Stephex Horse Trucks

Internationale selecties
Rob Tijskens
09/08/2022 19:23
09/08/2022 19:45
3 min
paardenfotograaf.be

Internationale selecties

De internationale week staat deze week natuurlijk volledig in het teken van het Wereldkampioen in het Deense Herning, waar morgen de eerste ronde op het programma staat. In eigen land trekken we opnieuw naar het Sentower Park in Opglabbeek en ook in in het het Italiaanse Cervia en het Franse Deauville zullen er landgenoten aan de start verschijnen.

 

Jumping

 

Herning – CSI3* : 09/08/2022 – 14/08/2022

Conter Emilie - Cox Karel - Detry Gilles - Lambrecht Vincent - Patteet Gudrun - Philippaerts Anthony - Philippaerts Ludo - Philippaerts Thibault - Putters Evelyne - Verberckmoes Maartje - Vorsselmans Annelies

 

Traverse City, MI – CSI3* : 09/08/2022 – 14/08/2022

De Wandel Filip

 

Cervia – CSIYH1* : 11/08/2022 – 14/08/2022

Philips Ignace

 

Cervia – CSI2* : 11/08/2022 – 14/08/2022

Philips Ignace

 

Deauville – CSI1* : 11/08/2022 – 14/08/2022

Decroix Gaetan - Tournay Charlotte - Trenker Pascale - Vandereyken Franck - Zoller Catherine

 

Deauville – CSI3* : 11/08/2022 – 14/08/2022

Clarys Bart - D’haese Dimme - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Mathy Francois Jr - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Van Beek Roy - Vereecke Andres - Vereecke Koen

 

Opglabbeek – CSI3* : 11/08/2022 – 14/08/2022

Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Buyse Juliette - Conter Zoe - Daem Viktor - Deloof Aurelie - Dunon Gilles - Guisson Tristan - Gysbrechts Philip - Herpoel Juliette - Kumps Alexander - Lenaerts Louise - Oris Karen - Philippe Charlotte - Polleunis Sam - Sebrechts Max - Van Hoydonck Jules - Vandenberk Jens - Verlies Nick - Vermeir Wilm - Wellens Anthony

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 11/08/2022 – 14/08/2022

Appelen Jeroen - Conter Zoe - Dunon Gilles - Frederick Amber - Geenen Joris - Geusens Rachel - Gysbrechts Philip - Houben Laurens - Janssens Guy - Kumps Alexander - Philippe Charlotte - Polleunis Sam - Van Hoydonck Jules - Vandenberk Jens - Verlies Nick - Vermeir Wilm - Wellens Anthony - Wils Mieke

 

Opglabbeek – CSI1* : 11/08/2022 – 14/08/2022

Appeltans Elke - Calvo Ruisanchez Illona - Dunon Gilles - Frederick Amber - Herpoel Juliette - Holemans Julie - Houben Laurens - Janssens Guy - Kumps Alexander - Oris Karen - Peeters Kjell - Theybers Dorien - Van Den Bulck Julie - Van Hoydonck Jules - Van Vlaenderen Lennart - Vangeebergen Giel - Wils Mieke

 

Eventing

 

Le Pin au Haras – CCIO4*-NC-S : 10/08/2022 – 14/08/2022

Despontin Julien: Honeyblue

Donckers Karin: Fletcha Van ‘t Verahof

Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco

Minner Manon: Cool dancer

Vervaecke Senne: Google Van Alsingen

Verwimp Jarno: Mahalia

 

Le Pin au Haras – CCI3*-S : 10/08/2022 – 14/08/2022

Coucke Bertrand: Sahib Fontanel

de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Hooney D’arville

Emsens Valentine: Dare Dare Du Mont D’anhee – Esther Du Maillet

 

Endurance

 

Kliczkow – CEIYJ1* 100 : 12/08/2022 – 14/08/2022

Carnel Jade: Faroudja du Courtisot

Darmstaedter Clara: Tabal du Courtisot

 

Kliczkow – CEI1* 100 : 12/08/2022 – 14/08/2022

Boulanger Carine: Ph.ibn Jadara’h

Nerincx Bruno: Blitters Paco

 

Kliczkow – CEI3* 160 : 12/08/2022 – 14/08/2022

Yernaux Romane: Blackout Thee Barrada

 

Zutendaal – CEIYJ2* 120 : 12/08/2022 – 14/08/2022

Lemaire Lara: Badjina Des Sauvlons

 

Zutendaal – CEI2* 120 : 12/08/2022 – 14/08/2022

Di Geronimo Pietro: Hahdes Nheeon

Lavis Celine: Farah du bois Hutte

Truffet Clémentine: Amjad Des Sauvlons

Van de Walle Nancy: Paradoxus

 

Zutendaal – CEI1* 100 : 12/08/2022 – 14/08/2022

Cox Jill: Db Zafirah

Deprez Pauline: Touch of Muntahi

Janssen Dienke: Ak El Akbar

Lenges Laura: Alaznee D’havenne

Meurrens Freddy: Nibbles Kh

Seykens Jan: Daina de Bessettes

Vermosen Margaux: Futur Q K.A

Willeme Charlene: Yalla De Presle

Willems Nicolas: Aida

Wilmotte Stephanie: Inaya du Howald

 

In beeld

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

CSI2* Guadalajara 27/09 - 02/10

CSI2* Oliva 27/09 - 02/10

CSI2* Gorla Minore 28/09 - 02/10

CSI2* Buenos Aires 28/09 - 02/10

CSI2* Biarritz 28/09 - 02/10

CSI3* Keysoe 28/09 - 01/10

CSI3* Lexington, Horse Park KY 28/09 - 02/10

CSI2* Bonheiden 29/09 - 02/10

CSI2* Riesenbeck 29/09 - 02/10

CSIO5* Nations Cup Final, Barcelona 29/09 - 02/10

CSI2* Vidauban 29/09 - 02/10

CSI3* Militello Val di Catania 29/09 - 02/10

CSI2* Dettighofen - Albführen 29/09 - 02/10

CSI2* Fontainebleu 30/09 - 02/10

CSI2*-W Tallinn 30/09 - 02/10

Voorbije evenementen

CSI3* Vancouver - Langley BC 21/09 - 25/09

CSI2* Caledon 21/09 - 25/09

CSI5*/CSI2* St. Tropez - Grimaud 22/09 - 25/09

FEI WBFSH Jumping World Breeding Championship for Young Horses, Lanaken 22/09 - 25/09

CSI2* Riesenbeck 22/09 - 25/09

CSI2* Militello Val di Catania 22/09 - 25/09

CSI3* Canteleu 22/09 - 25/09

CSI2* Vidauban 22/09 - 25/09

CSI5*/CSI2* LGCT New York 23/09 - 25/09

Laatste Haverklap