
44 foutlozen tijdens derde manche van de Belgian Stallion Competiton voor 4-jarigen
Na de manches in het Azelhof van Lier en de Bomaco-site in Zellik was men vandaag reeds toe aan de derde etappe van de Equilannoo Belgian Stallion Competition en daarvoor trok men naar het Sentower Park van Opglabbeek.
Vanaf 13.00u waren het vanmiddag de 4-jarige hengsten die als eerste in de ring verwacht werden in de Aloga Arena en daarin verschenen 65 combinaties aan de start. Daarvan wisten er 44 de 90cm hoge basisomloop van pistebouwer Bart Hendrix tot een goed einde te brengen en zich zo ex aequo op de 1ste plaats te klasseren.
Wanneer we de pedigrees van deze hengsten er even bijnemen zien we dat zowel Pegase van ’t Ruytershof als Conthargos bovenaan staan als vaderdier. Beide verervens hadden tijdens deze derde manche 3 nakomelingen doe voor een foutloze ronde wisten te zorgen.
Klik hier voor de uitslag