Internationale selecties
We staan opnieuw voor een druk internationaal weekend, want zowel in Dinard als in Hickstead wordt er dit weekend op vijfsterrenniveau gesprongen. In eigen land zijn we te gast bij de familie Hazebroek in het Azelhof in Lier en ook in Courlans en op de Tops International Arena van Valkenswaard zullen er landgenoten aan de start verschijnen.
Jumping
Courlans – CSI1* : 27/07/2022 – 31/07/2022
Clarys Bart - Dunon Gilles
Courlans – CSI3* : 27/07/2022 – 31/07/2022
Beevers Ben - Clarys Bart - Dunon Gilles
Hickstead – CSIYH1* incl. 8yo : 27/07/2022 – 31/07/2022
Thomas Gilles - Vereecke Koen
Hickstead – CSIO5*-NC EUD1 : 27/07/2022 – 31/07/2022
Clemens Pieter - Philippaerts Olivier - Thomas Gilles - Vereecke Koen - Vermeir Wilm
Dinard – CSIYH1* : 28/07/2022 – 31/07/2022
Guery Jerome
Dinard – CSI3* : 28/07/2022 – 31/07/2022
Conter Emilie - Guery Jerome - Le Jeune Thibault - Philippaerts Nicola - Wathelet Gregory
Dinard – CSI5* : 28/07/2022 – 31/07/2022
Conter Zoe - Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Wathelet Gregory
Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 28/07/2022 – 31/07/2022
Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Baeten Louke - Boelens Peter - Bourdeaud’hui Mathieu - Brutsaert Leon - Bruynseels Niels - Burnouf Mathis - De Braekeleer Lola - De Bruyn Lander - De Hornois Caro-Belle - de Jamblinne Axelle - De Maeyer Hebe - Dekens Frederik - Dhaeyere Tom - Dierickx Lente - Doms Sharon - Frederick Amber - Gaublomme Arnaud - Goethals Eline - Hazebroek Mathias - Hendrickx Tibo - Hermans Eveline - Herpoel Charline - Heudens Marthe - Janssens Guy - Keulen Isabeau - Laheyne Dieter - Mertens Jan - Nuytens Gilles - Oris Karen - Polleunis Sam - Putters Claire - Sadoun Jonas - Said Abdelkader - Sneppe Tom - Surin Laetitia - Thiry Kim - Thonon Virginie - Van Den Broeck Tim - Van Gorp Marthe - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Jules - Van Minnebruggen Thomas - Van Olst Mike - Vandoorne Axel - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres - Vets-Nicasi Tina - Vinckx Wim - Wouters Seppe
Lier – CSI1* : 28/07/2022 – 31/07/2022
Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Baeten Louke - Blommaert Laura - Boden Christophe - Boelens Peter - Brants Coline - Bustin Victoria - Callewaert Alexy - Castro Louise - Cuyle Lucie - d’ Andrimont Stephanie - d’hondt elien - De Braekeleer Ines - De Braekeleer Lola - De Breucker Anke - De Hornois Caro-Belle - De Maeyer Hebe - De Pelsmaeker Elke - Delbart Loïs - Devisscher Margot - Dhaeyere Tom - Dupret Mathéo - Es Jacqueline - Franken Evelyne - Frederick Amber - Goedermans Charlotte - Goethals Eline - Gorus Anais - Goudezeune Mathieu - Hazebroek Mathias - Hendrickx Tibo - Hermans Eveline - Keulen Isabeau - Keulen Peter - Korsten Lennert - Kundycki Marie -Lambermont Rosalie - Lambrecht Vincent - Madrenas Lola -Mahieu Charlotte - Matton Baptiste - Mees Evelyn - Murreli Kyara - Oris Karen - Peeters Eline - Pieters Eliah - Quevrin-Bouilliart Edouard - Roete Nathalie - Saelens Laura - Sappin Jelle - Schuurmans Stijn - Van Beek Jenthe - Van Beek Roy - Van Gorp Marthe - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Ella - Vandebroek Merel - Ver Linde Sarah - Verberckmoes Maartje - Verbruggen Rani - Vergauwen Iris - Vergnanini Mona - Vermeir Steven - Verreydt Stephanie - Verwerft Niels - Wouters Seppe
Lier – CSI2* : 28/07/2022 – 31/07/2022
Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Bauters Koenraad - Becker Noemie - Blommaert Laura - Bogaert Amber - Boskamp Marie - Bourdeaud’hui Mathieu - Brants Coline - Brutsaert Leon - Bruynseels Niels - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Christiaens Kris - Cornette Bieke - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - De Braekeleer Lola - De Breucker Anke - De Bruyn Lander - De Pauw Stefan - De Reviere Ann-sophie - De Wit Thomas - Dekens Frederik - Demeersman Dirk - Devos Lieven - Dourcy John - Galdini Fabrice -Gaublomme Arnaud - Goethals Eline - Guisson Tristan - Hazebroek Maxime - Hendrickx Tibo - Heudens Marthe - Lambrecht Vincent - Lenaerts Louise - Maes Toon - Mahieu Charlotte - Neven Wout - Nuytens Gilles - Oris Karen - Overmeire Anna - Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Philippe Charlotte - Pieters Eliah - Polleunis Sam - Putters Claire - Putters Evelyne - Said Abdelkader - Sebrechts Max - Spits Jorich - Spits Thibeau - Thiry Ben - Thiry Kim - Thonon Virginie - Tijskens Aaron -Timmerman Stijn - Tuyttens Penelope - Van Beek Roy - Van Der Heyde Claire - Van Hoydonck Jules - Van Minnebruggen Thomas - Van Olst Mike - Van Thillo Robin - Ver Linde Sarah - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres - Vermeir Steven - Vernaet Frederic - Verwerft Niels - Vets-Nicasi Tina - Vinckx Wim - Vrins Nick
Riesenbeck – CSIV-B : 29/07/2022 – 31/07/2022
Beuken Martine - De Belie Daniel - Dekkers Ludo - Kerstan – Homburg Anita
Valkenswaard – CSI4* : 29/07/2022 – 31/07/2022
Housen Alexander - Patteet Gudrun - Verlooy Jos
Valkenswaard – CSIYH1* : 29/07/2022 – 31/07/2022
Dekkers Dries - Doem Arnaud - Haep Katja - Van der Linden Dries - Verlooy Jos
Valkenswaard – CSI1* : 29/07/2022 – 31/07/2022
De Boeck Kasper - Dekkers Dries - Haep Katja - Hornesch Guido - Reynders Rune - Vangeebergen Giel
Valkenswaard – CSI2* : 29/07/2022 – 31/07/2022
Doem Arnaud - Haep Katja - Housen Alexander - Patteet Gudrun - Van der Linden Dries - Verlooy Jos
Dressuur
Hartpury CH-EU-Y-D 25/07/2022
Brauwers Louise - De Jong Jette - Van Den Steen Amber - Van Roey Athaline
Hartpury CH-EU-J-D 25/07/2022
Blommaert Ine - Collard Clara - Van De Weyer Britt - Verheecke Aude
Neu-Anspach – CDI1* : 27/07/2022 – 31/07/2022
Hollanders Stefan: Loriston
Eventing
Sahrendorf – CCI3*-S : 29/07/2022 – 31/07/2022
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Hartpury CH-EU-Y-CCI3*-L 25/07/2022
Van Dijck Anne
Hartpury CH-EU-Y-CCI3*-L 25/07/2022
Bergez Marcus - Dehoorne Marie - Laffineuse Elena - Van Den Broeck Lander
Mennen
Beekbergen – CAI3*-H2 : 28/07/2022 – 31/07/2022
Cornelis Philip: Frederik-Jane – Goed Gaon – juwelier – Kaliman
Heylen Wim: Elmo B – Garvin van Papinglo
Oosterlijnck Ruben: Coeur Touche – Guess What S.A. – Indigo v/d Kiekenhoef
Stuyck Sven: Fahri H – Flambeau P – Sil – Xtreme
Van Praet Nico: jardo – job
Beekbergen – CAI3*-H4 WCupQ : 28/07/2022 – 31/07/2022
Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Garrelt – Grenadier – Hunter – Kizandro – Zilverone
GEES Sam: Abel Fan’e Hegewei – Adi – Atze – Dempsey Jw – Helene – Topspeed Boris
Stokmans Tom: Allegro v.d. Zathe v. Diepensloot – Bouke – Cassallums Gian – Topspeed Bauke – Topspeed Sanne – Wynolt van de Veedijk – Yaro v.d zathe v. Diepensloot – YK Tieme
Endurance
Jullianges – CEI1* 100 : 28/07/2022 – 28/07/2022
Snoeck Zoe: Fujairah Du Roc’h
Jullianges – CEI2* 70+(2) : 28/07/2022 – 29/07/2022
Truffet Clémentine: Camoun