Stephex Horse Trucks

Internationale selecties
Rob Tijskens
23/05/2023 15:03
23/05/2023 15:15
2 min
KBRSF
CSIO Rome

Internationale selecties

We staan voor een belangrijk internationaal weekend voor onze rode springduivels met enerzijds de CSIO5* Nations Cup van Rome en anderzijds de CSIO3* Nations Cup van Uggerhalne. In eigen land trekken we opnieuw naar het Sentower Park in Opglabbeek en amazone Gudrun Patteet en Annelies Vorsselmans komen aan de start in Wiesbaden.

 

Jumping

 

Rome – CSIO5* : 24/05/2023 – 28/05/2023

Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Vereecke Koen - Vermeir Wilm

 

Uggerhalne – CSIU25-A : 24/05/2023 – 28/05/2023

Burnouf Mathis

 

Uggerhalne – CSI1* : 24/05/2023 – 28/05/2023

Burnouf Mathis - Heudens Marthe

 

Uggerhalne – CSIO3*-NC EEF RQ : 24/05/2023 – 28/05/2023

Hemeryck Rik - Heudens Marthe - Van Paesschen Constant - Vereecke Andres - Wellens Anthony

 

Opglabbeek – CSI2* : 25/05/2023 – 28/05/2023

Budd Nathan - Cools Cyril - Cox Karel - D’haese Dimme - Dermaut Tommy - Detaille Lola - Franco Edwin - Haep Pascale - Kumps Alexander - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Said Abdelkader - Schrijvers Yenthe - Smits Jill - Symons Hannes - Verlooy Jos - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory

 

Opglabbeek – CSI1* : 25/05/2023 – 28/05/2023

Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Budd Nathan - Cools Cyril - D’haese Dimme - De Boeck Massimo - Dermaut Tommy - Detaille Lola - Dieryck Marie - Herpoel Juliette - Kairis Thomas - Koentges Klaas - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Ravel Thierry - Schrijvers Yenthe - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 25/05/2023 – 28/05/2023

Brichart Francois - Budd Nathan - Cools Cyril - De Boeck Massimo - Dermaut Tommy - Geurts Jessica - Gielen Kevin - Haep Pascale - Hendrickx Dominique - Kairis Thomas - Koentges Klaas - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Marien Frederic - Schrijvers Yenthe - Smits Jill - Symons Hannes - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory

 

Wiesbaden – CSI4* : 26/05/2023 – 29/05/2023

Patteet Gudrun - Vorsselmans Annelies

 

Eventing

 

Chaumont en Vexin – CCI2*-L : 24/05/2023 – 29/05/2023

Bertrand Ludovic: Carpe Diem

Blontrock Justine: Feebe van Alsingen

Vanhouche Giel: Pazzo van Bost

 

Chaumont en Vexin – CCI3*-S : 24/05/2023 – 29/05/2023

Coevoet An Sofie: Q-Lina – Skylight

Geeroms Yarno: Cassandra GZ

 

Chaumont en Vexin – CCI1*-Intro : 24/05/2023 – 29/05/2023

Broekaert Sara: Expression

Caemaert Kobe: Rika van de Peerdebos

Carron Geerard: La Valence F

Coevoet An Sofie: Clear it Z

Goemans Jytte: Granit Manazif

Goldfarb Paunet Déborah: Delta de Lize Z

Keereman Stefan: Prima van de Heffinck

Lega Tracy: Khaleesi de la paix dieu

Martens Vincent: Kon-Tiki Quality Z

Nosal Claire: Happy Happy de Septon

Smet Josephine: Lavino

Vanhouche Giel: Early Bird van Bost Z – Journee

 

In beeld

Komende evenementen

CSI5*-W Final Riyadh 16/04 - 21/04

CSI3* Oliva 16/04 - 21/04

CSI2* Chard 17/04 - 21/04

CSI2* Sentower Park 17/04 - 21/04

CSI3* Linz-Ebelsberg 17/04 - 21/04

CSI3* Wellington 17/04 - 21/04

CSI3*/CSI2* St Tropez - Grimaud 17/04 - 21/04

CSI3* Nancy 18/04 - 21/04

CSI2* Busto Arsizio 18/04 - 21/04

Laatste Haverklap