Immo Fluisteraar

Internationale selecties
Rob Tijskens
03/08/2022 16:34
03/08/2022 16:54
8 min
Tops International Arena

Internationale selecties

Een druk internationaal weekend in eigen land met zowel een tweesterrenconcours in het Azelhof van Lier als een in het Sentower Park van Opglabbeek. Buiten onze landsgrenzen zullen er ook landgenoten aan de start verschijnen op de Tops International Arena van Valkenswaard, op CSI Hof Waterkant in Pinneburg, op Pôle Hippique de St. Lô, in Herning en in Le Ciepi Cervia. 

 

Jumping

 

Pinneberg – CSIYH1* incl. 8yo : 02/08/2022 – 07/08/2022

Hendrickx Dominique - Huyvaert Thibaut - Vorsselmans Annelies

 

Pinneberg – CSI2* : 02/08/2022 – 07/08/2022

Carton Inge - Hendrickx Dominique - Patteet Gudrun - Vorsselmans Annelies

 

Pinneberg – CSI4* : 02/08/2022 – 07/08/2022

Hendrickx Dominique - Patteet Gudrun - Vorsselmans Annelies

 

Cervia – CSIYH1* : 04/08/2022 – 07/08/2022

Philips Ignace

 

Cervia – CSI2* : 04/08/2022 – 07/08/2022

Philips Ignace

 

Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 04/08/2022 – 07/08/2022

Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Arroyave Elise - Blaton Paul-Emile - Bruynseels Niels - Budd Nathan - Carton-Grootjans Ann - Conter Zoe - De Coninck Tanguy - De Hornois Caro-Belle - Demeersman Dirk - Denutte Hendrik - Fievez Bo - Geentjens Nien - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Gillot Meghan - Gysbrechts Philip - Haep Katja - Haep Pascale - Hazebroek Mathias - Hoflack Stive - Jansegers Yana - Korsten Lennert - Kumps Alexander - Lahousse Judith - Leenknegt Rhune - Losfeld Louise - Marien Frederic  -Peeters Kristien - Peeters Leonie - Spiessens Kevin - Thijs Ylona - Van de Poel Vicky - Van Gorp Marthe - Van Gorp Stijn - Vanderwegen Liesje - Vandoorne Axel - Ver Linde Sarah - Vernaet Frederic - Vervoort Jorik - Wenselaers Johan

 

Lier – CSI2* : 04/08/2022 – 07/08/2022

Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Appelen Jeroen - Bruynseels Niels  - Budd Nathan - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Conter Emilie - Conter Zoe - De Laet Shari - De Winter Jeroen - Demeersman Dirk - Denutte Hendrik - Denutte Jules - Fievez Bo - Gaelens Maxine - Geentjens Nien - Geurts Jessica - Gysbrechts Philip - Haep Katja - Haep Pascale - Hazebroek Maxime - Hoflack Stive - Jansegers Yana - Jennen Eva - Korsten Lennert - Kumps Alexander - Kundycki Marie - Lahousse Judith - Lombard Vanina - Losfeld Louise - Marien Frederic - Noyez Aubri  -Paridaen Aiko - Peeters Leonie - Roelants Mirte - Schepers Paulien - Sercu Aline - Spiessens Kevin - Spits Patrik - Van de Poel Vicky - Van den Bergh Pieter - Van Ende Lien - Van Gorp Stijn - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vandoorne Axel - Ver Linde Sarah - Vermeire Bruno - Vernaet Frederic - Verstappen Savyana - Vervoort Jorik

 

Lier – CSI1* : 04/08/2022 – 07/08/2022

Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Appelen Jeroen - Arroyave Elise - Birkiye Laura - Bleux Charlotte - Bruyndonckx Tessa - Calvo Ruisanchez Illona - Clarys Amelie - Clarys Bart - Cohnen Laura - Conter Emilie - Cuypers Maximiliaan - De Hornois Caro-Belle - Delbart Loïs - Denutte Jules - Desimpel Cedric - Fievez Bo - Fievez Peppa - Gaelens Maxine - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Goedermans Charlotte - Goemaere Léonie - Goemaere Olivia - Gysbrechts Philip - Hoflack Stive - Hoste Chloé - Jansegers Yana - Jennen Eva - Kumps Alexander - Kundycki Marie - Lombard Vanina - Peeters Charlotte - Peeters Kristien - Peeters Leonie - Pierre Kelly - Rousseaux Sophie - Schepers Paulien - Schmitt Axelle - Sercu Aline - Stubbe Pieter - Thiers Sarah - Thijs Ylona - Van den Berghe Oscar - Van Ende Lien - Van Gorp Marthe - Vanderwegen Liesje - Vandoorne Axel - Ver Linde Sarah - Verhamme Sarah - Vermeire Mario - Verschueren Lars - Verstappen Savyana

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 04/08/2022 – 07/08/2022

Borgoens Frederique - Clemens Pieter  -Cox Karel - Jonkmans Patrick - Prouve Tim - Said Abdelkader - Surin Laetitia - Vandenberk Jens - Vanderhasselt Christophe

 

Opglabbeek – CSI1* : 04/08/2022 – 07/08/2022

Borgoens Frederique - Buyse Juliette - Calvo Ruisanchez Illona - Campo Nancy - Fannoy Perrine - Herpoel Juliette - Jonkmans Patrick - Plas Victor - Schuermans Charlotte - Swenne Laura - Vanderhasselt Olivier - Vangeebergen Giel

 

Opglabbeek – CSI3* : 04/08/2022 – 07/08/2022

Buyse Juliette - Caubergs Dennis - Clemens Pieter - Cox Karel - Dekkers Dries - Geysen Jan - Herpoel Juliette - Philippaerts Thibault - Plas Victor - Said Abdelkader - Sebrechts Max - Vandenberk Jens - Vanderhasselt Christophe - Volo Cedric

 

St Lô – CSI3* : 05/08/2022 – 07/08/2022

Demolie Camille - Dunon Gilles - Spits Thibeau - Thiry Jose - Van Beek Roy - Van Paesschen Constant - Vereecke Andres

 

Valkenswaard – CSIU25-A : 05/08/2022 – 07/08/2022

Bourdeaud’hui Mathieu - Thomas Gilles

 

Valkenswaard – CSICh-A : 05/08/2022 – 07/08/2022

Lux Clémentine

 

Valkenswaard – CSIJ-A : 05/08/2022 – 07/08/2022

Beyers Helena - Biebuyck Camille - Callewaert Alexy- De Boeck Kasper - Nauta Rik - Van Dijck Ines

 

Valkenswaard – CSIY-A : 05/08/2022 – 07/08/2022

Bourdeaud’hui Mathieu

 

Valkenswaard – CSI2* Open : 05/08/2022 – 07/08/2022

Beyers Guy - Melchior Judy-Ann - Nauta Rik - Thirion Laurent - Thomas Gilles

 

Valkenswaard – CSIP : 05/08/2022 – 07/08/2022

Lux Clémentine - Thirion Elise - Van Dijck Ines - Van Dijck Jonas - Van Hollebeke Julie - Verschueren Lars - Volckaerts Fleur

 

Herning – CSI2* : 05/08/2022 – 08/08/2022

Detry Gilles - Lambrecht Vincent

 

Dressuur

 

Herning – CH-M-D : 06/08/2022 – 14/08/2022

Defalque Charlotte: Botticelli

Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof

Pauluis Larissa: First- Step Valentin

Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve

 

Eventing

 

Waregem – Nokere – CCI3*-S : 06/08/2022 – 07/08/2022

Binard Leon: Laris

Bodart Mathias: Carioca De La Bastide

Both Kristien: Kaiser uit de Melle

D’Hoker Stef: Keep Safe G Z

De Cartier Sybille: Un de Nanou

De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater

Dehoorne Arthur: Salut Salon

Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z

Geeroms Yarno: Cassandra GZ

Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld

GORIS DAVY: Contador Z

Grouwels Sven: Indiva Van de Langeweg

Lambrecht Maxime: Carlita Kdw Z – Olga Ter Bunder

Loge Laura: Absolut Allegro – Louboutin Z

Malisart Michelle: Kalinka

Marïen Steven: Noortje van de Wendy Kurt hoeve

Minner Manon: Agora de Bordenave

Ooms Johan: Kaspar van de molendrieshoeve

Revyn Nele: Nelson van Desta

Simons GAUKE: Hasta La Vista

Smeyers Thomas: Indezz

Steegmans Raf: Chronicles van de Viking Z

Steeman Valentine: River Emery

Thual Camille: Condelano

Uyttendaele Joppe: Hilandro

Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova

Vandendriessche Brecht: D’amour

Vanspringel Joris: Bhf Tuxedo – Creator Gs

Verelst Robbe: Minos Van De Brem

Vervaecke Kris: Orval ten hunsel

Vervaecke Senne: Google Van Alsingen

 

Waregem – Nokere – CCIYH3*-S : 06/08/2022 – 07/08/2022

Coevoet An Sofie: Skylight

Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide

Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z

Minner Manon: Diddel 5

Pupier Bruno: Fahrenheit Addict

Vervaecke Senne: Pinot Noir van Alsingen

Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z

 

Waregem – Nokere – CCIYH2*-S : 06/08/2022 – 07/08/2022

Both Kristien: Ballyluskey Spirit – Kallista

Caulier Virginie: Grimm Bornissois

Coevoet An Sofie: Carmello Z – Q-Lina

de Liedekerke – Meier Lara: Annastasia – Kiarado D’arville

Dessambre Sarah: Lordana Star de la Bastide

Everaert Rob: Mimosa

Madrenas Lola: Liancara VDL

Martens Vincent: Kon-Tiki Quality Z

Peeters Jasper: Cadell Z

Schmitz Julia: Galant de Virton

Smet Ronny: Queen Of Diamonds Van’T Beukelzhof

Van Den Broeck Tom: Quincy VDB

Van Mieghem Hilde: Quid

Van Rossum Caroline: Dalva D’enfer Z

Vervaecke Kris: Questo van Alsingen

Vervaecke Senne: Controversy Van Trontingen Z

 

Mennen

 

Chablis – CAI3*-P2 : 03/08/2022 – 07/08/2022

Deudon Nicolas: Carlos – Dempsy Calipso – Elmo – Hynder Hoeve S Osiris – Kuikhornster Boris – Sander

Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis

 

Chablis – CAI3*-P4 : 03/08/2022 – 07/08/2022

De Schutter Jeroen: Dorekenshof bentley – Dorekenshof bolero – Dorekenshof Bonfire – Menaging Magic’s Adam – Talachddu Tally-ho – Wheemhoeve s Zidane

Nijs Johan: Casper – Coco Nono – Harry – Lowland Beacon

Vanhoenacker Julien: Blitz – Rhosbrenin Hedydd – timmij – Trippel – Vierhoek’s Jackson – Zonnekamp’s Brightly Shining

 

Chablis – CAI3*-H1 : 03/08/2022 – 07/08/2022

De Kimpe Esther: Darwin

Lejeune Etienne: May be de Special van’t Winkelveld

Louesse Etienne: Vario des voutes

Philippot Laure: Galen V

Trenker Rodolphe: Ceasar

Wentein Mark: Torsten

Wynants Andre: Hépasja

 

In beeld

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2* Guadalajara 27/09 - 02/10

CSI2* Oliva 27/09 - 02/10

CSI2* Gorla Minore 28/09 - 02/10

CSI2* Buenos Aires 28/09 - 02/10

CSI2* Biarritz 28/09 - 02/10

CSI3* Keysoe 28/09 - 01/10

CSI3* Lexington, Horse Park KY 28/09 - 02/10

CSI2* Bonheiden 29/09 - 02/10

CSI2* Riesenbeck 29/09 - 02/10

CSIO5* Nations Cup Final, Barcelona 29/09 - 02/10

CSI2* Vidauban 29/09 - 02/10

CSI3* Militello Val di Catania 29/09 - 02/10

CSI2* Dettighofen - Albführen 29/09 - 02/10

CSI2* Fontainebleu 30/09 - 02/10

CSI2*-W Tallinn 30/09 - 02/10

Voorbije evenementen

CSI3* Vancouver - Langley BC 21/09 - 25/09

CSI2* Caledon 21/09 - 25/09

CSI5*/CSI2* St. Tropez - Grimaud 22/09 - 25/09

FEI WBFSH Jumping World Breeding Championship for Young Horses, Lanaken 22/09 - 25/09

CSI2* Riesenbeck 22/09 - 25/09

CSI2* Militello Val di Catania 22/09 - 25/09

CSI3* Canteleu 22/09 - 25/09

CSI2* Vidauban 22/09 - 25/09

CSI5*/CSI2* LGCT New York 23/09 - 25/09

Laatste Haverklap