Internationale selecties
Het komende internationale springweekend staat vooral in het teken van de Wereldkampioenschappen voor jonge paarden, dat opnieuw plaatsvind op Domein Zangersheide. Verder zullen er ook nog landgenoten aan de start verschijnen in Canteleu, Roeser en de Hubside Jumping van St. Tropez. De internationale jeugd tenslotte trekt naar het Peelbergen Equestrian Centre in Kronenberg.
Jumping
Kronenberg – CSIY-A : 22/09/2021 – 26/09/2021
Burnouf Mathis - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Oost Alice - Putters Claire
Kronenberg – CSIJ-A : 22/09/2021 – 26/09/2021
Ameeuw Louise - Beyers Helena - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Lenaerts Louise - Peeters Jef
Kronenberg – CSIP : 22/09/2021 – 26/09/2021
Boon Guust - De Schrijver Brent - Dieu Marthe-Louize - Peeters Jef - Van Den Branden Yari - Van Dijck Jonas - Van Hollebeke Julie - Wouters Seppe
Kronenberg – CSIOCh : 22/09/2021 – 26/09/2021
Bomere Estee - De Schrijver Brent - Dubuisson Loris - Van Der Meerschen Nikita - Wouters Seppe
Kronenberg – CSIOP : 22/09/2021 – 26/09/2021
Braspenning Merel - De Plecker Vic - Frederick Charlotte - Tijskens Laure - Wouters Seppe
Kronenberg – CSIOJ : 22/09/2021 – 26/09/2021
Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Vandecasteele Bart Jay Junior
Kronenberg – CSIOY : 22/09/2021 – 26/09/2021
Demolie Camille - Morssinkhof Simon - Philippaerts Thibault - Plas Victor - Putters Claire
Roeser – CSI1* : 22/09/2021 – 26/09/2021
Berrittella Loris - Bouckaert Emilie - Francois Sofia - Haep Katja - Lutgen Eloise - Mahieu Louis - Palm Thibault - Vandenberk Jens - Vermeersch Arthur
Roeser – CSI3* : 22/09/2021 – 26/09/2021
Berrittella Loris - Haep Katja - Jacob Fabian - Lutgen Eloise - Vandenberk Jens
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 22/09/2021 – 26/09/2021
Castro Louise - Jennen Eva
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 22/09/2021 – 26/09/2021
Jennen Eva
Canteleu – CSIP : 23/09/2021 – 26/09/2021
Doem Isee
Canteleu – CSIAm-A : 23/09/2021 – 26/09/2021
Adnet Corentin - Guillaume Coralie - Levy Maurine - Reding Liza - Vicini Nathan
Canteleu – CSIYH1* : 23/09/2021 – 26/09/2021
Celotto Maria Magdalena
Canteleu – CSI1* : 23/09/2021 – 26/09/2021
Celotto Maria Magdalena - Guillaume Elodie - Guillaume Patrick - Levy Maurine
Canteleu – CSI3* : 23/09/2021 – 26/09/2021
Budd Nathan
Gorla Minore – CSI2* : 23/09/2021 – 26/09/2021
Delree Maite
Lamprechtshausen – CSIYH1* incl. 8yo : 23/09/2021 – 26/09/2021
Masson Raphael
Lamprechtshausen – CSI2* : 23/09/2021 – 26/09/2021
Masson Raphael
Lanaken – CH-M-YH-S : 23/09/2021 – 26/09/2021
Aegten Wim - Boelens Peter - Bossrez Charlotte - Bossu Francois - Bruynseels Niels - Carton Inge - Christiaens Kris - Conter Emilie - Conter Zoe - Cools Cyril - D’haese Brent - D’haese Dimme - Daem Viktor - De Bock Audrey - De Bock Dries - De Bock Valentijn - De Brabandere Pieter - De Coninck Stijn - De Laet Caroline - De Pelsmaeker Julie - De Smit Brent - Dekens Frederik - Denutte Hendrik - Devos Lieven - Devos Pieter - Dierckx Werner - Doem Arnaud - Druyts-Hens Axelle - Fockaert Niels - Gaublomme Arnaud - Gaublomme Brent - Geenen Sander - Geeroms Gert - Genin Bertrand - Gierech Odile - Goffinet Thierry - Gysbrechts Philip - Hendrickx Dominique - Hens Matthias - Houben Laurens - Housen Alexander - Keymis Kim - Ksiezarczyk Jani - Laheyne Dieter - Lamers Milan - Lelie Walter - Mertens Jan - Mertens Thomas - Motmans Jan - Naessens Benny - Nuytens Gilles - Panneels Bert - Patteet Gudrun - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Prouve Simon - Prouve Tim - Rombouts Kirsten - Rombouts Seppe - Rooms Astrid - Rooms Emma - Scheepers Jeroen - Schepers Paulien - Sneppe Tom - Spits Lauranne - Spits Thibeau - Stegen Thimo - Thirion Laurent - Thiry Ben - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Troubleyn Jonas - Van Beek Roy - Van Den Broeck Tim - Van Hoecke Katrijn - Van Olst Mike - Van Rossem Steven - Van Vreckom Evelyne - Vandenbossche Bjorn - Vandergeeten Charline - Vandoorne Axel - Vanhees Nils - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Verlies Nick - Vermeiren Jan - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vinckx Wim - Wuytack Frederik
Lanaken – CSI-Sires : 23/09/2021 – 26/09/2021
Appelen Jeroen - Beyers Guy - Bruynseels Niels - De Brabander-Vereecke Karline - Doem Arnaud - Harmegnies Maxime - Housen Alexander - Lambrecht Vincent - Patteet Gudrun - Peeters James - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Scauflaire Marine - Thomas Gilles - Van Beek Roy - Vandoorne Axel - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Vermeiren Jan - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory - Wellens Anthony
Eventing
Avenches – CH-EU-CCI4*-L : 22/09/2021 – 26/09/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville
Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof
Loge Laura: Absolut Allegro
Schmitz Julia: Lady Like
Van Rijckevorsel Constantin: Inside Out Du Langwater
Vervaecke Kris: Guantanamo Van Alsingen
Chateaubriant – CCI1*-Intro : 23/09/2021 – 26/09/2021
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Evrard Aurelie: Hermine
Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco – Ferrero du Peyron
Chateaubriant – CCI2*-L : 23/09/2021 – 26/09/2021
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Gilson Audrey: Irish secret
Goeman Tom: Accro
Chateaubriant – CCI3*-S : 23/09/2021 – 26/09/2021
Benay Celia: Delara
Goeman Tom: Sibo de Quiesce
Kenes Anne-Elisabeth: Ecu