Internationale selecties
Terwijl de Longines Global Champions Tour deze week naar Riesenbeck International trekt is het eigen land uitkijken naar de eerste editie van de Equestrian Cup in Moerzeke ten huize Gudrun Patteet. Verder komen er ook nog landgenoten aan de start in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg, in Zuidwolde en in Samorin.
Jumping
Kronenberg – CSIV-B : 19/07/2023 – 23/07/2023
Beuken Martine - De Belie Daniel - De Seny Henrianne - Dekkers Ludo - Lorquet Jean-Jacques
Kronenberg – CSIYH1* incl. 8yo : 19/07/2023 – 23/07/2023
Dekkers Dries - Dourcy John - Eggermont Lara - Godecharle Maxim - Moeskops Bunoit - Morssinkhof Simon
Kronenberg – CSI2* : 19/07/2023 – 23/07/2023
De Brabandere Pieter - Dekkers Dries - Dourcy John - Godecharle Maxim - Malisart Lies - Moeskops Bunoit - Paridaen Aiko - Sebrechts Max
Kronenberg – CSI1* : 19/07/2023 – 23/07/2023
De Brabandere Pieter - Malisart Lies - Paridaen Aiko - Sebrechts Max
Riesenbeck – CSI2* Open : 19/07/2023 – 23/07/2023
Devos Pieter - Vermeulen Thibault
Riesenbeck – CSI3* : 19/07/2023 – 23/07/2023
Vorsselmans Annelies
Riesenbeck – CSI5* : 19/07/2023 – 23/07/2023
Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Said Abdel
Riesenbeck – CSIYH1* : 19/07/2023 – 23/07/2023
Houben Laurens - Philippaerts Olivier - Vermeulen Thibault
Zuidwolde – CSIYH1* : 19/07/2023 – 23/07/2023
Hendrickx Tibo - Vorsselmans Marilyn
Zuidwolde – CSI1* : 19/07/2023 – 23/07/2023
Rombouts Kirsten
Zuidwolde – CSI2* : 19/07/2023 – 23/07/2023
Rombouts Kirsten - Vorsselmans Marilyn
Moerzeke – CSIYH1* incl. 8yo : 20/07/2023 – 23/07/2023
Andries Stephanie - Appelen Jeroen - Bourdeaud’hui Mathieu - Bruynseels Niels - Christiaens Kris - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Wit Thomas - Demeersman Dirk - Guery Jerome - Guery Mathieu - Guery Patricia - Hemeryck Rik - Kumps Alexander - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Patteet Gudrun - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Scauflaire Marine - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Van Paesschen Constant - Verduyn Tom - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Wellens Anthony
Moerzeke – CSI1* : 20/07/2023 – 23/07/2023
Ameeuw Louise - Bille Brecht - Boden Christophe - Bonhomme Quirijn - Castro Louise - Christiaens Kris - D’haese Dimme - De Bock Audrey - De Dycker Aurelie - De Graaf Femke - De Pelsmaeker Julie - Detry Gilles - Gerard Estelle - Guery Mathieu - Guery Patricia - Hoste Chloé - Igalson Muriel - Kerckhove Enzo - Lahousse Judith - Lambrecht Louis - Maelfait Sam - Pauwels Marielle - Philippaerts Ludo - Van Dijck Ines - Vanthuyne Louise - Willems Nathalie
Moerzeke – CSI4* : 20/07/2023 – 23/07/2023
Appelen Jeroen - Bourdeaud’hui Mathieu - Bruynseels Niels - Budd Nathan - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Wit Thomas - Demeersman Dirk - Guery Jerome - Hemeryck Rik - Kumps Alexander - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Patteet Gudrun - Philippaerts Nicola - Scauflaire Marine - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Yves - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Wellens Anthony
Samorin – CSI1* : 20/07/2023 – 23/07/2023
Denutte Jérôme - Meerlaen Bernard - Van Beek Roy
Samorin – CSI3* : 20/07/2023 – 23/07/2023
Conter Zoe - Denutte Hendrik - Denutte Jules - Prouve Simon - Prouve Tim - Van Beek Roy
Samorin – CSIAm-A : 20/07/2023 – 23/07/2023
Denutte Jérôme
Samorin – CSIYH1* : 20/07/2023 – 23/07/2023
Denutte Hendrik - Denutte Jules - Prouve Tim
Dressuur
Kronberg – CH-EU-Ch-D : 18/07/2023 – 23/07/2023
Dieltjens Evelyne: Bonaire Van De Mottelhoeve
Kronberg – CH-EU-J-D : 18/07/2023 – 23/07/2023
Blommaert Ine: Joy Forever
Collard Clara: Escape
De Rover Xyliana: Hamlet
Verheecke Aude: Frapant
Eventing
Avenches – CCI2*-S : 20/07/2023 – 23/07/2023
Caulier Virginie: Expat Blanc
De Cleene Wouter: Ragdoll De Tamise – Rolex van de Sluize
de Liedekerke – Meier Lara: Pumpkin de la liniere
Peeters Jasper: Rex Magnus
Avenches – CCI3*-S : 20/07/2023 – 23/07/2023
de Liedekerke – Meier Lara: Origi – Q – Knock For Me D’20
Peeters Jasper: Cadell Z
Avenches – CCI3*-L : 20/07/2023 – 23/07/2023
Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle
Avenches – CCIO4*-NC-S : 20/07/2023 – 23/07/2023
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
De Cleene Wouter: Quintera
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62 – Hooney D’arville
Despontin Julien: Honeyblue
Peeters Jasper: Jackass PK
Wergifosse Julien: Floren 06
Hamm – CCI1*-Intro : 20/07/2023 – 23/07/2023
Laschet Hugo: Kilroy Mbf
Lousberg Charlotte: Herge des Moites Fontaines
Hamm – CCI2*-S : 20/07/2023 – 23/07/2023
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z – Come On Z – Kyba van de Jomaheide
Endurance
Negrepelisse – CEI2* 120 : 21/07/2023 – 23/07/2023
Hardy * Elisabeth: Canelle du castel
Negrepelisse – CEI1* 100 : 21/07/2023 – 23/07/2023
Mottet Emeline: Valexio-KD