Stephex Horse Trucks

Van den Bulck Peter
21/06/2004 12:27
1 min

INTERNATIONAL SELECTIONS 24 - 27/06/04

JUMPING

* CSI*** Norten - Hardenberg (GER) 24 - 27 / 06 / 04

Ludo Philippaerts : Chatman - Kira - Tauber v/h Kapelhof - Udarco

* CSI** Vinovo (ITA) 25 - 27 / 06 / 04...

Yves Simon : Ialta Sitte - Mazarin des perées - Mec Plus Ultra - Morphy

Frantz Ducci : Joleen - Marlon Sitte - Kiliman du Houssoit

Jessica Geurts : Next Wind d"hof ten bos - Gril d"acquerie

Annelies Vorsselmans : Top Lady - Litchou d"aubry - Twister

Yanick Beirens : Petula - Montana

Alex Geurts : Peurdy Royal - Morana

Dominique Hendrickx : Bioagrico Lorrain Z - Pin Chin de bioagrico - Taranto v/h Herstveld - Jah diamant

Sophie Geurts : Lvendle - Urtoucha

Ignace Philips : x


EVENTING

* CIC*/** Jardy (Fra) 25 - 27 / 06 / 04

Koen Dehoorne : Sir Red

Patricia Maes : Impérial du Platon

Laurence Levrau : Far west du fief

Johan Bekaert : Sammy doc

Hilde van Mieghem : Pam

Brigitte Heyndirckx : Orissa

Oriane De Coninck : Impala du Puy - Akinamoe daisy

Sien Coysman : Flantero - Utabor

Eline Tack : Roxy

Audrey Franche : Microlimano - Aladin du courson

Wim Van Gerwen : Luasa hof ten dries

Freek Biebuyck : Le paradox hof ten dries

Frederick Smet : United

Christian Chabot : Vadrouille en solo - Samba Royal

Marie Kunducki : Golden d"isigny

Karin Donckers : Kito - Kara - Gazelle de la brasserie - Lamicell Idem du Roc

Maud Verwilghen : High homer

Kris Vervaecke : Tinne van steenkerke - Victor - Falco

Virginie Caulier : Kilo - Bonny C

Rik van Vaerenbergh : Primo

Sidney Legrand : Mon béguin de st. aubert

Ronny Smet : Icarus

Carl Bouckaert : Welton Molecule

Komende evenementen

CSI3* San Miguel de Allende 24/04 - 28/04

CSIO3* EEF Gorla Minore 24/04 - 28/04

CSI2*-W Curitiba PR 24/04 - 28/04

CSI2* Chepstow 24/04 - 28/04

CSI2* Stadl Paura 24/04 - 28/04

CSI2* Sentower Park 24/04 - 28/04

CSI4* Lexington 24/04 - 28/04

CSI3*/CSI2* Hagen a. T. W. 24/04 - 28/04

CSI2* Zielona Gora 25/04 - 28/04

CSI2* Azelhof 25/04 - 28/04

CSI5*/CSI2* Fontainebleau 25/04 - 28/04

Voorbije evenementen

CSI5*-W Final Riyadh 16/04 - 21/04

CSI3* Oliva 16/04 - 21/04

CSI2* Chard 17/04 - 21/04

CSI2* Sentower Park 17/04 - 21/04

CSI3* Linz-Ebelsberg 17/04 - 21/04

CSI3* Wellington 17/04 - 21/04

CSI3*/CSI2* St Tropez - Grimaud 17/04 - 21/04

CSI3* Nancy 18/04 - 21/04

CSI2* Busto Arsizio 18/04 - 21/04

Laatste Haverklap