Van den Bulck Peter
28/06/2004 22:47
2 min

INTERNATIONAL SELECTIONS 30 / 06 - 04 / 07 / 04

JUMPING

* CSI* Meise (BEL) 01 - 04 / 07 / 04

info www.csi-meise.be

* CSI**** Neuendorf (SUI) 01 - 04 / 07 / 04...

Ludo Philippaerts : Kira III - Chatman - Tauber v/h Kapelhof - Up to Date

Jean-Claude Vangeenberghe : Osta Rugs Que Sera - Osta Rugs Quintus - Osta

Rugs Trésor or Andiamo Z

Samantha Vangeenberghe : Osta Rugs Quito de lui Z - Osta Rugs Raffia - Osta

Rugs Sir Major

Rudi Helsen : Aconda II - Maykel - Cerina

Kristof Cleeren : Capriola v/d Helle - San Remo - Cardoso v/d Helle

* CSI*** Hachenburg (GER) 01 - 04 / 07 / 04

Jos Lansink : BD Cumano - Turbo R - Something Special - Meyboom"s Uthago

* CSI** San Sebastian (ESP) 02 - 04 / 07 / 04

Michel Blaton : Dino - Seven Up - Limiousine du bois d"en bas

Ghislain Brocard : Harvard - Narco S - Erika

Guy Ooms : Oberniek - Quantro Z - Moujik de Sohan

Lieven Van De Craen : Orebe - Silvester - Saralys

Virginia Winton (junior) : Bockmann"s California

* CSI* Amiens (FRA) 02 - 04 / 07 / 04

Cindy Van der Straten : Melodie des Rottes - Ideal Champeix - Urbie

Judy-Ann Melchior : Air Jordan Z - Abba Z - Balisto Z

Jan Van Dijck : Thunder v/d Zuuthoeve - Lancier v/d Zuuthoeve

Pyla Lombard : Gitane de l"aude - Djenne du bois - Etcetra de Jade or Jasmin

Frantz Ducci : Joleen - Marlon Sitte - Kiliman du Houssoit

Yves Simon : Mazarin des Pérées - Ialta Sitte - Ogano Sitte

Jan Vinckier : Energie de Bacon - Orka - Vulkanus

Yves Vilain : Unika van ten bosch - Narcotique du Houssoit

Dominique Joassin : Davidoff - Solaris - Ut Mira - Kalita

* CSIOJYR Hagen (GER) 30 / 06 - 04 / 07 / 04

Young riders (individual):

Thierry Goffinet : Gladstone - Dune D"aunis - Erudit d"Opal

Thomas Genin : Leonard - Laredo

Juniors - team :

Stéphanie Debonnet : Miss - Liane - Hardy

Jan Vlemmix : Chablis Z - Lissome - Nirvana

Maxime Dehaye : Mandriaan Light - Chiquita Z

Julie Hoogland : Topless - Sonka Z

Jan Spaas : Non Stop

chef d"équipe : Michel Spaas

* CSIPJYR Moorsele 02 /- 04 / 07 / 04

SELECTIE EUROPEES KAMPIOENSCHAP / SELECTION CHAMPIONNAT D"EUROPE

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS YOUNG RIDERS AND JUNIORS

VILAMOURA - Portugal 14 - 18 / 07 / 04

Young Riders :

Judy-Ann Melchior : Air Jordan Z or Balisto Z

Niels Bruynseels : Domino de Fel or Chanel 53

Gudrun Patteet : Nelke v/h Waterschoot

Damien Plume : Confetti

Jan Motmans : Quick Chin

Juniors :

Julie-Pascale Ruant : Picobello Talent

Jan Spaas : Takashi

Nick Motmans : Corido

Yves Awouters : Indian Gold

Charlotte Theisman : Medline AC

Chef d"équipe : Béatrice Van Paesschen

EVENTING / COMPLET

* CIC** / CCI** Breda (NED) 30 / 06 - 03 / 07 / 04

Karin Donckers : Steelbrook - Pacific

Christian Chabot : Samba Royal

Katleen De Vel : G and G Mister Robin Hood

Jef Coenegrachts : Mirabelle Duinoord

Sien Coysman : Flantero - Utabor

Vincent Martens : Treffer by Picobello

Sarah Van Hasselt : Helleborus - Cara Donn

Raf Kooreman : Telstar

Danny Loos : Salamon - Farfello Z

Jarno Debusschere : Randel D

ENDURANCE

* CEI*** Florac (FRA) 03 / 07 / 04

Léonard Liessens : Orfeo - Caline des Adrets - Ibis El Indalo

Stephex Horse Trucks

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

CSI3* Oliva 06/12 - 11/12

CSI5* MLSJ Thermal 06/12 - 11/12

CSI4*-W Riyadh 07/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 07/12 - 10/12

CSI2* Azelhof 08/12 - 11/12

CHI Geneva 08/12 - 11/12

CSI2* Riesenbeck 08/12 - 11/12

Voorbije evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Laatste Haverklap