Belgische jeugd scoort ook in Oliva Nova!
De voorbije dagen kwam de Belgische delegatie al bijzonder sterk voor de dag op de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva Nova met overwinningen voor onder andere Thibault Philippaerts, Virginie Thonon en Lieven Devos. Maar ook de jeugd wist zich er vandaag in de kijker te springen! Zo was de overwinning in de Silver 1.30m rubriek voor Luiz Felipe Neto de Azevedo en de 15-jarige merrie Signora (Stolzemberg). De Azevedo wist in deze speedclass alle balken fijn in de lepels te houden en met zijn tijd van 56.28 seconden wist hij de concurrentie het nakijken te geven.
Maar ook plaats 2 kleurde Belgisch en daarvoor zorgde dan weer amazone Louise Ameeuw. Samen met haar vertrouwde Lover Boy Z (Level Z) doorkruiste zij de eindmeet in 57.96 seconden. De 3de plaats tenslotte ging naar Groot-Brittannië met Joanne Mcglory en de 10-jarige Calimera (Conthargos). Zij hadden er 58.48 seconden voor nodig om de eindmeet te bereiken en vervolledigden zo het podium.
Verderop in het klassement was er nog een 11de plaats voor Victor Kumps met Billy Drizzle (Billy Congo), een 13de plaats voor Koen Vereecke met Chatel de La Pomme (Marius Claudius), een 19de plaats voor Camille Demolie met Chin Chesta (Chin Champ) en een 22ste plaats voor Jérôme Guery met Galiano des Fourches (Ugano Sitte).







