Internationale selecties
Rob Tijskens
19/06/2018 12:02
19/06/2018 12:03
3 min
paardenfotograaf.be

Internationale selecties

Onder leiding van chef d’équipe Peter Weinberg reist de Belgische equipe deze week naar Nederland voor het CSIO van Rotterdam waar er opnieuw gesprongen wordt voor de punten in divisie 1. In eigen land staat de CSI3* van Bonheiden op het programma en ook in het Duitse Spangenberg en het Nederlandse Kronenberg komen er landgenoten aan de start.

CSIO5* Rotterdam (NED) Longines FEI Nations Cup – Europe Division 1

Chef d’équipe : Peter Weinberg

Niels Bruynseels : Cairon 10 – Cas de Liberté – Lady Cracotte

Pieter Devos : Claire Z – Espoir – Julyssi van Orti

Nicola Philippaerts : Biscquet Balou C – H&M Chilli Willi – Krapuul F

Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – H&M Ikker – Icos

Jos Verlooy : Caracas – Igor – Japatero VDM

CSIU25 Rotterdam (NED)

Boy-Adrian Van Gelderen : Be Cool

Maartje Verberckmoes : Jugano van de Vosberg

CSI4* Hickstead (GBR)

Gauthier Mercenier : Uni Stop

CSI3* Spangenberg (GER)

Constant Van Paesschen : Isidoor van de Helle – Vendetta Treize – Verdi Treize

Annelies Vorsselmans : E Clinton – Romeo 88

CSI3* Bonheiden (BEL)

Jeroen Appelen : Dalisca – Grappeloup van het Reenhof – Vieri DH Z

Ben Beevers : Dante

Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve – Just Biscuit van het Vlierhof

Nathan Budd : Balder van de Katelijnkouter – Cadix des Rosiers

Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn – Kai Licha de Carmel

Jeroen De Winter : Karmelita van den Dries

Lieven Devos : Eldorrado MVN Z – Giovanni van het Scheefkasteel – Jadiz C

Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde – Tonik Hero

Maarten Driessen : Jenco dw

Fabrice Galdini : Jealousy – Just Luck – Kaprice vd Bisschop

Jessica Geurts : Harkito van den Berg

Thierry Goffinet : Jacaranda DB – Jack Russel DB – Tio de l’Huyne

Dries Goossens : Gina

Jérôme Guéry : Ero del Pierire – Hercules by Immofluisteraar – Kel’star du Vingt Ponts

Pascale Haep : Iris van de Bisschop

Maxime Harmegnies : Bandia – Checkpoint Chacco – Divin du Hara des Barrages

Rik Hemeryck : Deesse de la Sure – Jarvi de Sclef – Tum Play du Jouas

Filip Lacus : Chayan Z – Cornetto Z

Vincent Lambrecht : Carlos JD Z

Candice Lauwers : Bashka de Mortinsart

Marine Lenoble : Amelie

Christophe Leutenez : Cruz van Kerselare Z

David Malfait : Louis Z

Gudrun Patteet : Sea Coast Just the Music – Sea Coast Kira vh Bokkenhof

Kirsten Rombouts : Destenation – Euptric van Beek

Max Sebrechts : AD Blanez – Cacacha van het Schaeck

Patrik Spits : Bellissimo Z – Javanna van de Torredreef

Thibeau Spits : Dolce Vita – Jericho Dwerse Hagen

Elisa Strubbe : Gladiator van ’t Paradijs – Imoon – Kalif

Gilles Thomas : Conaro – Ducati van Schuttershof – Edison van Schuttershof

Virginie Thonon : Co 2 Z – High-Tech-Vy-de Septon

Tatiana Troiani : Charlon

Jens Vandenberk : Tyson AZ

Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits

Steven Vermeir : STB Fleuri van de Koekelberg

Wilm Vermeir : Garrincha Hedoniste – Hacienda d’Eversem

Dieter Vermeiren : Ilias van het hof ter Velde – Kingston Town 111 Z – Piepke 111 Z

Chloé Vranken : Cenzo – Emir de Vy – Madagascar La Silla

Gregory Wathelet : Eldorrado van het Vijverhof – Full House ter linden Z – Sandero

CSI2* – CSIYH1* Bonheiden (BEL)

Jeroen Appelen – Steve Auwers – Brecht Bille – Christophe Boden – Jan Boyen – Nathan Budd – Ellen Celis – Carmen Christiaansen – Kris Christiaens – Stephanie De Corte – Astrid De Pauw-Sacré – Pieter De Dejager – Fabrice Galdini – Jessica Geurts – Sophie Geurts-Dalton – Thierry Goffinet – Dries Goossens – Louise Gorus – Jérôme Guéry – Patricia Guéry – Maxime Harmegnies – Mathias Hazebroek – Juliette Herpoel – Filip Lacus – Melissa Laenen – Vincent Lambrecht – Coraline Laurent – Marine Lenoble – Christophe Leutenez – Shirley Maes – David Malfait – Ludivine Mandron – Emilie Mottie – Chloe Ockerman – Charlotte Peeters – Maud Pietroniro – Kirsten Rombouts – Mauranne Smets – Elisa Strubbe – Gilles Thomas – Virginie Thonon – Tatiana Troiani – Dylan Van Belle – Mike Van Belle – Sherilee Van De Walle – Sophie Van Der Veken – Jens Vandenberk – Kelly Vandousselaere – Paris Vandousselaere – Joris Vergauwen – Steven Vermeir – Wilm Vermeir – Dieter Vermeiren – Kevin Wastiau – Gregory Wathelet – Valerie Yannart

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Kronenberg (NED)

Alexander Housen – Emilia Housen – Victor Kumps – Hans Van Laer

In beeld

Recent nieuws van deze redactie

Stephex Horse Trucks

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Voorbije evenementen

CSI2* Oliva 22/11 - 27/11

CSI2* Ornago 23/11 - 27/11

CSI2*-W Rio de Janeiro 23/11 - 27/11

CSI5*-W Madrid 24/11 - 27/11

CSI4* Stockholm 24/11 - 27/11

CSI4*/CSI2* Rouen 24/11 - 27/11

CSI3*/CSI2* Valence 24/11 - 27/11

CSI2* Deurne 24/11 - 27/11

CSI2* Sentower Park 24/11 - 27/11

CSI2* Barcelona 25/11 - 27/11

Laatste Haverklap