Internationale selecties
In eigen land is het deze week vooral uitkijken naar de Brussels Stephex Masters in Wolvertem, maar ook in het Sentower Park van Opglabbeek wordt er opnieuw internationaal gesprongen. In de Longines Global Champions Tour trekken we naar de Tops International Arena van Valkenswaard en ook in Auvers, Gijon, Münster en Valence zullen er landgenoten aan de start verschijnen.
Jumping
Auvers – CSIAm-A : 23/08/2022 – 25/08/2022
De Seny Henrianne
Auvers – CSIYH1* : 23/08/2022 – 25/08/2022
Foulon Marie - Leutenez Christophe
Auvers – CSIL1* : 23/08/2022 – 25/08/2022
Foulon Marie
Auvers – CSI1* : 23/08/2022 – 25/08/2022
De Seny Henrianne - Delogne Margaux
Gijon – CSIYH1* : 23/08/2022 – 28/08/2022
Philips Ignace
Gijon – CSI4* : 23/08/2022 – 28/08/2022
Philips Ignace
Brussels – CSI1* : 24/08/2022 – 28/08/2022
Bernard Jeanne - Boskamp Marie - Brants Coline - Carton Inge - Castro Louise - De Breucker Anke - De Caluwe Stacey - De Corte Stephanie - De Gendt Axelle - De Pauw – Sacré Astrid - De Plecker Vic - De Vuyst Angelique - Deloof Aurelie - Demolie Camille - Gatellier Lali - Gelaude Koen - Guery Mathieu - Guery Patricia - Haelterman Stephanie - Hoste Chloé - Jennen Eva - Lambermont Rosalie - Lambilliotte Eleonore - Maes Toon - Nauta Rik - Nuytens Gilles - Ockerman Chloe - Peeters Charlotte - Peeters Kjell - Pietroniro Maud - Putters Claire - Reynders Rune - Saelens Laura - Thijs Ylona - Trenker Pascale - Troiani Tatiana - Van Den Bosch Danny - Van Der Meerschen Nikita - Van Dijck Ines - Van Riet Stephanie - Vanderhasselt Olivier - Vanderhasselt Philippe - Vermeir Steven - Vigneron Sebastien - Willems Nathalie
Brussels – CSI5* : 24/08/2022 – 28/08/2022
Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Devos Pieter - Goffinet Thierry - Guery Jerome - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader - Sebrechts Max - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Van Massenhove Jordy - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
Brussels – CSIYH1* incl. 8yo : 24/08/2022 – 28/08/2022
Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - Daem Viktor - Demeersman Dirk - Goffinet Thierry - Guery Jerome - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Philippaerts Thibault - Said Abdelkader - Smits Jill - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Van Ende Lien - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory - Wery Francois
Brussels – CSI3* : 24/08/2022 – 28/08/2022
Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - Daem Viktor - Demeersman Dirk - Devos Pieter - Goffinet Thierry - Guery Jerome - Hemeryck Rik - Heudens Marthe - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Philippaerts Thibault - Putters Evelyne - Sebrechts Max - Thomas Gilles - Van Ende Lien - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory
Brussels – CSI2* Open : 24/08/2022 – 28/08/2022
Boskamp Marie - Brants Coline - Budd Nathan - Carton Inge - Christiaens Kris - De Breucker Anke - De Bruyn Lander - De Plecker Vic - Deloof Aurelie - Demolie Camille - Detry Gilles - Geurts-Dalton Sophie - Guery Mathieu - Guery Patricia - Jennen Eva - Lambilliotte Eleonore - Macedoine Julien - Maes Toon - Melchior Judy-Ann - Nauta Rik - Nuytens Gilles - Peeters Jef - Philippaerts Anthony - Pietroniro Maud - Putters Claire - Thonon Virginie - Trenker Pascale - Troiani Tatiana - Van Der Meerschen Nikita - Van Dijck Ines - Van Riet Glenn - Vanderhasselt Philippe - Vermeir Steven - Vermeiren Jan - Zerbini Melissa
Dielsdorf – Zurich – CSIP : 24/08/2022 – 28/08/2022
Lux Clémentine - Verschueren Lars
Dielsdorf – Zurich – CSIOCh : 24/08/2022 – 28/08/2022
Adnet Corentin - Gerard Estelle - Lux Clémentine - Verschueren Lars
Hjallerup – CSIYH1* : 24/08/2022 – 28/08/2022
Burnouf Mathis
Hjallerup – CSIYH1* : 24/08/2022 – 28/08/2022
Burnouf Mathis
Hjallerup – CSIU25-A : 24/08/2022 – 28/08/2022
Burnouf Mathis
Hjallerup – CSI2* : 24/08/2022 – 28/08/2022
Barker Rikke - Burnouf Mathis
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSIYH1* : 24/08/2022 – 28/08/2022
De Boeck Massimo
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSI1* : 24/08/2022 – 28/08/2022
De Boeck Massimo
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSI2* : 24/08/2022 – 28/08/2022
De Boeck Massimo
Lastrup (Klein-Roscharden) – CSIYH1* : 24/08/2022 – 28/08/2022
De Boeck Massimo
Münster – CSIYH1* incl. 8yo : 25/08/2022 – 28/08/2022
Vorsselmans Annelies
Münster – CSI4* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Vorsselmans Annelies
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 25/08/2022 – 28/08/2022
Cornelis Kelly - Desilly Leslie - Goossens Brecht - Haep Pascale - Mertens Hanne - Van der Straten Cindy - Vandenberk Jens - Vanleerberghe Cedric
Opglabbeek – CSI2* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Buyse Juliette - Carton-Grootjans Ann - Desilly Leslie - Goossens Brecht - Haep Pascale - Mertens Hanne - Vandenberk Jens
Opglabbeek – CSI1* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Agostini Lara - Calvo Ruisanchez Illona - Desilly Leslie - Mertens Hanne - Renwart Aurelie - Robberechts Thibeau - Vanleerberghe Cedric - Verhasselt Marie
Valence – CSI1* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Mathy Alix
Valence – CSI3* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Clarys Bart - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Van Paesschen Constant
Valence – CSI2* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Patteet Gudrun
Valkenswaard – CSIYH1* : 26/08/2022 – 28/08/2022
Lefevre Steve
Valkenswaard – CSI1* : 26/08/2022 – 28/08/2022
De Laet Shari
Valkenswaard – CSI2* : 26/08/2022 – 28/08/2022
Vereecke Koen
Valkenswaard – CSI5* : 26/08/2022 – 28/08/2022
Vereecke Koen
Dressuur
Budapest region – Pilisjászfalu – CH-EU-Ch-D : 24/08/2022 – 28/08/2022
Cleymans Chloë: Jondonderry
Hennes Amber: Allegro v/h Trichelhof
Van den Eynde Anna: Olympic Aroma Krack
Van Durme Max: IMKE NIKI V.S
Budapest region – Pilisjászfalu – CH-EU-U25-D : 24/08/2022 – 28/08/2022
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Lammens Lauranne: Hilcara Van Het Vijverbos
Luyten Laura: J2l Lamborghini
Nyssen Nico: Farrington
Crozet – CDI4* : 25/08/2022 – 28/08/2022
Prevost Amandine: Quaterdance
Samorin – CDI-W : 28/08/2022 – 30/08/2022
Marechal Vincent: Calibra
Spahn Marc Peter: Elias 494
Samorin – CDI3* : 28/08/2022 – 30/08/2022
Mohimont Dominique: Toureine du Meugon
Spahn Marc Peter: SBS Jeroen
Eventing
Kronenberg – CCI2*-S : 25/08/2022 – 28/08/2022
Sterkens Cel: Enzo G
Kronenberg – CCI1*-Intro : 25/08/2022 – 28/08/2022
Andof Dorien: Cool Air
Douwen Emi: Cindy
Saulieu – CCI3*-S : 25/08/2022 – 28/08/2022
Vervaecke Kris: Orval ten hunsel
Vervaecke Senne: Jeno
Saulieu – CCI2*-L : 25/08/2022 – 28/08/2022
Blontrock Justine: Feebe van Alsingen
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Vervaecke Kris: Pinot Noir van Alsingen
Vervaecke Senne: Controversy Van Trontingen Z
Saulieu – CCI1*-Intro : 25/08/2022 – 28/08/2022
De Jamblinne Sophie: Indila de la Licorne
Strzegom – CCI3*-S : 25/08/2022 – 28/08/2022
Debusschere Jarno: Star Connection FRH
Strzegom – CCI2*-S : 25/08/2022 – 28/08/2022
Madrenas Lola: Liberty Touch 3
Strzegom – CCI1*-Intro : 25/08/2022 – 28/08/2022
Madrenas Lola: Liancara VDL
Endurance
Monpazier – CEI2* 70+(2) : 26/08/2022 – 28/08/2022
Bastijns Peter: LOTUS GLABER IC
Ronsmans Raoul: JJ Elektra
Monpazier – CEI2* 120 : 26/08/2022 – 28/08/2022
Peignat Steve: Eaunoire Ikam
Monpazier – CEI1* 100 : 26/08/2022 – 28/08/2022
Schuiten Louna: Ghazi de Flauzins
Yernaux Romane: Sichen Des Sauvlons