Internationale selecties
Met de Longines Global Champions Tour van Madrid en de Royal Windsor Horse Show staan we voor een weekend met twee CSI5*-concoursen. In eigen land is er enerzijds Jumping Bonheiden en anderzijds de terugkeer van Jumping Lummen. Verder komen er ook nog landgenoten aan de start in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg, in Montefalco, in Busto Arsizio, in Compiègne en in Hohenkirchen – Hohen Wieschendorf.
Jumping
Windsor – CSI5* : 08/05/2023 – 14/05/2023
Said Abdelkader - Vereecke Koen - Wathelet Gregory
Lexington, KY (Horse Park) – CSI3* : 09/05/2023 – 13/05/2023
De Wandel Filip
Bonheiden – CSI1* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Auwers Steve - Boelens Peter - Courtin Luka - De Corte Stephanie - De Haes Julie - De Maeyer Hebe - De Pauw – Sacré Astrid - Foulon Marie - Gaelens Maxine - Heudens Marthe - Janssens Guy - Laenen Melissa - Lambilliotte Eleonore - Lenoble Marine - Loverix Rachel - Matton Baptiste - Oris Karen - Paelinck Inaya - Patteet Gudrun - Peeters Kjell - Peeters Leonie - Thiry Manuel - Thonon Virginie - Tournay Charlotte - Van Tricht Estelle - Vandoorne Axel - Ver Linde Sarah - Verelst Anna-laura - Wartique Pauline
Bonheiden – CSIYH1* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Berrittella Ugo - Blaton Paul-Emile - Boelens Peter - Budd Nathan - Carton-Grootjans Ann - Cassera Jeremy - Clarys Bart - De Boeck Kasper - De Maeyer Hebe - Doms Sharon - Gaelens Maxine - Haep Pascale - Hanlon Roy - Janssens Guy - Lenoble Marine - Loverix Rachel - Naessens Benny - Oris Karen - Patteet Gudrun - Peeters Leonie - Smits Jill - Thiry Manuel - Tournay Charlotte - Troiani Tatiana - Van Massenhove Jordy - Vandoorne Axel - Vanthuyne Louise - Ver Linde Sarah - Vermeiren Dieter - Vervoort Jorik - Wartique Pauline - Wellens Anthony - Willems Nathalie - Witteboon Talissa
Bonheiden – CSI3* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Berrittella Ugo - Boelens Peter - Budd Nathan - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Clemens Pieter - De Boeck Kasper - Devos Lieven - Fockaert Niels - Gaelens Maxine - Haep Pascale - Hanlon Roy - Heudens Marthe - Joassin Dominique - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Lenoble Marine - Naessens Benny - Oris Karen - Peeters Leonie - Rombouts Kirsten - Smits Jill - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thonon Virginie - Troiani Tatiana - Van Belle Mike - Van Massenhove Jordy - Vanderhasselt Christophe - Vandoorne Axel - Vanthuyne Louise - Ver Linde Sarah - Vermeiren Dieter - Vermeiren Jan - Vervoort Jorik - Wellens Anthony
Hohenkirchen – Hohen Wieschendorf – CSIYH1* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Vereecke Andres
Hohenkirchen – Hohen Wieschendorf – CSI2* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Vereecke Andres - Vorsselmans Annelies
Hohenkirchen – Hohen Wieschendorf – CSI4* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Hemeryck Rik - Vereecke Andres - Vorsselmans Annelies
Montefalco – CSIYH1* : 10/05/2023 – 14/05/2023
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Montefalco – CSI4* : 10/05/2023 – 14/05/2023
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Montefalco – CSI1* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Nîmes – CSI1* : 10/05/2023 – 14/05/2023
Delree Maite
Kronenberg – CSIYH1* incl. 8yo : 11/05/2023 – 13/05/2023
Conter Zoe - Dourcy John - Haep Katja - Peeters Kristien - Philippaerts Anthony - Vandenberk Jens
Kronenberg – CSI1* : 11/05/2023 – 13/05/2023
Bleux Charlotte - Dourcy John - Laschet Hugo - Peeters Kristien
Kronenberg – CSI2* : 11/05/2023 – 13/05/2023
Conter Emilie - Conter Zoe - de Jamblinne Axelle - Dourcy John - Haep Katja - Philippaerts Anthony - Vandenberk Jens
Busto Arsizio – CSIYH1* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Pieters Benjamin
Busto Arsizio – CSI2* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Pieters Benjamin
Compiègne – CSIAm-A : 11/05/2023 – 14/05/2023
Bustin Victoria
Compiègne – CSI1* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Danneels Anouch - Lambermont Rosalie
Compiègne – CSIYH1* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Philippe Charlotte
Compiègne – CSI3* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Cox Karel - Philippe Charlotte
Lummen – CSIYH1* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Appelen Jeroen - Baeten Louke - Beevers Ben - Bloemen Gert - Bloemer Lynn - Boon Arno - Boulos Christophe - Caubergs Dennis - Cornelis Kelly - Croes Jarno - D’haese Brent - Daem Viktor - De Braekeleer Ines - De Winter Jeroen - De Wit Thomas - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Denaeyer Julien - Desmare Yentl - Dirickx Sus - Draga Antoni - Gelin Melanie - Genin Bertrand - Geysen Jan - Gustin Catherine - Gysbrechts Philip - Herbots Sofie - Hermans Eveline - Kenis Pieter - Kenis Sander - Korsten Lennert - Kumps Victor - Le Jeune Philippe - Lenaerts Louise - Macedoine Julien - Meersschaert Jan - Mertens Thomas - Neven Wout - Nijs Jens - Nuytens Gilles - Philippaerts Ludo - Philippaerts Thibault - Polleunis Sam - Prouve Tim - Schmidt Jerome - Thiry Kim - Thys Jens - Tips Maxime - Van Hespen Martin - Van Miert Marie - Van Olst Mike - Verschuere Stephan - Vlemmix Jan - Vrins Nick - Wauters Marie - Wouters Seppe - Wouters Twiggy
Lummen – CSI1* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Bernard Jeanne - Bloemen Gert - Boon Arno - Boulos Christophe - Calvo Ruisanchez Illona - De Baets Chanel - De Braekeleer Emy - De Braekeleer Ines - Deloof Aurelie - Demeersman Lars - Denaeyer Julien - Desmare Yentl - Dieryck Marie - Dirickx Sus - Draga Antoni - Gustin Catherine - Hermans Eveline - Hornesch Guido - Huyvaert Thibaut - Kenis Pieter - Keulen Isabeau - Keulen Peter - Kumps Victor - Lelievre Sarah - Lenaerts Louise - Mertens Thomas - Nassiri Allan - Nouwen Olivier - Pieck Inge - Polleunis Sam - Portolani Laurence - Scheinpflug Christopher - Schepers Inge - Steijvers Bert - Swenne Laura - Van Alken Jan - Van Miert Marnick - Vandervelpen Dorien - Vanhoutte Juliette - Verboven Jordy - Verhamme Sarah - Wauters Marie - Wouters Seppe
Lummen – CSI2* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Aegten Wim - Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Baeten Louke - Beevers Ben - Boden Christophe - Caubergs Dennis - Christiaens Kris - Claes Bart - Daem Viktor - Daigneux- Lange Fabienne - De Baets Chanel - De Pelsmaeker Julie - De Winter Jeroen - De Wit Thomas - Dekkers Dries - Deloof Aurelie - Demeersman Dirk - Demeersman Lars - Genin Bertrand - Gysbrechts Philip - Hornesch Guido - Houtmeyers Anisa - Kenis Pieter - Korsten Lennert - Kumps Alexander - Le Jeune Philippe - Lenaerts Louise - Luyckx Kevin - Macedoine Julien - Mertens Thomas - Nassen Silke - Neven Wout - Nijs Jens - Nuytens Gilles - Philippaerts Thibault - Pieck Inge - Polleunis Sam - Prouve Simon - Prouve Tim - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Thiry Kim - Thys Jens - Tips Maxime - Vaes Elien - Van Alken Jan - Van den Eynden Yörg - Van Olst Mike - Verboven Jordy - Verlies Nick - Vermeir Wilm - Verschuere Stephan - Vlemmix Jan - Vrins Nick - Wouters Seppe - Wouters Twiggy
Riesenbeck – CSIV-B : 11/05/2023 – 14/05/2023
Beuken Martine - De Belie Daniel - De Seny Henrianne - Dekkers Ludo
Samorin – CSI2* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Vermeulen Thibault
Samorin – CSIYH1* : 11/05/2023 – 14/05/2023
Vermeulen Thibault
Madrid – CSI5* : 12/05/2023 – 14/05/2023
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Spits Thibeau - Thomas Gilles
Eventing
Mill Spring, NC (Tryon) – CCI3*-S : 10/05/2023 – 14/05/2023
Van Gysel de Meise Jean: Eiffel de L Abbaye
Marbach – CCI2*-S : 11/05/2023 – 14/05/2023
Caulier Virginie: Grimm Bornissois
Marbach – CCI4*-S : 11/05/2023 – 14/05/2023
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater
Minner Manon: Agora de Bordenave – Cool dancer
Nosal Claire: Dancing Queen
Thual Camille: Condelano
Wergifosse Julien: Floren 06
Chatsworth – CCIO4*-NC-S : 12/05/2023 – 14/05/2023
Boon Maarten: Gravin van Cantos
Despontin Julien: Clever Man Waf – Honeyblue
Magnus Tine: Champagne Pia Z
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen
Verwimp Jarno: Mahalia
Mennen
Windsor – CAI3*-H1 : 08/05/2023 – 14/05/2023
Lejeune Etienne: Jet Set De Hachy
Windsor – CAIO4*-H4 WCupQ : 08/05/2023 – 14/05/2023
Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Grenadier – Hunter – Jeraldo D.
Geerts Glenn: Birckhouse Billie – De Solist – Erdball – Gigolo M – Havenmeester – Zeron
Stokmans Tom: Bouke – Douwe Fan’t Oosterzand – jim 78 – Topspeed Sanne – Yaro v.d zathe v. Diepensloot – YK Tieme
Endurance
Windsor – CEI1* 100 : 11/05/2023 – 12/05/2023
Hardy * Elisabeth: Genny des aubepines
Ademuz – CEI3* 140 : 12/05/2023 – 14/05/2023
Bastijns Peter: Cheilib D’Orya
Rotenburg – CEIYJ2* 120 : 12/05/2023 – 14/05/2023
Sabeau Angel: Baileze du Courtisot
Rotenburg – CEI2* 120 : 12/05/2023 – 14/05/2023
Droghini Danny: Db Zafirah
Lenges Laura: Alaznee D’havenne
Nerincx Bruno: Blitters Paco
Para-Dressuur
CPEDI 3* Camarma
De Vree Anneke
Voltige
CVI Lier
CVI1*
Bauwens Kyara
Menzo De Haquet
Jonas Bauwens
Vermeiren Luna
Ilenta Van De Barkelhoeve
Kelly Janssens
CVI2*
Aerts Marieke
I. Higgs Bosson van het Aerdehof
Leen Van Schoubroek
De Gryse Caro
Amarena
Konraad Vergauwen
CVI3* WCupQ
Lamaire Evelyn
Espri
Konraad Vergauwen
Vanlerberghe Lauren
Espri
Konraad Vergauwen
CVICh1*
Bardyn Fleur
Hollywood
Sophie Van Hooydonk
Knoops Hanne
Until Dream
Maaike Geypen
CVICh2*
Mestdagh Emilie
Glenn
Marinus Hosewol
Claes Elise
Ilenta Van De Barkelhoeve
Kelly Janssens
Joosen Esther
Ilenta Van De Barkelhoeve
Kelly Janssens
Talpe Auke
Sabino
Konraad Vergauwen
Weyts Lobke
Ilenta Van De Barkelhoeve
Kelly Janssens
CVIJ1*
Bardyn Lara
Joker Van T Gestelhof
Sophie Van Hooydonk
Goffeux Zita
Cupido van de Grenzsicht
Lisa Sabbe
Hosewol Marjoleine
Kaiserchief
Ann Proost
Lierman Emma
Zerlin Off Sinta Cruz
Michel Soenen
Verschueren Len
Hollywood
Sophie Van Hooydonk
CVIJ2*
Borgmans Saar
Loverboy Coolhorses
Dirk Borgmans
Callebert Janne
Fantastic Glory
Konraad Vergauwen
Van Dam Amy
Fantastic Glory
Konraad Vergauwen
CVIY2*
Aerts Jolien
Falke
Ann Hendricks
Krammerhoffer Yana
Fantastic Glory
Marinus Hosewol