Heusdens - Schäffer

Internationale selecties
Rob Tijskens
23/03/2023 10:40
23/03/2023 11:00
8 min
Azelhof

Internationale selecties

We staan opnieuw voor een druk internationaal weekend in eigen land met naast de tweede week van de springtour in het Azelhof van Lier ook de eerste Nations Cup voor de jeugd in het Sentower Park van Opglabbeek. Verder trekken er ook heel wat landgenoten naar Italië voor de concoursen in Arezzo en in Gorla Minore en ook in Frankrijk is er heel wat internationale actie met concoursen in Cagnes-sur-Mer en Villers Vicomte. Tenslotte komt er ook een Belgische delegatie aan de start op Wellington International en op de Andaluca Sunshine Tour van Vejer de la Frontera terwijl de internationale eventingruiters hun hart kunnen ophalen in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg. 

 

Jumping

 

Arezzo – CSI3* : 20/03/2023 – 26/03/2023

Bollen Thibaut - Kumps Alexander - Philips Ignace

 

Arezzo – CSI1* : 20/03/2023 – 26/03/2023

Philips Ignace

 

Arezzo – CSIYH1* : 20/03/2023 – 26/03/2023

Bollen Thibaut - Van Damme Jerry

 

Vejer de la Frontera – CSIYH1* incl. 8yo : 21/03/2023 – 26/03/2023

Fries Joyce - Gielen Kevin - Hendrickx Dominique - Jennen Eva

 

Vejer de la Frontera – CSI1* : 21/03/2023 – 26/03/2023

Cools Cyril - De Breucker Anke - Jennen Eva 

 

Vejer de la Frontera – CSI4* : 21/03/2023 – 26/03/2023

Cools Cyril - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Breucker Anke - Gerard Estelle - Schoonbroodt – de Azevedo Celine

 

Wellington, FL (Equestrian Center) – CSI2* : 21/03/2023 – 26/03/2023

De Wandel Filip

 

Wellington, FL (Equestrian Center) – CSI4* : 21/03/2023 – 26/03/2023

Conter Emilie - Conter Zoe - Philippaerts Nicola

 

Cagnes-sur-Mer – CSI2* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Budd Nathan - Godecharle Maxim - Malisart Lies - Vergauwen Joris Junior

 

Cagnes-sur-Mer – CSIYH1* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Godecharle Maxim - Malisart Lies - Van Damme Jerry - Vergauwen Joris Junior

 

Cagnes-sur-Mer – CSIL1* : 22/03/2023 – 26/03/2023

De Keyser Clara - Malisart Lies

 

Cagnes-sur-Mer – CSI1* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Budd Nathan - Godecharle Maxim - Malisart Lies - Van Damme Jerry

 

Gorla Minore – CSIYH1* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Van Massenhove Jordy

 

Gorla Minore – CSI3* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Patteet Gudrun - Said Abdelkader - Van Massenhove Jordy - Vorsselmans Annelies

 

Gorla Minore – CSIYH1* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Said Abdelkader - Van Massenhove Jordy

 

Opglabbeek – CSI1* : 22/03/2023 – 26/03/2023

Marien Frederic - Meynaerts Laurens - Schepers Paulien

 

Opglabbeek – CSIU25YJ-A : 22/03/2023 – 26/03/2023

Boffin Camille - Burnouf Mathis - Deflandre Lea - Guisson Tristan - Jansegers Yana - Novellon Quentin - Paridaen Aiko - Schepers Paulien - Thiry Sebastien - Van Tricht Estelle

 

Opglabbeek – CSICh-A : 22/03/2023 – 26/03/2023

Ebinger Thibaud - Engels Manon - Leemans-Daout Jules - Lux Clementine - Van Tricht Estelle - Vanbelle Victoria - Vanderpoorten Anky - Vermeir Robin

 

Opglabbeek – CSIP : 22/03/2023 – 26/03/2023

Duchene Emiel - Heylen Mitchel - Lamberts Xander - Lux Clementine - Van Hollebeke Julie - Vermeir Robin

 

Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 23/03/2023 – 26/03/2023

Appelen Jeroen - Berrittella Loris - Boelens Peter - Bourdeaud’hui Mathieu - Bruynseels Niels - Carton-Grootjans Ann - Cassera Jeremy - Caubergs Dennis - Clemens Pieter - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - De Schrijver Brent - De Wit Thomas - Devos Pieter - Draga Antoni - Eijgel Manon - Guery Jerome - Gustin Catherine - Haep Katja - Haep Pascale - Janssens Guy - Kenis Sander - Lauwers Candice - Le Grelle Louis - Loverix Rachel - Nuytens Gilles - Pauquet Jenny - Philippe Charlotte - Putters Claire - Rombouts Kirsten - Strubbe Elisa - Surin Laetitia - Thijs Laurine - Van Gorp Marthe - Van Gorp Stijn - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Vernaet Frederic - Vervoort Jorik - Wils Mieke

 

Lier – CSI1* : 23/03/2023 – 26/03/2023

Appelen Jeroen - Arroyave Elise - Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Berrittella Loris - Cohnen Laura - d’ Andrimont Stephanie - De Baets Chanel - De Dycker Aurelie - Delaunay Pauline - Draga Antoni - Gaublomme Arnaud - Goudezeune Mathieu - Gustin Catherine - Hazebroek Maxime - Hendrickx Tibo - Herpoel Juliette - Iwens Lauren - Janssens Guy - Joly Michael - Lahousse Judith - Le Grelle Louis - Lehoucq Helle-Marie - Loverix Rachel - Mariman Siebe - Nys Bliss - Put Geoffrey - Ravel Thierry - Scheinpflug Christopher - Schmitt Axelle - Surin Laetitia - Thijs Laurine - Van Renterghem Jade - Vandenbossche Bjorn - Verberckmoes Maartje - Vernaet Frederic - Voordeckers Lotte - Wils Mieke

 

Lier – CSI2* : 23/03/2023 – 26/03/2023

Appelen Jeroen - Berrittella Loris - Binard Leon - Boelens Peter - Boskamp Marie - Bourdeaud’hui Mathieu - Bruynseels Niels - Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dennis - Clemens Pieter - Collin Felicien - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - De Baets Chanel - De Schrijver Brent - De Wit Thomas - Deprez Antoine - Devos Pieter - Draga Antoni - Fockaert Niels - Gaublomme Arnaud - Guery Jerome - Haep Katja - Haep Pascale - Hazebroek Mathias - Hemeryck Rik - Hendrickx Tibo - Hoeben Valentina - Kenis Sander - Le Grelle Louis - Mahieu Charlotte - Nuytens Gilles - Philippe Charlotte - Putters Claire - Putters Evelyne - Rombouts Kirsten - Strubbe Elisa - Thomas Gilles - Van der Straten Cindy - Van Gorp Marthe - Van Gorp Stijn - Vandenberk Jens - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Verreydt Stephanie - Vervoort Jorik

 

Villers Vicomte – CSIAm-A : 23/03/2023 – 26/03/2023

Bomere Ella - Bouckaert Emilie - Cornille Florine - Genet Pauline - Manchel Luna

 

Villers Vicomte – CSIYH1* : 23/03/2023 – 26/03/2023

Beghuin Sacha - Berrittella Ugo - De Brabandere Jean – Baptiste - Goethals Eline - Hennau Jerome - Troiani Tatiana - Van Laethem Pascal - Verbeke Stefanie - Vermeulen Thibault

 

Villers Vicomte – CSI1* : 23/03/2023 – 26/03/2023

Beghuin Sacha - Bomere Ella - Bouckaert Emilie - Delree Maite - Foulon Marie - Goethals Eline - Hennau Jerome - Losfeld Louise - Troiani Tatiana - Vermeulen Thibault

 

Villers Vicomte – CSI2* : 23/03/2023 – 26/03/2023

Beghuin Sacha - Berrittella Ugo - De Brabandere Jean – Baptiste - Foulon Marie - Goethals Eline - Hennau Jerome - Joassin Dominique - Lambrecht Vincent - Losfeld Louise - Philippaerts Olivier - Troiani Tatiana - Van Laethem Pascal - Vandoorne Axel - Vermeulen Thibault

 

Eventing

 

Kronenberg – CCI4*-S : 22/03/2023 – 26/03/2023

Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge

Schmitz Julia: Figaro Des Concessions

 

Kronenberg – CCI4*-L : 22/03/2023 – 26/03/2023

De Cleene Wouter: Quintera

Peeters Jasper: Jackass PK

Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z

Wergifosse Julien: Floren 06

 

Kronenberg – CCI3*-S : 22/03/2023 – 26/03/2023

Martens Mandy: Nabukodonosor T

Peeters Jasper: Cadell Z

Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone

 

Kronenberg – CCI3*-L : 22/03/2023 – 26/03/2023

Benay Celia: Delara

Dehoorne Arthur: Cloud Dancer

 

Kronenberg – CCI2*-S : 22/03/2023 – 26/03/2023

Birkiye Laura: Falcon Crown Z

Caulier Virginie: Oxygene courtier

Coevoet An Sofie: Q-Lina – Skylight

De Cleene Wouter: Ragdoll De Tamise

de Liedekerke – Meier Lara: Freya Des Concessions – Hermione D’arville

Debusschere Jarno: Star Connection FRH

Dehoorne Baptiste: Fast and Devil

Geldhof Klara: Livius

Peeters Jasper: Rex Magnus

Raty Chloe: ambassadeur d’oc

Vilain Seppe: Lamparo V

 

Kronenberg – CCI2*-L : 22/03/2023 – 26/03/2023

Bodart Mathias: Carioca De La Bastide – Fort Lauderdale W

de Liedekerke – Meier Lara: Kiarado D’arville – Q – Knock For Me D’20 – Quintus

Jacques Etan: Polo de la quairelle

Thual Max: Qc Rock And Roll

Van Den Broeck Lander: Quincy VDB

Walbrecq Clarisse: Fussac De La Quairelle

 

Mennen

 

Exloo – CAI3*-P1 : 22/03/2023 – 26/03/2023

Pirotte Gilles: Rubens

Tillie Kristof: Dempsy Djeano

 

Exloo – CAI3*-P2 : 22/03/2023 – 26/03/2023

Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis

 

Exloo – CAI3*-H2 : 22/03/2023 – 26/03/2023

Heylen Wim: Elmo B – Heraldo

 

Exloo – CAI2*-P1 : 22/03/2023 – 26/03/2023

Bax Ann: Kct’s No Limit

Vangoidsenhoven Ellen: Eikenhorst’s Joris

 

Exloo – CAI2*-P4 : 22/03/2023 – 26/03/2023

Weytjens Nick: Benny – Frits V.D. Damsingel – Niels – theo – Zidane

 

Exloo – CAI2*-H1 : 22/03/2023 – 26/03/2023

Geentjens Karel: Jonas GSM

 

Endurance

 

Fontainebleau – CEI3* 140 : 24/03/2023 – 24/03/2023

Peignat Steve

 

Fontainebleau – CEI1* 100 : 24/03/2023 – 24/03/2023

Boulanger Karin: Gibson Al Ondrel

Carnel Jade: Tharoua

Di Geronimo Pietro

Droghini Danny: Db Zafirah

Snoeck Zoe: Essaouira De Bozouls

 

Fontainebleau – CEI3* 160 : 24/03/2023 – 24/03/2023

Bastijns Peter

Hardy * Elisabeth: Elton Grezette

 

Fontainebleau – CEI1* 100 : 25/03/2023 – 25/03/2023

Droghini Danny: Shindagha Lauragais

Seigers Sammy: L.I. Krezus

Yernaux Romane: Sichen Des Sauvlons

 

Fontainebleau – CEIYJ2* 120 : 25/03/2023 – 25/03/2023

Darmstaedter Clara: Dhayah du Courtisot

Janssen Dienke: Ak El Akbar

Lemaire Lara: Inaya Al Rius

Sabeau Angel: Baileze du Courtisot

 

Fontainebleau – CEI2* 120 : 25/03/2023 – 25/03/2023

Evrard Dominique: Asalya Chene

Schuiten Louna: Feu vere

 

In beeld

Recent nieuws van deze redactie

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2*-W Tsaratsovo 22/05 - 26/05

CSI2*-W Samorin 22/05 - 26/05

CSIO5* Rome - Piazza di Siena 22/05 - 26/05

CSI5*/CSI2* Vancouver - Langley BC 22/05 - 26/05

CSI2* Tryon 22/05 - 26/05

CSI2* Bonheiden 22/05 - 26/05

CSI4*/CSI2* Hohenkirchen 22/05 - 26/05

CSI2* Sentower Park 22/05 - 26/05

CSI4* Mâcon Chaintré 22/05 - 26/05

CSI2* Guadalajara 22/05 - 26/05

CSI2* Lisbon 22/05 - 26/05

CSI3* St Tropez - Gassin 23/05 - 26/05

Voorbije evenementen

CSI3* Lexington, KY 14/05 - 19/05

CSI4* North Salem, NY 14/05 - 19/05

CSI4* Guadalajara 15/05 - 19/05

CSIO3* EEF Peelbergen 15/05 - 19/05

CSIO3* Martofte 15/05 - 19/05

CSI2* Busto Arsizio 15/05 - 19/05

CSI2* Wellington, Heckfield 15/05 - 19/05

CSI2* Lummen 16/05 - 19/05

CSI2* Thessaloniki - Ippos Club 16/05 - 19/05

CSI4* Wiesbaden 16/05 - 19/05

CSI2* Budapest 16/05 - 19/05

CSI4*/CSI2* Bourg en Bresse 16/05 - 19/05

CSI2* Deauville 17/05 - 19/05

CSI5* LGCT Madrid 17/05 - 19/05

Laatste Haverklap