Internationale selecties
Rob Tijskens
29/09/2022 15:41
29/09/2022 15:52
4 min
Equibel

Internationale selecties

Terwijl het in Barcelona dit weekend uitkijken is naar de finale van de Nations Cup trekken we op Belgische bodem opnieuw naar de familie Van Belle op Jumping Bonheiden. Verder zullen er ook nog landgenoten aan de start verschijnen op de Mediterranean Equesetrian Tour van Oliva, op Riesenbeck International en in Fontainebleau. 

 

Jumping

 

Riesenbeck – CSI1* : 28/09/2022 – 01/10/2022

Houben Laurens - Vorsselmans Annelies

 

Riesenbeck – CSIYH1* : 28/09/2022 – 01/10/2022

Houben Laurens - Vorsselmans Annelies

 

Riesenbeck – CSI2* : 28/09/2022 – 01/10/2022

Houben Laurens - Vorsselmans Annelies

 

Vidauban – CSI1* : 28/09/2022 – 01/10/2022

Delogne Margaux - Delree Maite - Le Jeune Thibault

 

Vidauban – CSIYH1* incl. 8yo : 28/09/2022 – 01/10/2022

Le Jeune Thibault

 

Militello Val di Catania – CSI1* : 28/09/2022 – 02/10/2022

Vicini Nathan

 

Barcelona – CSIO5*-NC Final : 29/09/2022 – 02/10/2022

Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Thomas Gilles - Vereecke Koen - Wathelet Gregory

 

Bonheiden – CSIYH1* incl. 8yo : 29/09/2022 – 02/10/2022

Bauters Koenraad - Beyers Guy - Beyers Helena - Boffin Camille - Braeckmans Cassandra - Brutsaert Leon - Burnouf Mathis - Celotto Maria Magdalena - Cools Cyril - De Boeck Kasper - De Laet Caroline - Devos Lieven - Dhaeyere Tom - Draga Antoni - Goffinet Thierry - Joassin Dominique - Kerckhove Enzo - Laenen Melissa - Mertens Hanne - Moeskops Bunoit - Spiessens Kevin - Spits Patrik - Strubbe Elisa - Thiry Manuel - Thiry Sebastien - Troiani Tatiana - Van Belle Mike - Van Roosbroeck Catherine - Vandenberk Jens - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Wattiez Michael - Wellens Anthony

 

Bonheiden – CSI2* : 29/09/2022 – 02/10/2022

Auwers Steve - Bauters Koenraad - Beevers Ben - Beyers Guy - Beyers Helena - Boffin Camille - Brants Coline - Brutsaert Leon - Burnouf Mathis - Carton-Grootjans Ann - Cools Cyril - De Boeck Kasper - Demeersman Dirk - Denutte Hendrik - Devos Lieven - Draga Antoni - Goffinet Thierry - Guisson Aurelia - Huylebroek Saskia - Joassin Dominique - Lambilliotte Eleonore - Lombard Vanina - Mertens Hanne - Spits Patrik - Strubbe Elisa - Thiry Kim - Thiry Manuel - Troiani Tatiana - Van Belle Mike - Van Roosbroeck Catherine - Vandenberk Jens - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Wellens Anthony

 

Bonheiden – CSI1* : 29/09/2022 – 02/10/2022

Anthonissen Bo - Arroyave Elise - Brouwers Julie - Celotto Maria Magdalena - Cools Cyril - De Boeck Kasper - De Nys Sebastien - Draga Antoni - Goffinet Thierry - Houtmeyers Anisa - Joassin Louise - Laenen Melissa - Lombard Vanina - Marraud des Grottes Marjolaine - Matton Baptiste - Mertens Hanne - Strubbe Elisa - Van Belle Mike - Van Woinsel Freja - Verelst Anna-laura

 

Fontainebleau – CSIP : 30/09/2022 – 02/10/2022

Thirion Elise - Van Den Branden Yari - Volckaerts Fleur

 

Fontainebleau – CSIAm-A : 30/09/2022 – 02/10/2022

Alvin Marie - Castro Louise - De Seny Henrianne - Delbart Loïs - Marbehant Marion - Vandereyken Franck

 

Fontainebleau – CSI1* : 30/09/2022 – 02/10/2022

Castro Louise - Charon Deligny Mathis - De Coninck Tanguy - De Seny Henrianne - Delbart Loïs - Guillaume Elodie - Guillaume Patrick - Janssens Stephanie - Kreevels Marion - Leemans Amandine - Mc Entee Eileen - Thirion Laurent - Trenker Pascale - Van Den Branden Yari - Van Raemdonck Marion

 

Fontainebleau – CSI2* : 30/09/2022 – 02/10/2022

Charon Deligny Mathis - De Coninck Tanguy - Dourcy John - Geurts-Dalton Sophie - Thirion Laurent

 

Eventing

 

Lignières – CCI4*-L : 28/09/2022 – 02/10/2022

Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof

 

Lignières – CCI4*-S : 28/09/2022 – 02/10/2022

Despontin Julien: Clever Man Waf – Honeyblue

 

Lignières – CCI3*-L : 28/09/2022 – 02/10/2022

Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle

 

Lignières – CCI2*-S : 28/09/2022 – 02/10/2022

Binard Leon: Grytsen Z – Laris

de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi

de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton

Despontin Julien: Duke s Diva

Donckers Karin: Olympic De Muze

Lambotte Olivia: Clyde De Luxe

Lambrecht Maxime: Cascade Des Fontaines – Mister Big Ter Bunder

Minner Manon: Agora de Bordenave – Diddel 5

 

Endurance

 

Madine – CEI3* 140 : 01/10/2022 – 01/10/2022

Di Geronimo Pietro: Hahdes Nheeon

Piront Hemeline: Kebelle

Yernaux Romane: 3a Ushuayak

 

Madine – CEI2* 120 : 01/10/2022 – 01/10/2022

Lenges Laura: Alaznee D’havenne

Wilmotte Stephanie: Inaya du Howald

 

Madine – CEI1* 100 : 01/10/2022 – 01/10/2022

Meurrens Freddy: Bright Sky Larzac

Suray Coralie: Farouk

 

Madine – CEI1* 100 : 02/10/2022 – 02/10/2022

Hardy Elisabeth: Fanfan des grezettes

Servais Pierre: Djawida De Lozelle

 

In beeld

Immo Fluisteraar

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2* Oliva 22/11 - 27/11

CSI2* Ornago 23/11 - 27/11

CSI2*-W Rio de Janeiro 23/11 - 27/11

CSI5*-W Madrid 24/11 - 27/11

CSI4* Stockholm 24/11 - 27/11

CSI4*/CSI2* Rouen 24/11 - 27/11

CSI3*/CSI2* Valence 24/11 - 27/11

CSI2* Deurne 24/11 - 27/11

CSI2* Sentower Park 24/11 - 27/11

CSI2* Barcelona 25/11 - 27/11

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Voorbije evenementen

CSI4*-W Las Vegas 16/11 - 20/11

CSI3* Wellington 16/11 - 20/11

CSI2* Lier 17/11 - 20/11

CSI2* Valencia 17/11 - 20/11

CSI5* LGCT Prague Playoffs 17/11 - 20/11

CSIO3*/CSI2* Vilamoura 17/11 - 20/11

CSI3* Gorla Minore 17/11 - 20/11

Laatste Haverklap