Rob Tijskens
26/04/2022 14:04
4 min

Internationale selecties

Met de Longines Global Champions Tour van Mexico City en de Hubside Jumping van St. Tropez staan er ook komend weekend opnieuw twee vijfsterrenconcoursen op het programma. In eigen land zijn we net als de voorbije weken te gast in het Sentower Park van Opglabbeek en in Frankrijk is er naast het driesterrenconcours van Maubeuge ook het internationale jeugdconcours van Fontainebleau. Verder zullen er ook nog landgenoten aan de start komen in Deurne en in Riesenbeck.

Jumping

Deurne – CSIYH1* incl. 8yo : 27/04/2022 – 01/05/2022

Lefevre Steve

Deurne – CSI2* : 27/04/2022 – 01/05/2022

Lefevre Steve

Deurne – CSI1* : 27/04/2022 – 01/05/2022

Peeters Kjell

Mexico City – CSI5* : 27/04/2022 – 01/05/2022

Bruynseels Niels - Conter Zoe - Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader - Thomas Gilles - Van Massenhove Jordy

Riesenbeck – CSIYH1* : 27/04/2022 – 01/05/2022

Houben Laurens - Vorsselmans Annelies

Riesenbeck – CSI2* : 27/04/2022 – 01/05/2022

Houben Laurens - Vorsselmans Annelies

Riesenbeck – CSI1* : 27/04/2022 – 01/05/2022

Houben Laurens

Fontainebleau – CSIU25-A : 28/04/2022 – 01/05/2022

Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Beghuin Sacha - Charon Deligny Mathis - Guisson Tristan - Oost Alice - Paridaen Aiko - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Van Hoydonck Cis

Fontainebleau – CSIP : 28/04/2022 – 01/05/2022

Dieu Marthe-Louize - Tijskens Laure - Van Dijck Jonas - Vermeir Robin - Volckaerts Fleur

Fontainebleau – CSIOCh : 28/04/2022 – 01/05/2022

Anthonissen Pieter Jan - Dieu Marthe-Louize - Gerard Estelle - Lambrecht Louis - Van Tricht Estelle

Fontainebleau – CSIOP : 28/04/2022 – 01/05/2022

Braspenning Merel - Doem Isee - Duchene Emiel - Tijskens Laure - Van Den Branden Yari - Vermeir Robin

Fontainebleau – CSIOJ : 28/04/2022 – 01/05/2022

Ameeuw Louise - Beyers Helena - Charon Deligny Mathis - Guery Mathieu - Guisson Aurelia - Putters Evelyne

Fontainebleau – CSIOY : 28/04/2022 – 01/05/2022

Beghuin Sacha - Guisson Tristan - Paridaen Aiko - Philippaerts Anthony - Tijskens Aaron - Van Hoydonck Jules

Mannheim – CSIV-B : 28/04/2022 – 01/05/2022

Beuken Martine

Maubeuge – CSIYH1* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Bossrez Charlotte - Foulon Marie - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Heudens Marthe - Lenoble Marine - Naessens Benny - Scauflaire Marine - Spits Thibeau - Thiry Jose - Thiry Manuel - Vereecke Andres - Vilain Victoria

Maubeuge – CSI1* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Bednarz Kim - Berlemont Sebastien - Colmant Thomas - Delhaye Kiliane - derumier jules - Dolens Margaux - Dutillieux Alexis - Fonck Alice - Godimus Victoria - Jacques Emeline - Leemans Amandine - Mc Entee Eileen - Sercu Aline - Techtache Laurine - Vilain Victoria - Willems Nathalie

Maubeuge – CSI3* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Clarys Bart - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Heudens Marthe - Lenoble Marine - Naessens Benny - Philippe Charlotte - Scauflaire Marine - Spits Thibeau - Thiry Jose - Thiry Manuel - Van Paesschen Constant - Vandoorne Axel - Vereecke Andres

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 28/04/2022 – 01/05/2022

Aegten Wim - Andries Stephanie - Appeltans Elke - Berrittella Ugo - Caubergs Dennis - De Cabooter Celine - Dermaut Tommy - Filippusson Jens - Fockaert Niels - Gustin Catherine - Gysbrechts Philip - Haep Katja - Haep Pascale - Hubrechts Gert-Jan - Janssens Guy - Keymis Kim - Kumps Alexander - Laenen Melissa - Lambrecht Vincent - Mertens Liesl - Schelstraete Ruben - Thiry Kim - Thys Jens - Troiani Tatiana - Van der Linden Dries - Verberckmoes Maartje - Vermeiren Dieter - Verstappen Savyana

Opglabbeek – CSI2* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Andries Stephanie - Appeltans Elke - Berrittella Ugo - Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dennis - De Cabooter Celine - Decock - Lore - Dermaut Tommy - Detry Gilles - Filippusson Jens - Geurts-Dalton Sophie - Geysen Jan - Gysbrechts Philip - Haep Katja - Herpoel Juliette - Houben Ruben - Hubrechts Gert-Jan - Keymis Kim - Kumps Alexander - Lambrecht Vincent - Lefevre Steve - Thiry Kim - Thys Jens - Troiani Tatiana - Van Alken Jan - Van Belle Mike - Van der Linden Dries - Verberckmoes Maartje - Vermeiren Dieter - Verstappen Savyana

Opglabbeek – CSI1* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Aegten Wim - Appeltans Elke - Arroyave Elise - Berrittella Ugo - Bogman Camille - Boulos Christophe - Caubergs Dennis - Decock Lore - Haep Pascale - Herpoel Juliette - Heyndrickx Kurt - Hornesch Guido - Janssens Guy - Lelievre Sarah - Peeters Eline - Thys Jens - Troiani Tatiana - Van Belle Mike - Van der Linden Dries - Verschaeren Yana - Verstappen Savyana - Volo Cedric

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Guery Jerome - Patteet Gudrun - Philippaerts Thibault - Verlooy Jos - Vermeir Wilm

St Tropez – Grimaud – CSI5* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Guery Jerome - Patteet Gudrun - Vereecke Koen - Verlooy Jos - Vermeir Wilm

Dressuur

Le Mans – CDI4* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Marechal Vincent: Calibra

Troisdorf – CDIYH : 28/04/2022 – 01/05/2022

Van Laer Nick: Jack Daniels N

Troisdorf – CDI3* : 28/04/2022 – 01/05/2022

Hollanders Stefan: Loriston

Eventing

Saumur – CCI3*-S : 27/04/2022 – 01/05/2022

Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco

Sopot – CCI3*-S : 28/04/2022 – 01/05/2022

Gilson Audrey: Irish secret

Sopot – CCI4*-S : 28/04/2022 – 01/05/2022

Despontin Julien: Honeyblue

Stephex Horse Trucks

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

CSI2* Royan 21/06 - 26/06

CSIO3*-NC EEF RQ Deauville 22/06 - 26/06

CSI3*/CSI2* Knokke 22/06 - 26/06

CSI3*-W Olomouc 22/06 - 26/06

CSI4* Hickstead 22/06 - 26/06

CSI3* Traverse City 22/06 - 26/06

CSI4* Milaan 23/06 - 26/06

CSIO5* Rotterdam 23/06 - 26/06

CSIO3* Ebreichsdorf 23/06 - 26/06

CSI2* Peelbergen 23/06 - 26/06

CSI5* LGCT Parijs 24/06 - 26/06

CSI3* Royan 28/06 - 03/07

CSIO5* Aken 28/06 - 03/07

CSIO3* - NC EEF RQ Budapest 29/06 - 03/07

CSI3* Ocala 29/06 - 03/07

CSI3*/CSI2* Knokke 29/06 - 03/07

CSI3* Harthill 29/06 - 03/07

CSI5*/CSI2* LGCT Monte Carlo 30/06 - 02/07

CSI2* Fontainebleu 30/06 - 03/07

CSI5* Calgary - Pan American 30/06 - 03/07

Laatste Haverklap