Internationale selecties
Rob Tijskens
23/11/2023 10:27
23/11/2023 10:39
3 min
Equibel
Madrid Horse Week

Internationale selecties

Na de Stuttgart German Masters van vorige week staat er ook deze week opnieuw een Wereldbekermanche op het programma met de Madrid Horse Week, de 6de manche van het seizoen. Op Belgische bodem trekken we dan weer naar het Sentower Park van Opglabbeek en ook in Rouen, de Equestrian Cup in Valence en in Palermo zullen er landgenoten aan de start verschijnen. 

 

Jumping

 

Lichtenvoorde – CSICh-A : 22/11/2023 – 26/11/2023

De Roeck Chanel

 

Opglabbeek – CSI2* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Anteunis Zoe - Appeltans Elke - Binard Leon - Boskamp Marie - Brants Coline - Clemens Pieter - Cools Cyril - Desmare Yentl - Devos Pieter - Gaublomme Arnaud - Goossens Brecht - Herpoel Juliette - Housen Alexander - Kumps Alexander - Prouve Tim - Said Abdel - Schepers Paulien - Schmidt Jerome - Schrijvers Yenthe - Spits Jorich - Timmerman Stijn - Van Beek Roy - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vandenberk Jens - Ver Linde Sarah - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Opglabbeek – CSI1* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Appeltans Elke - Brants Coline - Clemens Pieter - Cools Cyril - Deprez Axelle - Goudezeune Mathieu - Herpoel Juliette - Kerkhofs Ester - Loverix Rachel - Neven Wout - Schepers Paulien - Schrijvers Yenthe - Vangeebergen Giel

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 22/11/2023 – 26/11/2023

Anteunis Zoe - Appeltans Elke - Binard Leon - Bloemen Gert - Bloemer Lynn - Boskamp Marie - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Denayer Julien - Desmare Yentl - Gaublomme Arnaud - Gelin Melanie - Housen Alexander - Janssens Stephanie - Motmans Jan - Neven Wout - Prouve Tim - Said Abdel - Schepers Paulien - Schmidt Jerome - Schrijvers Yenthe - Spits Jorich - Timmerman Stijn - Van Beek Roy - Ver Linde Sarah - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Rouen – CSI1* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Lambermont Rosalie

 

Rouen – CSI2* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Mauroy Boris - Pietteur Elisa - Procureur Pierre - Thirion Laurent

 

Rouen – CSI4* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Carton-Grootjans Ann - De Winter Jeroen - Guery Jerome - Hemeryck Rik - Patteet Gudrun - Scauflaire Marine - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Van Hoydonck Jules - Vanderhasselt Yves - Vinckx Wim - Vorsselmans Annelies - Wellens Anthony

 

Valence – CSI1* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Arnhem Virginie - Dive Marie - Harmegnies Maxime - Philips Ignace

 

Valence – CSI2* : 22/11/2023 – 26/11/2023

Harmegnies Maxime - Philips Ignace

 

Barcelona – CSI2* : 23/11/2023 – 26/11/2023

De Keyser Clara

 

Madrid – CSI5*-W : 23/11/2023 – 26/11/2023

Bruynseels Niels - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Philippaerts Thibault - Van Massenhove Jordy

 

Palermo – CSI2* : 23/11/2023 – 26/11/2023

Berrittella Loris - Genin Bertrand

 

Palermo – CSI1* : 23/11/2023 – 26/11/2023

Jeandriens Marine - Vicini Nathan

 

Dressuur

 

Madrid – CDI-W : 23/11/2023 – 26/11/2023

Pauluis Larissa: First- Step Valentin

 

Endurance

 

Barbaste – CEI1* 100 : 25/11/2023 – 25/11/2023

Gueret Patricia: Eaunoire Lilikili

Snoeck Zoe: Nasheet Al Shahania

Wauthion Borris: Qivir des Pins

 

Sines – CEI2* 120 : 25/11/2023 – 25/11/2023

Hardy * Elisabeth: Migalha BG.ST

 

Sines – CEI3* 160 : 25/11/2023 – 25/11/2023

Peignat Steve: Eaunoire Ikam

 

Barbaste – CEI2* 120 : 25/11/2023 – 26/11/2023

Schuiten Louna: Goldorak du Moulin

Van Gestel Lisa: Echo D’alauze

 

Barbaste – CEI1* 100 : 26/11/2023 – 26/11/2023

Carnel Jade: Ginger de cavazies

Dubois Line: Groove de Limarzel

Schuiten Louna: Dhakira DLR

 

In beeld

Stephex Horse Trucks

Heusdens - Schäffer

Komende evenementen

CSI5*/CSI2* Wellington 20/02 - 25/02

CSI4* Vejer de la Frontera 20/02 - 25/02

CSI3* Valencia 20/02 - 25/02

CSI5*-W Gothenburg 22/02 - 25/02

Voorbije evenementen

CSI3* Ocala 13/02 - 18/02

CSI3* Thermal 13/02 - 18/02

CSI2* Royan 13/02 - 18/02

CSI3* Valencia 13/02 - 18/02

CSI3* Oliva 13/02 - 18/02

CSI4* Vejer de la Frontera 13/02 - 18/02

CSI3* Wellington 13/02 - 18/02

CSI3* San Giovanni in Marignano 14/02 - 18/02

CSI2* San Miguel de Allende 14/02 - 18/02

CSI2* Myakka City 14/02 - 18/02

CSI5*-W/CSI2* Sharjah 15/02 - 18/02

CSI3* Neumünster 15/02 - 18/02

CSI4* Sentower Park 15/02 - 18/02

CHI Al Shaqab 22/02 - 24/02

CSI4*-W Krakow 22/02 - 24/02

Laatste Haverklap