Stephex Horse Trucks

Gilles Thomas wint junioren Grand Prix Lier
Bjorn Van Bunder
04/04/2016 08:05
04/04/2016 08:06
7 min
paardenfotograaf.be

Gilles Thomas wint junioren Grand Prix Lier

Afgelopen weekend sprong de integrale top van de jeugd op het internationaal concours in 't Azelhof in Lier. Gilles Thomas zorgde er voor een Belgische GP-overwinning bij de junioren. De laatstejaars junior reed dan ook met zijn EK-troef Conaro van nonkel Marc Van Dijck. Louise Van Laer (Canny Blue) werd derde. In de U25-klasse stond Niels Reykers op vier in de GP. Bij de Children won Jerome Schmidt voor Gilles Nuytens en bij de pony's haalde enkel Thibault Philippaerts de toptien, maar dan wel met twee pony's, waaronder zijn nieuwe Goliath vd Groeneweg (ex-Brent en Arnaud Gaublomme). Alle resultaten...

Resultaten Lier - Azelhof (BEL) 29 / 03 - 03 / 04 / 2016.

CSIP Lier (BEL)

Class 1 Table A two phases 1 m 10

2. Elise Van Den Branden – Joly’s Bryan 0 – 0 – 31,13 sec.

6. Ruben Van Dyck – Orchid’s Azalea 0 – 0 – 32,28 sec.

9. Max Sebrechts – Opaline Optima 0 – 0 – 34,97 sec.

Class 6 Table A against the clock 1 m 10

3. Evelyne Putters – Desteny 0 – 57,69 sec.

6. Zara Poels – Borsalino 0 – 58,87 sec.

9. Elise Van Den Branden – Joly’s Bryan 0 – 62,09 sec.

Class 10 Table A against the clock 1 m 20

8. Alexander Housen – Karim van Orchid’s 0 – 64,58 sec.

9. Jerome Schmidt – Pablo 0 – 64,83 sec.

12. Yanne Schaerlaeken – Knick Knack 0 – 67,85 sec.

16. Anthony Philippaerts – Roberlina 0 – 71,66 sec.

Class 12 Table A against the clock 1 m 10

1. Evelyne Putters – Desteny 0 – 56,28 sec.

3. Elise Van Den Branden – Joly’s Brian 0 – 59,11 sec.

5. Max Sebrechts – Opaline Optima 0 – 60,20 sec.

9. Malin Bollen – Happy Girl 0 – 70,12 sec.

10. Linde Van Boxstael – Landgraf vd Groenweg 0 – 77,53 sec.

Class 21 Grand Prix Table A with jump off 1 m 25

1. Jodie Hall Macateer (GBR) 0 – 0 – 36,90 sec.

6. Thibault Philippaerts – Okehurst Little Bow Wow 0 – 0 – 39,02 sec.

10. Thibault Philipperts – Goliath van de Groenweg 0 – 0 - 47,84 sec;

11. Jordi Rombouts – Lackagh More Golden Boy 0 – 4 – 38,90 sec.

12. Anthony Philippaerts – Roberlina 0 – 4 – 39,80 sec.

14. Zara Poels – Calimeor 0 – 4 - 40,46 sec.

CSICh Lier (BEL)

Class 2 Table A two phases 1 m 10

2. Alicia Liénard – Hicarla van het Kapelhof 0 – 0 – 33,76 sec.

3. Linde Van Boxstael – Cadidja van ’t Arkelhof 0 – 0 – 35,30 sec.

5. Evelyne Putters – Copain de Muze 0 – 0 – 40,79 sec.

6. Caro-Belle De Hornois – Indianapolis 0 – 4 – 33,47 sec.

7. Yanne Schaerlaeken – Gold of Gram 0 – 4 – 33,65 sec.

9. Marthe van Gorp – Mellifluous 0 – 4 – 37,27 sec.

10. Ralph Putters – Tornado 0 – 8 – 34,63 sec.

11. Clara Rousseaux – Eurant DD 0 – 8 – 56,11 sec.

Class 5 Table A against the clock 1 m 20

3. Roy Van Beek – Una Donna 0 - 64,95 sec.

4. Marthe Van Gorp – Diamond Star 0 – 66,11 sec.

5. Marthe Van Gorp – Lajolie 0 – 68,81 sec.

9. Anthony Philippaerts – Cerlino von Hof CH 0 – 71,42 sec.

12. Lena Leonard – Gloria vh Kluizebos 0 – 78,02 sec.

Class 14 Table A against the clock 1 m 10

3. Ralph Putters – Zietay 0 – 82,32 sec.

4. Gilles Nuytens – Halla vh Kluizebos 0 – 77,55 sec.

5. Evelyne Putters – Copain de Muze 0 – 78,12 sec.

6. Yanne Schaerlaeken – Joy van ’t Boschveld 0 – 79,44 sec.

8. Linde Van Boxstael – Cadidja van ’t Arkelhof 1 – 85,04 sec.

10. Ralph Putters – Tornado 4 – 72,68 sec.

11. Alicia Lienard – Hicarla van het Kapelhof 4 – 74,03 sec.

12. Marthe Van Gorp – Mellifluous 4 – 78,14 sec.

Class 18 Table A with jump off 1 m 20

3. Jerome Schmidt – Eesebelle 0 – 0 – 36,92 sec.

6. Roy Van Beek – Hanneke vd Brouwershoeve 0 – 0 – 39,59 sec.

12. Lena Leonard – Gloria vh Kluizebos 0 – 0 – 42,15 sec.

Class 19 Table A two phases 1 m 10

1. Ralph Putters – Tornado 0 – 0 – 31,21 sec.

2. Caro-Belle de Hornois 0 – 0 – 32,57 sec.

3. Camille Gerard – Concert 0 – 0 – 33,10 sec.

5. Ralph Putters – Zietay 0 – 0 – 39,24 sec.

6. Caro-Belle de Hornois 0 – 4 – 37,39 sec.

8. Linde Van Boxstael – Cadigja van ’t Arkelhof 0 – EL

10. Yanne Schaerlaeken – Gold of Gram 4 – 42,88 sec.

11. Yanne Schaerlaeken – Joyv van ’t Boschveld 4 – 45,00 sec.

Class 22 Grand Prix Table A with jump off 1 m 25

1. Jerome Schmidt – Eesebelle 0 – 0 – 38,26 sec.

2. Gilles Nuytens – Mama mia picobello Z 0 – 0 – 39,02 sec.

4. Lena Leonard – Gloria vh Kluizebos 0 – 0 – 43,19 sec.

6. Marthe Van Gorp – Lajolie 0 – 4 – 42,01 sec.

7. Marthe Van Gorp – Diamond Star 1 – 80,56 sec.

12. Jerome Schimdt – Quioto 4 – 76,69 sec.

CSIJ Lier (BEL)

Class 3 Table A two phases 1 m 25

2. Gilles Thomas – Guappa van Chierbergen 0 – 0 – 29,11 sec.

3. Dieter Vermeiren – Ilias van het hof ter Velde 0 – 0 – 29,66 sec.

5. Mathias Hazebroek – Fadesha 0 – 0 – 31,30 sec.

6. Max Sebrechts – Serieuse du Rouet 0 – 0 – 32,55 sec.

7. Christy De Keizer – Britha van de Kapel 0 – 0 – 33,01 sec.

8. June Peeters – Corland 0 – 0 – 34,06 sec.

11. Jinse Van Der Haegen – Picobello 0 – 0 – 35,38 sec.

Class 7 Table A two phases 1 m 25

1. Anouk De Proft – Eleonore Blue 0 – 0 – 27,39 sec.

2. Zara Poels – Annemoon 0 – 0 – 29,05 sec.

3. Max Sebrechts – Seieuse du Rouet 0 – 0 – 29,33 sec.

5. Dieter Vermeiren – Ilias van het hof ter velde 0 – 0 – 29,67 sec.

9. June Peeters – Corland 0 – 0 – 37,56 sec.

10. Yasmine Vinck – Courville 0 – 0 – 39,34 sec.

Class 9 Table A against the clock 1 m 35

1. Thibault Philippaerts – Zandigo 0 – 66,10 sec.

2. Alexander Housen – Vlicka 0 – 66,52 sec.

3. Sander Vermeiren – Easy Dith 0 – 67,58 sec.

5. Claire Putters – Cristainville 0 – 72,09 sec.

6. Gilles Thomas – Conaro 0 – 72,20 sec.

8. Arnaud Gaublomme – Corale van ’t Glemhof 0 – 73,34 sec.

10. Jinse Van Der Haegen – Babeloub vh Roelhof Z 0 – 75,50 sec.

11. Louise Van Laer – Canny Blue 0 – 75,87 ec.

12. Thibault Philippaerts – Gloria de Wulf Selection 0 – 75,92 sec.

Class 17 Table A tow phases 1 m 35

1. Mathias Hazebroek – Chivas 0 – 0 – 29,57 sec.

2. Gilles Thomas – Guappa van Chierbergen – 0 – 0 – 30,07 sec.

4. Ines Aoufi – Catch me des Flaches 0 – 0 – 31,88 sec.

6. Arnaud Gaublomme – Corale van ’t Glemhof 0 – 0 – 32,98 sec.

7. Mathias Hazebroek – Hanibal 0 – 0 – 33,54 sec.

8. June Peeters – Beauminka 0 – 0 – 34,48 sec.

9. June Peeters – Cameron de Hus Z 0 – 0 – 37,69 sec.

10. Alexander Housen – Falco 0 – 0 – 38,34 sec.

11. Max Sebrechts – Fantast 0 – 4 – 31,82 sec.

Class 20 Table A two phases 1 m 25

2. Max Sebrechts 0 – 0 – 30,55 sec.

3. Zara Poels – Annemoon 0 – 0 – 31,02 sec.

7. Yasmine Vinck – Courville 0 – 0 – 38,90 sec.

8. June Peeters – Corland 0 – 0 – 39,94 sec.

9. Ines Aoufi – Catch me des Flaches 0 – 4 – 32,74 sec.

12. Jinse Van Der Haegen – Picobello 0 – 8 – 35,20 sec.

Class 23 Grand Prix Table A with jump off 1 m 40

1. Gilles Thomas – Conaro 0 – 0 – 37,61 sec.

3. Louise Van Laer – Canny Blue 0 – 0 – 39,65 sec.

4. Dieter Vermeiren – Kingston Town 111 Z 0 – 4 – 39,94 sec.

5. Alexander Housen – Falco 0 – 8 – 36,64 sec.

10. Arnaud Gaublomme – Corale van ’t Glemhof 4 – 78,14 sec.

11. Sander Vermeiren – Easy Dith 4 – 78,46 sec.

12. June Peeters – Beauminka 0- 4 – 80,13 sec.

CSIU25 Lier (BEL)

Class 4 Table A two phases 1 m 30

4. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 0 – 38,36 sec.

5. Louise Van Laer – Idalgo van de Boslandhoeve 0 – 0 – 38,43 sec.

7. Gilles Thomas – Cantchelaro 0 – 4 – 31,75 sec.

8. June Peeters – T. D’Arco 0 – 4 – 34,54 sec.

9. Thibault Philippaerts – Esprit van de Wellington 0 – 4 – 36,08 sec.

Class 8 Table A two phases 1 m 30

1. Vicky Van De Poel – Demoiselle de la Pomme 0 – 4 – 30,20 sec.

2. Daisy Polspoel – Chaconne 0 – 4 – 37,85 sec.

Class 11 Table A two phases 1 m 40

4. Brent Gaublomme – Gladstone van het Bildeken 0 – 0 – 30,85 sec.

5. Thibault Philippaerts – Cristallina vh Janshof 0 – 0 – 31,26 sec.

8. Dieter Vermeiren – Faletta de Dwerse Hagen 0 – 8 – 26,83 sec.

9. Gillles Thomas – Uncas S 0 – 12 – 71,47 sec.

12. Thibault Philippaerts – Thibault Philippaerts 4 – 64,21 sec.

Class 13 Table A against the clock 1 m 30

1. Diasy Polspoel – Chaconne 0 – 66,69 sec.

2. Lien Van Ende – Cita P Z 0 – 68,31 sec.

3. Valerie Van De Poel – Easy Boy 0 – 71,20 sec.

Class 16 Table A two phases 1 m 40

3. Vicky Van De Poel – Chablie 0 – 4 – 32,63 sec.

4. Thibault Philippaerts – Cristallina vh Janshof Z 0 – 4 – 33,45 sec.

5. Thibault Philippaerts – Esprit van de Wellington 0 – 4 – 34,26 sec.

7. Brent Gaublomme – Gladstone van het Bildeken 4 – 55,52 sec.

9. Gilles Thomas – Cantchelaro 4 – 56,78 sec.

11. Niel Reykers – Horta van ’t Russelhof 4 – 60,61 sec.

Class 24 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Kathrin Stolmijer (GER) – Lilly Fee 0 – 0 – 37,19 sec.

4. Niel Reykers – Horta van ’t Russelhof 6 – 84,34 sec.

In beeld

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

BK Mennen/ChB Attelage Booischot 13/08 - 15/08

Voorbije evenementen

CSI2* Portland-West Linn 03/08 - 07/08

CSI5*/CSI2* Traverse City 03/08 - 06/08

CSI4*/CSI2* Pinneberg 03/08 - 07/08

CSI3* St.Lô 03/08 - 07/08

CSI3* Sentower Park 03/08 - 06/08

CSI2* Cervia 04/08 - 07/08

CSI2* Lier 04/08 - 07/08

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

CSI2* Valkenswaard 05/08 - 07/08

Laatste Haverklap