Cataloog DFVF 2013 in druk
De fokkers konden hun merries opnieuw inschrijven in de cataloog ?Door Fokkers Voor Fokkers 2013´. Ondertussen zijn de inschrijvingen afgesloten. Het resultaat is ?top´..: 450 geregistreerde merries waaronder 277 Vlaamse (+43/2012) met een 40-tal optie dressuur (+9/2012) en 176 Waalse.
De cataloog is nu in druk bij Galop. Met spanning kijken we uit naar het resultaat. Met fierheid zullen wij hem straks voorstellen en uitdelen tijdens de hengstenkeuring van het BWP te Moorsele en het SBS te Gesves.
Bovendien wordt de cataloog gratis verspreid in binnen- en buitenland onder o.a. tijdens de merrie-en veulenprijskampen in België, de Internationale jumping te Aalst, Beervelde ..., de hengstenshow Saint-Lô in Frankrijk, de hengstenkeuring KWPN in Nederland, de fokkerijdagen in Italië, de merriekeuringen in Zwitserland, diverse hengstenshows in Duitsland, het kampioenschap voor jonge paarden in Fontainebleau, Sunshine Tour in Spanje en nog veel andere plaatsen.
Wij danken al onze sponsors en merriehouders. Ze staan met almaar meer achter ons medium. Dankzij hen hebben we een recordoplage. Ook onze Waalse vrienden van het AHECS vergeten wij niet. Door dit samenwerkingsverband kunnen twee onafhankelijke verenigingen de Belgische fokkerij promoten in binnen- en buitenland.
Traditiegetrouw hebben wij ook enkele prijzen verloot onder de merriehouders die hun merrie(s) voor 1 december 2012 betaalden.
De winnaars voor het Vlaamse landsgedeelte zijn:
Luc Van Assche ( Rumst ? Reet): DVD ?Edles Halbblut´;
Jos Bonhomme (Meeuwen): een zweetdeken;
Emiel Van Rossem (Dilbeek): een winterdeken.
De winnaars voor het Waalse landsgedeelte zijn:
Olivier De Bilde (Floriffoux): een DVD ?Edles Halbblut´;
Beauduin ? Jouret (Tihange): een zweetdeken;
Celine Degreve en Claudy (Saint Symphorien) :een winterdeken.
www.dfvf.be
Het DFVF-team








