Rob Tijskens
22/06/2022 07:06
5 min

Internationale selecties

We staan opnieuw voor een bijzonder druk internationaal weekend met op vijfsterrenniveau zowel de Longines Global Champions Tour van Parijs als het CHIO van Rotterdam. Verder staan er met Deauville en Ebreichsdorf ook nog twee CSIO3* landenwedstrijden op het programma en in eigen land is er de lang verwachte start van Knokke Hippique. Verder komen er ook nog landgenoten aan de start in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg en wordt er opgewarmd in Aken.

Jumping

Royan – CSIYH1* : 21/06/2022 – 26/06/2022

Lefevre Steve

Deauville – CSIU25-A : 22/06/2022 – 26/06/2022

Appeltans Elke

Deauville – CSIO3*-NC EEF SF : 22/06/2022 – 26/06/2022

Appeltans Elke - Cox Karel - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Vereecke Koen - Vermeir Wilm

Knokke – CSIYH1* : 22/06/2022 – 26/06/2022

Baeten Louke - Binard Leon - Christiaens Kris - Conter Emilie - D’haese Dimme - De Bruyn Lander - Dermaut Tommy - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Koentges Klaas - Lambilliotte Eleonore - Lenoble Marine - Maes Toon - Malisart Lies - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Putters Claire - Rijnders Chaouki - Smits Jill - Spiessens Kevin - Surin Laetitia - Tournay Charlotte - Troiani Tatiana - Van der Straten Cindy - Van Massenhove Jordy - Van Minnebruggen Thomas - Vereecke Andres

Knokke – CSI3* : 22/06/2022 – 26/06/2022

Appelen Jeroen - Conter Emilie - Conter Zoe - Detry Gilles - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Lambrecht Vincent - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Putters Evelyne - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Van der Straten Cindy - Van Massenhove Jordy - Van Roosbroeck Catherine - Vereecke Andres

Knokke – CSI2* Open : 22/06/2022 – 26/06/2022

Appelen Jeroen - Binard Leon - Christiaens Kris - Conter Emilie - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - De Bruyn Lander -De Pelsmaeker Julie - Deraedt Christof - Dermaut Tommy - Detry Gilles - Gaelens Maxine - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik -Hendrickx Dominique - Jennen Eva - Koentges Klaas - Lambrecht Vincent - Lenoble Marine - Malisart Lies - Paridaen Aiko - Philippaerts Anthony - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Putters Claire - Putters Evelyne - Rijnders Chaouki - Spiessens Kevin - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Troiani Tatiana - Van Minnebruggen Thomas - Vereecke Andres

Knokke – CSI1* : 22/06/2022 – 26/06/2022

Arroyave Elise - Baeten Louke - Boden Christophe - Bustin Victoria - Conter Emilie - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme -De Dycker Aurelie - De Pelsmaeker Julie - Deraedt Christof - Dermaut Tommy - Gaelens Maxine - Herpoel Juliette - Jennen Eva - Keteleer Nina - Koentges Klaas - Lambermont Rosalie - Maes Toon - Penders Lore - Putters Claire - Spiessens Kevin - Strubbe Elisa - Tournay Charlotte - Troiani Tatiana - Van Der Plaetsen Nico - Van Tricht Estelle - Vigneron Sebastien

Traverse City, MI – CSI3* : 22/06/2022 – 26/06/2022

De Wandel Filip

Ebreichsdorf – CSIYH1* : 23/06/2022 – 26/06/2022

Philippe Charlotte - Vermeulen Thibault

Ebreichsdorf – CSIO3* : 23/06/2022 – 26/06/2022

Haep Katja - Philippe Charlotte - Symons Hannes - Van Beek Roy - Vermeulen Thibault

Kronenberg – CSIYH1* : 23/06/2022 – 26/06/2022

Caubergs Dennis - Hennau Jerome - Liefsoens Alexander - Liefsoens Caitlin - Mertens Jan - Nuytens Gilles - Vinckx Wim - Wils Mieke - Wouters Seppe

Kronenberg – CSI2* : 23/06/2022 – 26/06/2022

Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dennis - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Hennau Jerome - Liefsoens Alexander - Nuytens Gilles - Plas Victor - Vinckx Wim - Wouters Seppe

Kronenberg – CSI1* : 23/06/2022 – 26/06/2022

Caubergs Dennis - Detaille Lola - Holemans Stien - Plas Victor - Vinckx Wim - Wils Mieke - Wouters Seppe

Milano, San Siro – CSI4* : 23/06/2022 – 26/06/2022

Said Abdelkader

Rotterdam – CSIO5*-NC EUD1 : 23/06/2022 – 26/06/2022

Bruynseels Niels - Clemens Pieter - Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos

Aachen – CSI1* : 24/06/2022 – 26/06/2022

Beghuin Sacha - Housen Alexander - Vandoorne Axel - Vermeiren Dieter

Paris – CSI1* : 24/06/2022 – 26/06/2022

Danneels Anouch

Paris – CSI5* : 24/06/2022 – 26/06/2022

Guery Jerome - Thomas Gilles - Wathelet Gregory

Dressuur

Brno – CDI-W : 23/06/2022 – 26/06/2022

Spahn Marc Peter: SBS Jeroen

Rotterdam – CDIO5*-NC : 23/06/2022 – 26/06/2022

Defalque Charlotte: Botticelli
Pauluis Larissa: First- Step Valentin
Roos Laurence: Fil Rouge
Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve

Eventing

Strzegom – CCIO4*-NC-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

Magnus Tine: Dia Van Het Lichterveld Z

Strzegom – CCI4*-L : 22/06/2022 – 26/06/2022

Schmitz Julia: Lady Like

Strzegom – CCI3*-L : 22/06/2022 – 26/06/2022

Magnus Tine: Champagne Pia Z

Strzegom – CCI3*-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

Bodart Mathias: Carioca De La Bastide
de Liedekerke – Meier Lara: Pumpkin de la liniere
Debusschere Jarno: Star Connection FRH
Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions
Thual Camille: Condelano

Strzegom – CCIJ2*-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

Thual Max: Qc Rock And Roll

Strzegom – CCI2*-S : 22/06/2022 – 26/06/2022

Bodart Mathias: Fort Lauderdale W
de Liedekerke – Meier Lara: Kiarado D’arville – Q – Knock For Me D’20
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine

Strzegom – CCI1*-Intro : 22/06/2022 – 26/06/2022

Magnus Tine: Mistic Rio Vh Lichterveld Z
Schmitz Julia: Galant de Virton

Bazoges en Pareds – CCI3*-L : 23/06/2022 – 26/06/2022

Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco

Luhmühlen – CCI3*-L : 23/06/2022 – 26/06/2022

Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge

Luhmühlen – CCI2*-L : 23/06/2022 – 26/06/2022

Caulier Virginie: Expat Blanc
Kenes Anne-Elisabeth: Ecu
Tubes Victoria: Chattanooga Choo Choo H

Luhmühlen – CCI3*-S : 23/06/2022 – 26/06/2022

Despontin Julien: Clever Man Waf

Endurance

Compiègne – CEI3* 160 : 24/06/2022 – 26/06/2022

Hardy Elisabeth: Waterlea Drummond
Schuiten Louna: Baroud Cabirat
Truffet Clémentine: Tamtam Du Coutillas
Vandewalle Faye: Ffaxx

Compiègne – CEI3* 140 : 24/06/2022 – 26/06/2022

Lavis Celine: Farah du bois Hutte
Van Gestel Bruno: Berezig

Compiègne – CEI2* 120 : 24/06/2022 – 26/06/2022

Antoine Olivia: Shiwan Za
Dubois Line: Omega River Misst
Hardy Elisabeth: Elton Grezette
Piront Hemeline: Kebelle
Snoeck Zoe: Babel De Crouz
Wilmotte Stephanie: Naima du Clos du Wez

Compiègne – CEI1* 100 : 24/06/2022 – 26/06/2022

Janssen Dienke: Ak El Akbar

Stephex Horse Trucks

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

CSI2* Royan 21/06 - 26/06

CSIO3*-NC EEF RQ Deauville 22/06 - 26/06

CSI3*/CSI2* Knokke 22/06 - 26/06

CSI3*-W Olomouc 22/06 - 26/06

CSI4* Hickstead 22/06 - 26/06

CSI3* Traverse City 22/06 - 26/06

CSI4* Milaan 23/06 - 26/06

CSIO5* Rotterdam 23/06 - 26/06

CSIO3* Ebreichsdorf 23/06 - 26/06

CSI2* Peelbergen 23/06 - 26/06

CSI5* LGCT Parijs 24/06 - 26/06

CSI3* Royan 28/06 - 03/07

CSIO5* Aken 28/06 - 03/07

CSIO3* - NC EEF RQ Budapest 29/06 - 03/07

CSI3* Ocala 29/06 - 03/07

CSI3*/CSI2* Knokke 29/06 - 03/07

CSI3* Harthill 29/06 - 03/07

CSI5*/CSI2* LGCT Monte Carlo 30/06 - 02/07

CSI2* Fontainebleu 30/06 - 03/07

CSI5* Calgary - Pan American 30/06 - 03/07

Laatste Haverklap