Internationale selecties
Rob Tijskens
10/11/2022 13:57
10/11/2022 14:13
7 min
German Stuttgart Masters

Internationale selecties

Met de Royal Horse Show in Toronto en de German Stuttgart Masters staan er ook deze week weer concoursen op het programma waar er voor de Wereldbekerpunten gesprongen gesprongen wordt. Verder komen er ook landgenoten aan de start op de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva en in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg en in eigen land trekken we naar het Azelhof in Lier. 

 

Jumping

 

Toronto ON – CSI5*-W : 08/11/2022 – 12/11/2022

Verlooy Jos

 

Oliva – CSIYH1* : 08/11/2022 – 13/11/2022

Andries Stephanie - Arroyave Elise - Bollen Thibaut - Brutsaert Leon - Carton Inge - Celotto Maria Magdalena - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Brent - Daigneux- Lange Fabienne - De Boeck Kasper - De Laet Shari - De Pelsmaeker Julie - Deknudt Cederick - Devos Lieven - Falisse Stephanie - Genin Bertrand - Guery Jerome - Hemeryck Rik  -Hendrickx Dominique - Housen Alexander - Janssens Stephanie - Kundycki Marie - Lenssens Johan - Peeters Leonie - Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Vandecasteele Bart Jay Junior  - Vereecke Andres - Vernaet Frederic

 

Oliva – CSI3* : 08/11/2022 – 13/11/2022

Andries Stephanie - Brutsaert Leon - Carton Inge - Celotto Maria Magdalena - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - De Boeck Kasper - Demolie Camille - Devos Lieven - Guery Jerome - Guery Mathieu - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Housen Alexander - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vernaet Frederic

 

Oliva – CSI1* : 08/11/2022 – 13/11/2022

Arroyave Elise - Bollen Thibaut - Brutsaert Leon - Bruylants Nicolas - Celotto Maria Magdalena - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Brent - Daigneux- Lange Fabienne - De Boeck Kasper - De Laet Shari - De Pelsmaeker Julie - Demuynck Gail - Devos Lieven - Genin Bertrand - Guery Jerome - Guery Mathieu - Guery Patricia - Hemeryck Alexis - Hendrickx Dominique - Janssens Stephanie - Jennen Eva - Kundycki Marie - Lambermont Rosalie - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Peeters Charlotte - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Portolani Laurence - Spits Thibeau - Stampaert Chloe - Stappaerts Daniel - Strubbe Elisa - Vaes Elien - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen - Verhasselt Marie - Vernaet Frederic - Willems Nathalie

 

Kronenberg – CSIYH1* : 09/11/2022 – 13/11/2022

Beghuin Sacha - Haep Katja - Kumps Alexander - Smits Jill - Vandenberk Jens

 

Kronenberg – CSI2* : 09/11/2022 – 13/11/2022

Beghuin Sacha - Haep Katja - Kumps Alexander - Van Paesschen Constant - Vandenberk Jens

 

Kronenberg – CSI1* : 09/11/2022 – 13/11/2022

Beghuin Sacha -Van Tricht Estelle - Vandenberk Jens - Vanmechelen Liesel

 

Stuttgart – CSIP : 09/11/2022 – 13/11/2022

Dieu Marthe-Louize - Tijskens Laure - Vermeir Robin

 

Stuttgart – CSI5*-W : 09/11/2022 – 13/11/2022

Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Thomas Gilles - Vermeir Wilm

 

Villers Vicomte – CSIP : 09/11/2022 – 13/11/2022

Lux Clémentine - Van Dijck Jonas - Volckaerts Fleur

 

Villers Vicomte – CSIAm-A : 09/11/2022 – 13/11/2022

Lievens Michèle - Peeters Kjell

 

Villers Vicomte – CSIYH1* : 09/11/2022 – 13/11/2022

Mercenier Gauthier - Scauflaire Marine

 

Villers Vicomte – CSI2* : 09/11/2022 – 13/11/2022

Berrittella Loris - Mercenier Gauthier - Scauflaire Marine

 

Villers Vicomte – CSI1* : 09/11/2022 – 13/11/2022

Berrittella Loris - Mercenier Gauthier - Peeters Kjell - Scauflaire Marine

 

Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 10/11/2022 – 13/11/2022

Beyers Guy - Beyers Helena - Bomere Bart - Bomere Estee - Conter Emilie - D’haese Dimme - De Brabandere Jean – Baptiste - De Braekeleer Lola - De Bruyn Lander - De Hornois Caro-Belle - De Nys Sebastien - De Ridder Lisa - Denutte Hendrik - Frederick Amber - Gelin Melanie - Genet Pauline - Geurts-Dalton Sophie - Goedermans Charlotte - Haep Pascale - Hazebroek Mathias - Kenis Sander - Korsten Lennert - Lenoble Marine - Maes Toon - Nijs Jens - Oris Karen - Prouve Tim - Putters Claire - Putters Evelyne - Said Abdelkader - Thonon Virginie - Van Beek Roy - Van De Walle Chloe - Van Dyck Ruben - Van Gorp Marthe - Van Hoydonck Cis - Van Laethem Pascal - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vanderhasselt Christophe - Vandoorne Axel - Vlaminckx Thomas - Wastiau Kevin - Witteboon Talissa

 

Lier – CSI2* : 10/11/2022 – 13/11/2022

Anthonissen Pieter Jan - Beyers Helena - Biebuyck Camille - Binard Leon - Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dennis - Conter Emilie - D’haese Dimme - De Baets Chanel - De Braekeleer Lola - De Bruyn Lander - De Grande Jean - De Schrijver Brent - De Winter Jeroen - Denutte Hendrik - Denutte Jules - Geryl Perry - Geurts-Dalton Sophie - Haep Pascale - Kenis Sander - Lenoble Marine - Maes Toon - Mahieu Charlotte - Nijs Jens - Oris Karen - Pietteur Elisa - Prouve Tim - Putters Claire - Putters Evelyne - Said Abdelkader - Symons Hannes - Thonon Virginie - Tijskens Aaron - Van Beek Roy - Van Ende Lien - Van Hoydonck Jules - Van Laethem Pascal - Van Roosbroeck Catherine - Vanderhasselt Christophe - Vandoorne Axel - Verreydt Stephanie

 

Lier – CSI1* : 10/11/2022 – 13/11/2022

Anthonissen Pieter Jan - Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Biebuyck Camille - Binard Leon - Bomere Ella - Bomere Estee - Boons Ian - Boxstael Mathieu - Busschaert Valerie - Caals Janne - Claeys Evy - Cornille Florine - Dansy Loic - De Baets Chanel - De Brabandere Jean – Baptiste - De Braekeleer Lola - De Nys Sebastien - De Schrijver Brent - De Wilde Juliette - Denutte Jules - Derycke Natan - Devisscher Margot - Dubrul Mathurin - Fievez Peppa - Goemaere Léonie - Goemaere Olivia - Goudezeune Mathieu - Haep Pascale - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Lambrecht Maxime - Loverix Rachel - Maes Toon - Meerlaen Bernard - Orak Noeh - Robberechts Thibeau - Roels Stijn - Rogiest Emile - Said Abdelkader - Scheinpflug Christopher - Schmitt Axelle - Van Beek Roy - Van Ende Lien - Van Gorp Marthe - Van Miert Marie - Verhamme Sarah - Vlaminckx Thomas - Vonck Jolien

 

Dressuur

 

Stuttgart – CDI-W : 09/11/2022 – 13/11/2022

Verwimp Jorinde: Charmer

 

Eventing

 

Montelibretti – CCI3*-L : 10/11/2022 – 13/11/2022

de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton

 

Montelibretti – CCI2*-S : 10/11/2022 – 13/11/2022

Redele Victoire: Vitoria DH Z

 

Montelibretti – CCI1*-Intro : 10/11/2022 – 13/11/2022

Dessambre Sarah: Brioche

 

Mennen

 

Stuttgart – CAI-W : 09/11/2022 – 13/11/2022

Geerts Glenn: Basco M – Birckhouse Billie – COR THEODOOR – Dubai – Goliath van Buterheideveld – Hero – Ivilandro

 

Endurance

 

Plougonven – CEIYJ1* 100 : 11/11/2022 – 12/11/2022

Carnel Jade: Dehbia du Courtisot

Dubois Line: Baylaa Du Roc’h

Sabeau Angel: Baileze du Courtisot

Snoeck Zoe: Fujairah Du Roc’h

 

Plougonven – CEIYJ2* 120 : 11/11/2022 – 12/11/2022

Darmstaedter Clara: Dhayah du Courtisot

 

Plougonven – CEI2* 120 : 11/11/2022 – 12/11/2022

Antoine Olivia: Shiwan Za

Nerincx Bruno: Dahoman XXXIX-99

 

Plougonven – CEI1* 100 : 11/11/2022 – 12/11/2022

Schuiten Louna: Feu vere

Van Gestel Bruno: Berezig

Van Gestel Lisa: Echo D’alauze

 

In beeld

Recent nieuws van deze redactie

ImmoFluisteraar

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI3* Vilamoura 06/02 - 12/02

CSI4* Vejer de la Frontera 07/02 - 12/02

CSI2* Oliva 07/02 - 12/02

CSI5*/CSI2* Wellington 07/02 - 12/02

CSI3* Thermal 08/02 - 12/02

CSI2* San Miguel de Allende 08/02 - 12/02

CSI2* Riesenbeck 09/02 - 11/02

CSI2* Valencia 09/02 - 12/02

CSI2* Azelhof 09/02 - 12/02

CSI2* Gent 09/02 - 11/02

CSI3*/CSI2* San Giovanni in Marignano 09/02 - 12/02

CSI2* Sharjah 10/02 - 12/02

Voorbije evenementen

CSI3* Vilamoura 30/01 - 05/02

CSI4*/CSI2* Wellington 31/01 - 05/02

CSI2* Thermal 01/02 - 05/02

CSI2* Sopot Arena 02/02 - 05/02

CSI2* Riesenbeck 02/02 - 04/02

CSI2* Valencia 02/02 - 05/02

CSI3*-W Kuwait 02/02 - 04/02

CSI5*-W Bordeaux 02/02 - 05/02

CSIO4* Sharjah 02/02 - 05/02

CSI2* Sentower Park 02/02 - 05/02

Laatste Haverklap