Internationale selecties
Rob Tijskens
30/11/2023 07:14
30/11/2023 07:32
5 min
Equibel
CSI Casas Novas

Internationale selecties

Na de manche in Madrid blijft de wereldbekercaravan ook deze week in Spanje en dit voor de wedstrijd in La Coruña. Verder wordt in op Spaanse bodem ook nog internationaal gesprongen op de Mediterranean Equstrian Tour van Oliva en in Barcelona. In eigen land trekken we voor de tweede week op rij naar het Sentower Park van Opglabbeek en ook op de Equestrian Cup van Valence, op Riesenbeck International, op Jumping de Achterhoek in Lichtenvoorde en in Palermo zullen er landgenoten onze nationale driekleur verdedigen. 

 

Jumping

 

Oliva – CSIYH1* : 27/11/2023 – 03/12/2023

Daigneux- Lange Fabienne - De Boeck Kasper - De Koker Charlotte - Vermeulen Thibault

 

Oliva – CSI2* : 27/11/2023 – 03/12/2023

Clarys Bart - De Boeck Kasper - Van Belle Mike - Vermeulen Thibault

 

Oliva – CSI1* : 27/11/2023 – 03/12/2023

Clarys Bart - Daigneux- Lange Fabienne - De Koker Charlotte - Laenen Melissa - Vancouillie Lies - Vermeulen Thibault

 

Thermal CA – CSI5* : 28/11/2023 – 03/12/2023

Wathelet Gregory

 

Riesenbeck – CSIYH1* : 29/11/2023 – 02/12/2023

Vorsselmans Annelies

 

Riesenbeck – CSI1* : 29/11/2023 – 02/12/2023

Vorsselmans Annelies

 

Riesenbeck – CSI2* : 29/11/2023 – 02/12/2023

Vorsselmans Annelies

 

Lichtenvoorde – CSI2* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Carton-Grootjans Ann - Dekkers Dries - Hanlon Roy - Philippe Charlotte

 

Lichtenvoorde – CSI1* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Bastiaens Marc - Dekkers Dries - Hanlon Roy

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 29/11/2023 – 03/12/2023

Beghuin Sacha - Bernaerts Daan - Bloemer Lynn - Bourdeaud’hui Mathieu - Caubergs Dennis - Cornelis Kelly - Dick Adeline - Eggermont Lynn - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Geyskens Kyara - Guisson Aurelia - Gustin Catherine - Haep Pascale - Hick Jasmin - Housen Alexander - Janssens Stephanie - Jonkmans Patrick - Kairis Thomas - Lejeune Aurelien - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Martens Britt - Oris Karen - Theybers Dorien - Thiry Kim - Thonon Virginie - Timmerman Stijn - Van Hoydonck Cis - Van Lent Maverick - Vandoorne Axel - Vandousselaere Paris - Verlies Nick - Vermeir Wilm - Willems Nathalie - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSI2* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Beghuin Sacha - Bernaerts Daan - Bosch Joana - Bourdeaud’hui Mathieu - Caubergs Dennis - Daelemans Roos - De Brabandere Pieter - De Plecker Vic - Demeersman Dirk - Geurts Jessica - Goossens Brecht - Guisson Aurelia - Haep Katja - Housen Alexander - Janssens Stephanie - Kairis Thomas - Lejeune Aurelien - Lepiemme Mike - Losfeld Louise - Nauta Rik - Oris Karen - Peeters Eline - Spits Lauranne - Thiry Kim - Thonon Virginie - Timmerman Stijn - Van Hoydonck Cis - Van Lent Maverick - Vandoorne Axel - Vandousselaere Paris - Vereecke Koen - Verlies Nick - Vermeir Wilm - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSI1* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Bosch Joana - Boyen Jan - De Plecker Vic - Geurts Jessica - Gustin Catherine - Haelterman Stephanie - Haep Pascale - Jaques Wim - Kerkhofs Ester - Lelievre Sarah - Losfeld Louise - Theybers Dorien - Thonon Virginie - Van Hoydonck Cis - Vandoorne Axel - Vereecke Koen - Vermeir Robin

 

Palermo – CSI3* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Berrittella Loris - Ducci Frantz - Genin Bertrand

 

Palermo – CSI1* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Jeandriens Marine - Vicini Nathan

 

Valence – CSI2* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Arnhem Virginie - Clemens Pieter - Dive Marie - Harmegnies Maxime - Herpoel Juliette - Patteet Gudrun - Putters Evelyne - Spits Thibeau

 

Valence – CSI3* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Clemens Pieter - Harmegnies Maxime - Patteet Gudrun - Putters Claire - Putters Evelyne - Spits Thibeau

 

Valence – CSI1* : 29/11/2023 – 03/12/2023

Arnhem Virginie - Harmegnies Maxime - Herpoel Juliette - Patteet Gudrun

 

Barcelona – CSI2* : 30/11/2023 – 03/12/2023

De Keyser Clara

 

La Coruña – CSI5*-W : 30/11/2023 – 03/12/2023

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Philippaerts Thibault - Thomas Gilles

 

Stockholm – CSI4* : 30/11/2023 – 03/12/2023

Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier

 

Dressuur

 

Aachen – CDIP : 30/11/2023 – 03/12/2023

Hennes Amber: Koncorde van Equi Center

 

Aachen – CDIY : 30/11/2023 – 03/12/2023

De Jong Jette: Heavenly Charming – Indini

 

Aachen – CDIJ : 30/11/2023 – 03/12/2023

Hennes Amber: KeukensGeens Allegro v/h Trichelhof

 

Kronenberg – CDI1* : 30/11/2023 – 03/12/2023

Borrey De Coninck Eline: Dollars

D’Hoore Brecht: Kings-Dream WH

Verwimp Jorinde: Golddream Vd Kempenhoeve

 

Kronenberg – CDIU25 : 30/11/2023 – 03/12/2023

Hendrikx Suraya: Dear Friend 2

 

Kronenberg – CDIP : 30/11/2023 – 03/12/2023

Verreet – De Booij Féline: PAV Nikkei

 

Kronenberg – CDICh-A : 30/11/2023 – 03/12/2023

Verreet – De Booij Féline: Liviah Diar

 

Kronenberg – CDIJ : 30/11/2023 – 03/12/2023

Everars Liezel: Vigo Gold NA

Van Praet Eline: Diamina La Crus

 

Kronenberg – CDIY : 30/11/2023 – 03/12/2023

Brauwers Louise: Jerveaux de Baian

Mouchard Maïté: Dare 2 Wear

Sutherland Julie: Bailamos Biolley

 

Kronenberg – CDI3* : 30/11/2023 – 03/12/2023

De Winne Flore: Flynn FRH

Verwimp Jorinde: Charmer

 

Eventing

 

Stockholm – CIX-Arena : 30/11/2023 – 03/12/2023

Despontin Julien: Quick Fiddlestick

Gavrilovic Cyril: Gatine De L’aubree

 

Mennen

 

Stockholm – CAI-W : 30/11/2023 – 03/12/2023

Geerts Glenn: Birckhouse Billie – De Solist – Dubai – Erdball – Zeron

 

Endurance

 

Santa Susana – CEI3* 90+(2) : 01/12/2023 – 04/12/2023

Hardy * Elisabeth: Jaka Do Inquisidor

 

Santa Susana – CEI2* 70+(2) : 01/12/2023 – 04/12/2023

Boulanger Karin: Ph.ibn Jadara’h

Nerincx Bruno: Blitters Paco

Schuiten Louna: Faraon de Mouss

 

Santa Susana – CEI1* 100 : 01/12/2023 – 04/12/2023

Arnould Pierre: Dehbia du Courtisot

Dereme Celine: Dhayah du Courtisot

Hardy * Elisabeth: Brivido RP

Peignat Steve: Guarni de Bozouls

 

In beeld

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI2* Ocala 11/06 - 16/06

CSI3* Lexington, KY (Horse Park) 11/06 - 16/06

CSI3* Harthill 11/06 - 16/06

CSI2*-W Riga 12/06 - 16/06

CSI2* Puebla 12/06 - 16/06

CSI4* Traverse City 12/06 - 16/06

CSI3* Lichtenvoorde 12/06 - 16/06

CSI5* Spruce Meadows 12/06 - 16/06

CSI2* Le Pin au Haras 13/06 - 16/06

CSI4* Sentower Park 13/06 - 16/06

CSIO4* Sopot 13/06 - 16/06

CSI2* Bedizzole 13/06 - 16/06

CSI2* San Remo 13/06 - 16/06

CSI2* Matosinhos 13/06 - 16/06

CSI2* Pernay, Tours 13/06 - 16/06

Voorbije evenementen

CSI4* Upperville VA 04/06 - 09/06

CSI3* Tryon 04/06 - 09/06

CSI2* Harthill 04/06 - 09/06

CSI2* Peelbergen 05/06 - 08/06

CSI3* Traverse City 05/06 - 09/06

CSI2* Lexington, KY (Horse Park) 05/06 - 09/06

CSIO5* La Baule 05/06 - 09/06

CSIO3* EEF Roeser 05/06 - 09/06

CSI2* Zduchovice 06/06 - 09/06

CSIO3* EEF Drammen 06/06 - 09/06

CSI2* Balve 06/06 - 09/06

CSI3* Sentower Park 06/06 - 09/06

CSI5* Spruce Meadows 06/06 - 09/06

CSI2* Sancourt 06/06 - 09/06

CSI5*/CSI2* LGCT Cannes 06/06 - 09/06

CSI2*-W Bábolna 06/06 - 09/06

CSI2* Pedras Salgadas 07/06 - 09/06

Laatste Haverklap