Stephex Horse Trucks

Internationale selecties
Rob Tijskens
04/05/2023 15:40
04/05/2023 16:00
11 min
Equibel
paardenfotograaf.be

Internationale selecties

Opnieuw een druk weekend op Belgische bodem met zowel internationale springsport in het Azelhof van Lier als in het Sentower Park van Opglabbeek. Verder trekken er ook heel wat landgenoten naar Frankrijk voor de Hubside Jumpig van St. Tropez, Jumping'Est in Nancy en in Canteleu. De internationale jeugd trekt dan weer naar Lambrechtshausen, waar er opnieuw een Nations Cup op het programma staat. 

 

Jumping

 

Lamprechtshausen – CSIOJ : 03/05/2023 – 07/05/2023

Bomere Estee - De Boeck Kasper - De Plecker Vic - Denutte Jules - Ver Linde Sarah

 

Lamprechtshausen – CSIOCh : 03/05/2023 – 07/05/2023

Bomere Ella - Denutte Jérôme - Engels Manon - Lamberts Xander - Leemans-Daout Jules - Vanderpoorten Anky - Vermeir Robin

 

Lamprechtshausen – CSIOP : 03/05/2023 – 07/05/2023

Beke Emile - Duchene Emiel - Lamberts Xander - Leclercq Arthur-Emile - Van Hollebeke Julie - Vermeir Robin

 

Montefalco – CSIYH1* : 03/05/2023 – 07/05/2023

Schoonbroodt – de Azevedo Celine

 

Montefalco – CSI1* : 03/05/2023 – 07/05/2023

Schoonbroodt – de Azevedo Celine

 

Montefalco – CSI4* : 03/05/2023 – 07/05/2023

de Azevedo Luiz Felipe Neto - Gerard Estelle - Schoonbroodt – de Azevedo Celine

 

Mannheim – CSIYH1* incl. 8yo : 03/05/2023 – 09/05/2023

Houben Laurens

 

Mannheim – CSIO3*-NC EEF RQ : 03/05/2023 – 09/05/2023

Houben Laurens

 

Canteleu – CSIYH1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Budd Nathan - Scauflaire Marine - Soquet Jonathan - Thiry Jose - Vandoorne Axel

 

Canteleu – CSI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Charon Deligny Mathis - Furnemont Anouck - Grenier Laura - Heynderickx Thierry - Lambillon Lise - Roisin Sibille - Soquet Jonathan - Tefnin Arnaud - Thiry Jose - Vanhoof Charlyne - Vinckx Wim

 

Canteleu – CSI3* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Brutsaert Leon - Budd Nathan - Charon Deligny Mathis - De Vos Ines - Devos Lieven - Philippe Charlotte - Scauflaire Marine - Thiry Jose - Van Paesschen Constant - Vandoorne Axel - Vinckx Wim

 

Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 04/05/2023 – 07/05/2023

Ameeuw Louise - Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - De Brabandere Jean – Baptiste - De Hornois Caro-Belle - De Laet Caroline - Dhaeyere Tom - Dick Adeline - Dunon Gilles - Geurts-Dalton Sophie - Hendrickx Dominique - Hendrickx Tibo - Janssens Stephanie - Lejeune Aurelien - Meirsschaert Christophe - Moeskops Bunoit - Nijs Katrien - Schrijvers Yenthe - Spits Patrik - Spits Thibeau - Surin Laetitia - Van Beek Roy - Van Gorp Marthe - Van Hamme Gilles - Van Vlaenderen Lennart - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vanderwegen Liesje - Vanleerberghe Cedric - Vermeir Steven - Vervoort Jorik - Vlaminckx Thomas - Wellens Anthony - Wenselaers Johan

 

Lier – CSI2* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Ameeuw Louise - Appelen Jeroen - Boden Christophe - Bruynseels Niels - Christiaens Kris - Cox Karel - De Brabandere Jean – Baptiste - De Breucker Anke - De Laet Caroline - De Laet Shari - Dunon Gilles - Geurts-Dalton Sophie - Goedermans Charlotte - Hendrickx Tibo - Janssens Stephanie - Lejeune Aurelien - Mahieu Charlotte - Meirsschaert Christophe - Moeskops Bunoit - Spits Patrik - Spits Thibeau - Van Beek Roy - Van Gorp Marthe - Van Hamme Gilles - Van Vlaenderen Lennart - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vanderwegen Liesje - Vermeir Steven - Vervoort Jorik - Wellens Anthony - Wenselaers Johan

 

Lier – CSI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Agostini Lara - Appelen Jeroen - Blontrock Justine - Boden Christophe - Bruynseels Niels - De Breucker Anke - De Meyer Gaëlle - Dubrul Mathurin - Goossens Helena - Hendrickx Tibo - Meirsschaert Christophe - Moeraert Margo - Oost Alice - Schrijvers Yenthe - Stappaerts Daniel - Surin Laetitia - Vanderwegen Liesje - Vanleerberghe Cedric - Vermeir Steven - Vlaminckx Thomas - Wenselaers Johan

 

Nancy – CSIAm-A : 04/05/2023 – 07/05/2023

Delhaye Kiliane - Guillaume Patrick - Marbehant Marion - Quevrin-Bouilliart Edouard - Van Damme Jerry - Van Raemdonck Marion - Van Raemdonck Sophie - Vicini Nathan

 

Nancy – CSIYH1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Bossrez Charlotte - Bossu Francois - Celotto Maria Magdalena - De Braekeleer Lola - Jacob Mael - Lenoble Marine - Malisart Lies - Palm Thibault - Strubbe Elisa - Van Damme Jerry - Vergauwen Joris

 

Nancy – CSI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Bossrez Charlotte - Bossu Francois - Celotto Maria Magdalena - De Braekeleer Lola - De Coninck Tanguy - Delhaye Kiliane - Detaille Lola - Guillaume Patrick - Lenoble Marine - Malisart Lies - Quevrin-Bouilliart Edouard - Trenker Pascale - Van Damme Jerry - Van Der Meerschen Nikita - Vergauwen Joris - Vicini Nathan - Vilain Victoria

 

Nancy – CSI2* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Bossu Francois - Celotto Maria Magdalena - De Braekeleer Lola - De Coninck Tanguy - Detaille Lola - Godecharle Maxim - Guillaume Elodie - Jacob Fabian - Lenoble Marine - Malisart Lies - Palm Thibault - Strubbe Elisa - Van Der Meerschen Nikita - Vergauwen Joris - Vilain Victoria

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 04/05/2023 – 07/05/2023

Beghuin Sacha - Bille Brecht - Boffin Camille - Bourdeaud’hui Mathieu - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Daem Viktor - De Schrijver Brent - Dekkers Dries - Devos Pieter - Evrard Emilie - Fievez Bo - Guery Jerome - Haep Katja - Haep Pascale - Hemeryck Rik - Housen Alexander - Jennen Eva - Maes Toon - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Rombouts Kirsten - Strypsteen Charlotte - Symons Hannes - Thiry Kim - Thonon Virginie - Van Hoecke Katrijn - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Jules - Van Minnebruggen Thomas - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vandenberk Jens - Vereecke Koen - Vernaet Frederic

 

Opglabbeek – CSI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Boulos Christophe - Bourdeaud’hui Mathieu - Esser Mathilde - Fievez Peppa - Herpoel Juliette - Housen Alexander - Jennen Eva - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lambrecht Vincent - Maes Toon - Mariman Siebe - Peeters Charlotte - Peeters Eline - Strypsteen Charlotte - Van Minnebruggen Thomas - Vandousselaere Kelly - Vangeebergen Giel - Vereecke Koen

 

Opglabbeek – CSI3* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Beghuin Sacha - Bourdeaud’hui Mathieu - Clemens Pieter - Daem Viktor - De Schrijver Brent - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Devos Pieter - Fievez Bo - Fockaert Niels - Guery Jerome - Guisson Tristan - Haep Katja - Haep Pascale - Hemeryck Rik - Housen Alexander - Jennen Eva - Lambrecht Louis - Lambrecht Vincent - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Plas Victor - Rombouts Kirsten - Symons Hannes - Thiry Kim - Thonon Virginie - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Jules - Van Minnebruggen Thomas - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vandenberk Jens - Vereecke Koen - Vernaet Frederic

 

St Tropez – Grimaud – CSI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Delaunay Pauline - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Van der Straten Cindy - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Conter Emilie - Conter Zoe - D’haese Dimme - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Said Abdelkader - Van der Straten Cindy - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

 

St Tropez – Grimaud – CSI3* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Conter Emilie - Conter Zoe - D’haese Dimme - Said Abdelkader - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

 

Fontainebleau – CSIP : 05/05/2023 – 07/05/2023

Thirion Elise - Trenker Juliette

 

Dressuur

 

Mannheim – CDI4* : 03/05/2023 – 09/05/2023

Van Ham Kevin: Eros Van Ons Heem

 

Compiègne – CDI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Borrey De Coninck Eline: Haressel

Cool Isabel: Herr Charmeur Coolhorses – Soulmate Coolhorses

D’Hoore Wouter: Jessica

De Cock Isabelle: Obsession VD

De Graeve Laura: Feuertanz

Halkett Kizzy: Flambo

Laurent Catherine: Feentanz

Philippaerts-Engelen Veronique: Golddream Vd Kempenhoeve

Roos Laurence: Kingston

Verberne Numa: Italic

 

Compiègne – CDI3* : 04/05/2023 – 07/05/2023

De Winne Flore: Flynn

Nyssen Nico: Expression

Pauluis Larissa: First- Step Valentin

Roos Laurence: Fil Rouge

Vanderbeeken Laurens: Gamin van het Waterhof

 

Compiègne – CDIY : 04/05/2023 – 07/05/2023

Brauwers Louise: Jerveaux de Baian

De Jong Jette: Heavenly Charming

Mourlon Beernaert Clara: Furst Dior

Nevelsteen Michiel: Lars Van Het Kristoffelhof

Robert Robin: Divin Weltino

Van Nespen Marieke: Just Cavalli P

Van Roey Athaline: Fugranda C

 

Compiègne – CDIJ : 04/05/2023 – 07/05/2023

Blommaert Ine: Joy Forever

Collard Clara: Escape

Fostier Noémie: Eldorado Pb

Josse Nicolas: Wait and See

Peeters Anna: Harlekin

Verheecke Aude: Frapant

 

Compiègne – CDIP : 04/05/2023 – 07/05/2023

Herweyers Alexine: Terbofens Charico

Herweyers Emilie: Don’t Dream WE

Leduc Elisabeth: Campsterhoven's Baldato

Leo Sophia: Biebosschen Dolino EC

Peeters Anna: Balotelli 2

Theeuwes Helena: Caspar W

 

Compiègne – CDIO5*-NC : 04/05/2023 – 07/05/2023

Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof

Pauluis Larissa: flambeau

Prevost Amandine: Quaterdance

 

Exloo – CDI1* : 04/05/2023 – 07/05/2023

Spleeters Aure: Zepelin

 

Exloo – CDIP : 04/05/2023 – 07/05/2023

Everars Liezel: Fs Capelli De Niro

Verreet – De Booij Féline: PAV Nikkei

 

Exloo – CDIYH : 04/05/2023 – 07/05/2023

Spleeters Aure: New Diamond

 

Eventing

 

Jardy – CCI2*-S : 04/05/2023 – 07/05/2023

Calicis Anne Laure: Fiora de Laubert

Coevoet An Sofie: Carmello Z

de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton

de Liedekerke – Meier Lara: Q – Knock For Me D’20

Delmotte Frederic: jamaica vd bisschop

Denutte Timothy: Coldplay

Lambrecht Maxime: Felix Roses

Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville

Spetschinsky Alexandra: Glamour Db

Steeman Valentine: Ugo du Perron

Van Den Broeck Lander: Quincy VDB

Vilain Seppe: Chilli Con Carne

Walbrecq Clarisse: Fussac De La Quairelle

 

Jardy – CCI2*-L : 04/05/2023 – 07/05/2023

Anspach Julie: Fitou de la motte L

Bergez Marcus: Kalistor van Vynckenhove

Binard Leon: Magic Moment

Bodart Mathias: Fort Lauderdale W

Bosschaerts Febe: Ecu

Braeckman Mila: Hopper ten Hunsel

Cossement Laora: P – Jet Set Des Elfs

De Dycker Lien: Rohan Van Het Avenhof

Dehoorne Baptiste: Fast and Devil

Donckers Karin: Olympic De Muze – Oogappel de Muze

Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z

Everaert Rob: Mimosa

Jacques Etan: Polo de la quairelle

Kahn Sien: Dominant

Lambotte Olivia: Clyde De Luxe

Van Vaerenbergh Anaïs: Marion Van De Perelaar

Vilain Seppe: Mykilly D Z

 

Jardy – CCI3*-S : 04/05/2023 – 07/05/2023

Benay Celia: Delara

Binard Leon: Laris – Magic Moment

Birkiye Laura: Falcon Crown Z

Coevoet An Sofie: Skylight

D’Hoker Stef: Keep Safe G Z

de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi

de Liedekerke – Meier Lara: Hooney D’arville – Pumpkin de la liniere

De Smidt Kato: Bonmahon Silver Vixen

Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld

Lambrecht Maxime: Mister Big Ter Bunder

Loge Laura: Louboutin Z

Minner Manon: Diddel 5

Poncelet Lea: Elixir des cabanes

Pupier Bruno: Fahrenheit Addict

Steeman Valentine: Hilton – River Emery

Thijs Laurine: Kizzy – Jane

Van Der Beken Bart: Novak van de Meyhoeve

Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova

Vanhee Donna: Kind Light Van Hof Ter Ede

Vilain Seppe: Lamparo V

 

Jardy – CCI1*-Intro : 04/05/2023 – 07/05/2023

Angelini Marie: Chronos De Virton

Bosschaerts Febe: Clarence C Of The Lowlands Z

Bouillon Elisa: Carsini-o.h.z

Busschaert Valerie: Carlita Kdw Z – Hitmo van Alsingen

Caemaert Kobe: Rika van de Peerdebos

Calicis Anne Laure: Kora van de Kapel

Champon Quentin: Gulliver Des Concessions Ewalco – Lordana Star de la Bastide

Coevoet An Sofie: Clear it Z

Collet Sylvie: Hizzygoing

D’Hoker Stef: Vino van het Lichterveld Z

De Jamblinne Sophie: Indila de la Licorne

de Jamblinne- Paulus Anne: Cira V

De Theux Charlotte: Hardybal

Donckers Karin: Encore un T

Durant Lien: Ariane’s Lorados

Eggermont Lynn: Mateo CSH

Geldhof Remco: Qwerle Van’t Kinroyderveld

Heine Amalia: India des Concessions

Herbots Geertrui: Krik krak V.h. Blondveld

Lambrecht Maxime: Felix Roses

Lamy Marie: Lancome de Froidefontaine

Martens Vincent: Kon-Tiki Quality Z

Matton Lise: Kenzo van ‘t Farsenhoven

Quataert David: All Night

Renda Giuliano: Rock & Roll Vd Bakergem

Smet Josephine: Lavino

Smet Xander: Queen Of Diamonds Van’T Beukelzhof

Taquet Maelle: Icona 2

Van Den Broeck Lander: Agitato RA Z

Van Den Steen Paulien: Stacey Vh Z

Van Oost Sofie: Lissandro 3

Van Winkel Steve: Grantstown Cooley

 

Sopot – CCI4*-L : 04/05/2023 – 07/05/2023

Vervaecke Kris: Orval ten hunsel

 

Endurance

 

Saumur – CEI1* 100 : 06/05/2023 – 06/05/2023

 

Hardy * Elisabeth: Filante Al Baraka

Seigers Sammy: ShA Soraya Al Samarra

Snoeck Zoe: Gazelle De Gourvest

 

In beeld

Komende evenementen

CSI5*-W Final Riyadh 16/04 - 21/04

CSI3* Oliva 16/04 - 21/04

CSI2* Chard 17/04 - 21/04

CSI2* Sentower Park 17/04 - 21/04

CSI3* Linz-Ebelsberg 17/04 - 21/04

CSI3* Wellington 17/04 - 21/04

CSI3*/CSI2* St Tropez - Grimaud 17/04 - 21/04

CSI3* Nancy 18/04 - 21/04

CSI2* Busto Arsizio 18/04 - 21/04

Laatste Haverklap