Stephex Horse Trucks

Van den Bulck Peter
14/06/2004 20:01
17/03/2023 23:04
3 min

INTERNATIONAL SELECTIONS 17 - 20 / 06 / 04

JUMPING

* CSIO Rotterdam (NED) 17 - 20 / 06 / 04

Dirk Demeersman : Clinton - Orlando v/d Heffinck - Platina v/d Cumul

Ludo Philippaerts : Parco - Chatman - Verelst Quebec - Up to date

Jos Lansink : Ak Cumano Z - Pasolini - Edna

Marc Van Dijck : Verelst Goliath - Verelst Roxanne - Charisma 3

Philippe Lejeune : Kingchem - Kashmir - Karioka del Follée

Chef d"équipe : Lucien Somers...

* CSI*** Lons Le Saulnier (FRA) 18 - 20 / 06 / 04

James Peeters : Millar - Ravel - Pit"s Son

Jill Smits : Giotto - Lurioso d"Hoogpoort - Nell d"Hoogpoort

Cindy Van der Straten : Mélodie des Rottes - Hugo du Challois - Idéal

Champeix - Jacady des Champs - Urbie

Patrick Mc Entee : Johan du Mury Marais - Sherry MM - Esther du MM - Ever MM

Z

Jean-Claude Vangeenberghe : Osta Rugs Que Sera - OR Coronation - OR

Richebourg

Samantha Vangeenberghe : Osta Rugs Raffia - Sire Major de la Cour

François Mathy jr. : Calmero Orion - Napoleon L - Ivoor

* CSI*** Sopot (POL) 18 - 20 / 06 / 04

Peter Postelmans : Oleander - Piccolo v/h Bloemenhof

Ignace Philips : Irish Ana - Catino de Guldenboom - O"Neil

Bert Prouvé : Twenty - Sandokan - Reggi Roosters

Koen Vereecke : Qualité v/d Begijnakker - Sarah de St. Pierre - Ulrich

* CSI* San Remo (ITA) 18 - 20 / 06 / 04

Luc Leemans : Oxbow - Galathe de Lune - Grand Canyon

Jean-Christophe Meilly : Shannon - Rocky de Laubry - Pascal

* CSI* Roeser (LUX) 18 - 20 / 06 / 04

Henk Clabots : Quicksilber - Soeiko - Norton

Christian Huysegoms : Runaway - Fénaud de Tivolo - Joker

François Bossu : Kali de l"espinette - Kloé d"archonfosse - Lucky Loker

Johan Goen : Quelle fleur d"amour - Robenssn - Movie Star

Laurent Thirion : Comanze - Linotte de Sohan - Ines du Vignoble

John Tassignon : Quatre quarts - Raspail - Libertine

Pascale Haep : Orphelia - Wachter jun - Wabrina

Perry Geryl : Arragon - Heureka de la loge - Tantalys - Let"s talk about -

Lerona

Thierry Goffinet : Gladstone - D"une d"aunis - Erudit d"opal

Lieselot Brondeel : Pagnol - Pegase

Maxime Dehaye : Chikita Z

Karel Cox : Pikachu Ukkepuk hof den dries - Opium v/h Doornenhof

EVENTING

* CIC***/** Luhmühlen (GER) 17 - 20 / 06 / 04

Constantin Van Rijckevorsel : Arapaho - Our Vintage - Tiger Eye

* CCI** Burgie (GBR) 17 - 20 / 06 / 04

Anne-Gaelle Nolens : Coleman Rain

DRESSAGE / DRESSUUR

* CDI Rotterdam 17 - 19 / 06 / 04

small tour :

Sophie Van Lent-Baetens : Dark Diamant

* CDIOP Freudenberg-Giebelwald (GER) 18 - 20 / 06 / 04

Shanna Imbrechts : Anache v/h Noorddauweland

* CDIJ/YR Young neighbours meeting Neubeeren (GER) 17 - 20 / 04 / 06

Amandine Prevost : Tannenhof"s Garcon

ATTELAGE / MENNEN

* CAI-A / CAIP Altenfelden (AUT) 17 - 20 / 06 / 04

Herbert Sauer : Anker - Stan - Adano

Armand De Paepe : Were Di - Arno - Stender

* CAI / CAIP Beekbergen (NED) 16 - 20 / 06 / 04

Gert Schrijvers : Magic Oxaras - Oxeida - Xantic - YK Dark Danilo - Pro

Rembrandt - Unca Capace

Valère Standaert : Ringo - Landor - John - Vurioso - Vianiro

Bruno Taverniers : Iglesias - Kaiser Farao - Hollywood - Dorus

Wim Heylen : Orient - Piot - Bogar - Rangos - Sandro

Bart Verdroncken : Templedruid Simkin - Templedr. Congo - T Salso - T

Sygyvy - T Eye of the storm

Freddy Van Vreckhem : Tiers van den Ark - Jasper

ENDURANCE

* CEI Mompazier (FRA) 19 - 20 / 06 / 04

Freddy Meurens : Halyar Larzac or Fossette de Sky

Komende evenementen

CSI3* San Miguel de Allende 24/04 - 28/04

CSIO3* EEF Gorla Minore 24/04 - 28/04

CSI2*-W Curitiba PR 24/04 - 28/04

CSI2* Chepstow 24/04 - 28/04

CSI2* Stadl Paura 24/04 - 28/04

CSI2* Sentower Park 24/04 - 28/04

CSI4* Lexington 24/04 - 28/04

CSI3*/CSI2* Hagen a. T. W. 24/04 - 28/04

CSI2* Zielona Gora 25/04 - 28/04

CSI2* Azelhof 25/04 - 28/04

CSI5*/CSI2* Fontainebleau 25/04 - 28/04

Voorbije evenementen

CSI5*-W Final Riyadh 16/04 - 21/04

CSI3* Oliva 16/04 - 21/04

CSI2* Chard 17/04 - 21/04

CSI2* Sentower Park 17/04 - 21/04

CSI3* Linz-Ebelsberg 17/04 - 21/04

CSI3* Wellington 17/04 - 21/04

CSI3*/CSI2* St Tropez - Grimaud 17/04 - 21/04

CSI3* Nancy 18/04 - 21/04

CSI2* Busto Arsizio 18/04 - 21/04

Laatste Haverklap