Heusdens - Schäffer

Internationale selecties
Rob Tijskens
05/10/2023 10:41
05/10/2023 10:58
6 min
paardenfotograaf.be

Internationale selecties

Met concoursen in zowel Jumping Bonheiden als in het Sentower Park van Opglabbeek staan we voor een bijzonder druk internationaal weekend in eigen land. Verder komen er ook nog landgenoten aan de start op de Equestrian Cup in St. Tropez, de Morocco Royal Tour in Tetouan en de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva.

 

Jumping

 

Oliva – CSIYH1* : 02/10/2023 – 08/10/2023

Bernaerts Daan

 

Oliva – CSI2* : 02/10/2023 – 08/10/2023

Bernaerts Daan

 

Oliva – CSI1* : 02/10/2023 – 08/10/2023

Trenker Pascale

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 04/10/2023 – 07/10/2023

 

Caubergs Dennis - Cornelis Kelly - Daem Viktor - De Brabander-Vereecke Karline - Deprez Antoine - Devos Pieter - Donnay Morine - Geurts Jessica - Housen Alexander - Houtvast Nicolas - Oris Karen - Schrijvers Yenthe - Strypsteen Charlotte - Symons Hannes - Thirion Laurent - Van Beek Roy - Van Hespen Martin - Vandenberk Jens - Vereecke Koen

 

Opglabbeek – CSI2* : 04/10/2023 – 07/10/2023

Bosch Joana - Caubergs Dennis - Daem Viktor - Deprez Antoine - Devos Pieter - Dhaeyere Tom - Geurts Jessica - Goossens Brecht - Hemeryck Rik - Housen Alexander - Housen Emilia - Janssens Guy - Kerkhofs Ester - Macedoine Julien - Oris Karen - Schrijvers Yenthe - Symons Hannes - Thirion Laurent - Van Beek Roy - Vandenberk Jens - Vereecke Koen

 

Opglabbeek – CSI1* : 04/10/2023 – 07/10/2023

Bosch Joana - Castro Louise - Caubergs Dennis - De Brabander-Vereecke Karline - De Braekeleer Ines - Dhaeyere Tom - Hemeryck Rik - Herpoel Juliette - Housen Alexander - Housen Emilia - Houtvast Nicolas - Jacquet Ana - Janssens Guy - Kerkhofs Ester- Loconsole Elisa - Maelfait Sam - Oris Karen - Ramaekers Jan - Ravel Thierry - Richard Jean-Francois - Ruijl Romy - Schrijvers Yenthe - Symons Hannes - Thirion Laurent - Tournay Charlotte - Van Beek Roy - Vangeebergen Giel - Vereecke Koen

 

Bonheiden – CSIYH1* incl. 8yo : 04/10/2023 – 08/10/2023

Anthonissen Bart - Baeten Louke - Carton-Grootjans Ann - Cornette Bieke - Detraux Alice - Draga Antoni - Guisson Aurelia - Hanlon Roy - Kenis Pieter - Mahieu Louis - Poli Amandine - Rigo Amelie - Schepers Paulien - Spits Patrik - Thomas Gilles - Troiani Tatiana - Van Hoydonck Cis - Van Puyenbroeck Silke - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Olivier - Vanderwegen Neal - Vereecke Andres - Vernaet Frederic

 

Bonheiden – CSI2* : 04/10/2023 – 08/10/2023

Berrittella Ugo - Carton-Grootjans Ann - Detraux Alice - Draga Antoni - Foulon Marie - Guisson Aurelia - Henaut Guillaume - Kenis Pieter - Nauta Rik - Rigo Amelie - Schepers Paulien - Spits Lauranne - Spits Patrik - Spits Thibeau - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Tijskens Aaron - Troiani Tatiana - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Jules - Van Riet Glenn - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Vermeire Mario - Vernaet Frederic

 

Bonheiden – CSI1* : 04/10/2023 – 08/10/2023

Anthonissen Pieter Jan - Baelus Bo - Bouckaert Emilie - Cornette Bieke - Danneels Anouch - De Clercq Elona - Draga Antoni - Ebinger Thibaud - Igalson Muriel - Mahieu Louis - Nauta Rik - Pauwels Marielle - Rigo Amelie - Thiry Manuel - Tijskens Laure - Van Cauwenberghe Pauline - Van Der Plaetsen Nico - Van Hoydonck Cis - Vermeire Bruno

 

Coapexpan – CSI5* : 04/10/2023 – 08/10/2023

Wathelet Gregory

 

Mill Spring, NC (Tryon) – CSI2* : 04/10/2023 – 08/10/2023

Van Gelderen Boy-Adrian

 

St Tropez – Grimaud – CSI3* : 04/10/2023 – 08/10/2023

D’haese Dimme - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Harmegnies Maxime - Said Abdel - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Verlooy Jos

 

St Tropez – Grimaud – CSI1* : 04/10/2023 – 08/10/2023

d’ Andrimont Stephanie - De Keyser Clara - Delree Maite - Janssens Stephanie - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Vandoorne Axel

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 04/10/2023 – 08/10/2023

d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Said Abdel - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Vandoorne Axel - Verlooy Jos

 

Tallinn – CSI3*-W : 05/10/2023 – 08/10/2023

Kumps Alexander

 

Tetouan – CSI4*-W : 05/10/2023 – 08/10/2023

Clarys Bart - Cools Cyril - Guery Jerome - Philippe Charlotte - Scauflaire Marine - Thonon Virginie

 

Tetouan – CSI1* : 05/10/2023 – 08/10/2023

Braeckmans Xena - Gagliani Carine - Thonon Virginie

 

Dressuur

 

Troisdorf – CDI1* : 05/10/2023 – 08/10/2023

Hollanders Stefan: Loriston

 

Troisdorf – CDIY : 05/10/2023 – 08/10/2023

Sutherland Julie: Bailamos Biolley

 

Troisdorf – CDIJ : 05/10/2023 – 08/10/2023

Van Durme Max: IMKE NIKI V.S

 

Troisdorf – CDICh-A : 05/10/2023 – 08/10/2023

Verreet – De Booij Féline: Liviah Diar

 

Troisdorf – CDIP : 05/10/2023 – 08/10/2023

Verreet – De Booij Féline: PAV Nikkei

 

Troisdorf – CDIYH : 05/10/2023 – 08/10/2023

Hollanders Stefan: Little John Da Silica

Verreet Katrien: Souza

 

Troisdorf – CDI3* : 05/10/2023 – 08/10/2023

De Mulder Peter: Indian Summer

Nyssen Nico: Geneva

Prevost Amandine: Quaterdance

Vanderbeeken Laurens: Gamin van het Waterhof

Verreet Katrien: Oblix van de Kempenhoeve

 

Eventing

 

Boekelo – CCIO4*-NC-L : 04/10/2023 – 08/10/2023

De Cleene Wouter: Quintera

de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville – Formidable 62 – Hooney D’arville

Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof

Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z

Verwimp Jarno: Kyba van de Jomaheide

Wergifosse Julien: Floren 06

 

Saint Quentin – CCI2*-L : 05/10/2023 – 08/10/2023

Blommaert Lauren: Mellow Vh Polderhof

Coevoet An Sofie: Carmello Z

Dehoorne Arthur: Dalton De La Vie Z

Gilson Audrey: Irish secret

Schmitz Julia: Lena du Sanseau

 

Saint Quentin – CCI2*-S : 05/10/2023 – 08/10/2023

Bodart Mathias: Carioca De La Bastide

Caulier Virginie: Grimm Bornissois – Oxygene courtier

Coevoet An Sofie: Q-Lina

Guffens Jana: O de Vie van het Heidehof

Heyndrickx Kurt: Quinlan Z

Lamy Marie: Lancome de Froidefontaine

Van Der Beken Bart: Novak van de Meyhoeve

 

Saint Quentin – CCI1*-Intro : 05/10/2023 – 08/10/2023

Coevoet An Sofie: Clear it Z

Collet Sylvie: Hizzygoing

De Cabooter Celine: Do It Dc Z

Dehoorne Marie: Salut Salon

Geldhof Remco: Qwerle Van’t Kinroyderveld

Gilson Audrey: Pandora van het Heidehof

Goldfarb Paunet Déborah: Delta de Lize Z

Leeuws Julie: Ushuaia De Jochri

Sacre Marine: Arthago De La Comogne Z – Grimaldi Des Hayettes

Sacre Devis Katia: Dandy Du Howald Z

Thys Delphine: Aladin de la Salle

 

Saint Quentin – CCI3*-S : 05/10/2023 – 08/10/2023

Bertrand Ludovic: Carpe Diem

Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z

Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld

Nosal Claire: Dancing Queen

Schmitz Julia: Lady Like

 

Endurance

 

Le Pertre – CEI2* 120 : 06/10/2023 – 07/10/2023

Schuiten Louna: Faraon de Mouss

 

Buch – CEI3* 140 : 06/10/2023 – 08/10/2023

Gilmaire Grace: Eaunoire Cookies

Lenges Laura: Alaznee D’havenne

Nerincx Bruno: Dahoman XXXIX-99

 

Buch – CEI1* 100 : 06/10/2023 – 08/10/2023

Seigers Sammy: ShA Soraya Al Samarra

Yernaux Romane: Sichen Des Sauvlons

 

Buch – CEIYJ2* 120 : 06/10/2023 – 08/10/2023

Lemaire Lara: Inaya Al Rius

 

Buch – CEI2* 120 : 06/10/2023 – 08/10/2023

Boulanger Karin: Gibson Al Ondrel

Gueret Patricia: Eaunoire Huingum

Van Gestel Bruno: Berezig

 

In beeld

Recent nieuws van deze redactie

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2*-W Tsaratsovo 22/05 - 26/05

CSI2*-W Samorin 22/05 - 26/05

CSIO5* Rome - Piazza di Siena 22/05 - 26/05

CSI5*/CSI2* Vancouver - Langley BC 22/05 - 26/05

CSI2* Tryon 22/05 - 26/05

CSI2* Bonheiden 22/05 - 26/05

CSI4*/CSI2* Hohenkirchen 22/05 - 26/05

CSI2* Sentower Park 22/05 - 26/05

CSI4* Mâcon Chaintré 22/05 - 26/05

CSI2* Guadalajara 22/05 - 26/05

CSI2* Lisbon 22/05 - 26/05

CSI3* St Tropez - Gassin 23/05 - 26/05

Voorbije evenementen

CSI3* Lexington, KY 14/05 - 19/05

CSI4* North Salem, NY 14/05 - 19/05

CSI4* Guadalajara 15/05 - 19/05

CSIO3* EEF Peelbergen 15/05 - 19/05

CSIO3* Martofte 15/05 - 19/05

CSI2* Busto Arsizio 15/05 - 19/05

CSI2* Wellington, Heckfield 15/05 - 19/05

CSI2* Lummen 16/05 - 19/05

CSI2* Thessaloniki - Ippos Club 16/05 - 19/05

CSI4* Wiesbaden 16/05 - 19/05

CSI2* Budapest 16/05 - 19/05

CSI4*/CSI2* Bourg en Bresse 16/05 - 19/05

CSI2* Deauville 17/05 - 19/05

CSI5* LGCT Madrid 17/05 - 19/05

Laatste Haverklap