Z

 

CSI4* - CSIYH1* Gross Viegeln (GER)

Pieter Clemens : Corradina PP - Horizon de Regor - I Am Moerheves Star

Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze

CSI3* - CSIYH1* Knokke (BEL)

Stephanie Andries : Abigail - Cicero - For You

Bart Anthonissen : Caretino-T - Eros V

Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de l’Hallali - Zeta di Sabuci

Marjan De Wachter : Uringa Z

Johan Demolder : Jasper

Gilles Detry : Double O Seven PL

Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Jarvi de Sclef - Ulyss Morinda

Dominique Joassin : Cado de Greenbay - Mr. Mago - Si la sol de Greenbay Z

Eleonore Lambilliotte : Alaska V.g. Z - Hotcha van ’t Rozendael

Vincent Lambrecht : Biarritz des Hauts Droits - Finess Royal - Through the looking glass

Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve - Uppercut de Bay

Laura Mathy : Chardonnay vd Zwaanhoeklos

Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini - Sea Coast ideo d’O

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Ace Z

Gilles Thomas : Cantario - Uncas S

Tim Van Den Broeck : Itackie Deux

Cindy Van Der Straten : Calvia - Chacco r - Sandokan 290

Axel Vandoorne : Jacarta

Maartje Verberckmoes : Jugano vd Vosberg

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - IQ van het Steentje

Frederic Vernaet : Jus t a gamble

 

CSI2*- CSIYH1* Knokke (BEL)

Stephanie Andries - Bart Anthonissen - Jeroen Appelen - Brecht Bille - Francois Brichart - Carmen Christaansen - Emilie Conter - Zoe Conter - Lander De Bruyn - Julie De Pelsmaeker - Maxine De Pelsmaeker - Marjan De Wachter - Pieter Dejager - Johan Demolder - Celine Denuit - Gilles Detry - Timothee Dhenin - Alex Grove - Rik Hemeryck - Kevin Hollevoet - Alexander Housen - Stephanie Jennen - Marie Kundycki - Jorien Livens - Louise Losfeld - Francois Mathy jr. - Laura Mathy - Boris Mauroy - Evy Morssinkhof - Romy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Dimitry Noterman - Aubri Noyez - Gudrun Patteet - Leonie Peeters - Thibault Philippaerts - Claire Putters - Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Ben Schuurmans- Max Sebrechts - Laure Smans - Kevin Spiessens - Nikita Taveirne - Laurent Thirion - Gilles Thomas - Ines Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Tim Van Den Broeck - Cindy Van der Straten - Laurent Van Der Straten - Sven Van Dijck - Marthe Van Gorp - Katrijn Van Hoecke - Louise Va n Laer - Pieter Vandierendocnk - Axel Vandoorne - Maartje Verberckmoes - Liselotte Verhelst - Stephanie Vermeulen - Frederic Vernaet

 

CSI1* Knokke (BEL)

Malin Bollen - Francois Brichart - Marco Cacciatore - Marie Julie Pascalle Cracco - Lander De Bruyn - Stephanie De Corte - Aurelie De Dycker - Astrid De Pauw-Sacré - Maxine De Pelsmaeker - Maite Delree - Celine Denuit - Gilles Detry - Thimothee Dhenin - Marie Dive - Maxine Gaelens - Rosalie Ghesquiere - Alex Grove - Stephanie Haelterman - Melanie Hamerlinck - Juliette Herpoel - Kevin Hollevoet - Muriel Igalson - Nick Janssens - Silke Janssens - Eva Jennen - Stephanie Jennen - Jorien Livens - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Lies Malisart - Pauline Moens - Evy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Dimitry Noterman - Gilles Nuytens - Leonie Peeters - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts - Evelyne Putters - Ralph Putters - Melissa Rocher - Astrid Rooms - Clara Rousseaux - Celine Schoonbroodt-de Azevedo - Ben Schuurmans - Max Sebrechts - Nadege Taveirne - Gilles Thomas - Delphine Tilleman - Charlotte Torfs - Ines Van Den Bosch - Aurore Van Der Straeten - Marthe V an Gorp - Liselotte Vehelst - Kevin Wastiau - Silke Winters

 

CSIP Knokke (BEL)

Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s

Malin Bollen : Cavalor’s Mona Liesa - Happy Girl

Juliette Buyse : Leif

Kelly Dhondt : Checkta

Viktor Morssinkhof : Afelio van de Kerkenbulck - Roberlina

Max Sebrechts : Kilmullen Olympic Cruise - Kodiak van Orchid’s

Michelle Snellings : Orchid’s Floris - Westerveld’s Olievier

Thibeau Spits : Cleostrade

Aaron Tijskens : Superbre de Laoena

 

CSI3* Wilkow, Jakubowice (POL)

Viktor Daem : Bacardi - Quinoa des Riollets

Jan Vinckier : Viva

 

CSI1* Wilkow, Jakubowice (POL)

Xena Braeckmans - Viktor Daem - Jan Vinckier

 

CSIU25 Wilkow, Jakubowice (POL)

Viktor Daem

 

CSI2* - CSI1* - CSIAm-B Blaye (FRA)

Eddy Bols - Davy Celis - Kim Celis - Clara De Keyser - Manon Eijgel - Jacqueline Es - Dag Keymolen - Tijl Keymolen - Thibault Le Jeune - Vanessa Marien - Elias Olsen - Geert Van Den Branden

 

CSI2* Vilamoura (POR)

Cassandre Malherbe

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Zuidwolde (NED)

Sybren De Pre - Annelies Vorsselmans

 

CSIV-B Deauville (FRA)

Martine Beuken - Benedicte Dewez - Anita Kerstan-Homburg - Patricia Maes - Gino Vankemmel

 

EVENTING

CIC2* Emmeloord (NED)

Freek Biebuyck : Big Brother S

Camille Buyck : Douse van de twee Acren

Sophie de Cartier de Marchienne : Uljakow

Pieter De Cleene : Djack de la Vega

Joris Vanspringel : Limestone

Kris Vervaecke : Calista Z

Shanna Wandels : Krovo a Bugatti

 

CIC1* Emmeloord (NED)

Leon Binard : Painter’s Igor

San Danhieux : Eminence

Lauren Eggermont : Every Chico-Sun - Master PJ

Winnie Nollet : Aruba Z

Lisa Sabbe : Enya des Concession

Jonas Van Cutsem : Hoover van ’t Slavinneveld

Steve Van Winkel : Bhf Tuxedo

Donna Vanhee : King Light van hof ter Ede

Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen

 

CIC2* Hünxe (GER)

Lyse Mooney : Fairytale Princess D

 

CIC1* Hünxe (GER)

Laura Birkiye : Valentine C

 

CCI1* Hünxe tGER)

Manon Minner : Suri E

 

CIC3* Jardy (FRA)

Lara de Liedekerke-Meier : Nyala d’Arville

Karin Donckers : Lami-Cell’s Iris - Cunta Z

Chloe Raty : Axel Z

Giel Vanhouche : Figaro de Verby - Azrael

 

CIC2* Jardy (FRA)

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

Audrey Franche : Quiloup de Kerser

 

CCI1* Jardy (FRA)

Valentine Emsens : Esther du Maillet

Maxime Lambrecht : Kaz Star van ’t Hovreet - Quantus

Roland Quoidbach : Clever Boy St Z

Giel Vanhouche  El Coco

 

CIC1* Jardy (FRA)

Stephanie d’Andrimont : Creevagh Miss Ferro - Fernhill Extreme

Roland Quoidbach : Farco du Petit Pre Ewalco

Giel Vanhouche : Esquire

 

CICYH1* Jardy (FRA)

Maarten Boon : Golden Granus - Gravin van Cantos

Stephanie d’Andrimont : Grandia

Lara de Liedekerke-Meier : Freya des Concessions - Donna Veloce - QC Chica Leena

Audrey Franche : Fatima F

Pauline Lambermont : Balou de la Salle

Julia Schmitz : Figaro des Concessions - First Class GS

Valentine Steeman : Fine Mouche Db

 

ENDURANCE

CEI2* 130 Argentan (FRA)

Bruno Nerincx : Judy

Raoul Ronsmans : JJ Elektra

 

CEI1* 90 Argentan (FRA)

Anika Penne : Andras

 

CEI3* 160 Pisa (ITA)

Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Vague Ewalraid

 

CEI2* 120 Pisa (ITA)

Wendy Fallon : Shanaz de Tillet

Veerle Goossens : Limaya El Future

Elisabeth Hardy : Vertugadin Eole

Hilde Jacobs : L.l. Kalifa

 

CEI1* 90 Pisa (ITA)

Dune White : Kerett El Parry


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2017 © Galop.be & Pweb Solutions