Dossier : CAI WETTRINGEN
Dit weekend staat de internationale menwedstrijd in Wettringen op het programma. De Duitse organisatie ontvangt opnieuw een redelijke deelnemersveld in verschillende reeksen, dit in parallel van hun nationale wedstrijd.
In totaal komen er zeven Belgische menners aan de start, verspreid over de enkel- en dubbelspanrubrieken.
In de CAI2* enkelspan paard rubriek verschijnen drie landgenoten in de piste. Op vrijdag werken zij hun dressuurproef af, gevolgd door de kegels in de namiddag. De afsluitende marathonproef staat pas op zondag gepland. Voor België treden aan:
- Yentl Deketelaere met de BWP’er Sopraan van de Veldhoek
- Karel Geentjes met de KWPN-merrie Lois Jane
- Tommy Gunst met de Freiberger Petitcoeur Number One
Ook in de 3*-reeksen is België vertegenwoordigd. Daar wordt de dressuur eveneens op vrijdag verreden, gevolgd door de kegels op zaterdag en de marathon op zondag.
In de enkelspan paard rubriek komen volgende Belgen aan de start:
- Esther De Kimpe met Darwin
- Christophe Feremans met Jordan
- Eddy Segers met Le Phoenix v’t Atihof
In de dubbelspan paard rubriek verdedigt één Belgische deelnemer de nationale eer. Christophe Devlieghere verschijnt aan de start met zijn twee negenjarige KWPN’ers Macho en Maurits.
LIVE UITSLAGEN EN STARTLIJSTEN : HIER
DEELNEMERS : HIER
FEI VOORPROGRAMMA : HIER











