Stephex Horse Trucks

Internationale selecties
Rob Tijskens
04/05/2022 14:26
04/05/2022 14:27
6 min
Jumping International de La Baule

Internationale selecties

We staan voor een internationaal weekend dat vooral in het teken staat van enkele landenwedstrijden. Zo Is er het CSIO van La Baule, het CSIO van Mannheim en het internationale jeugdconcours van Lambrechtshausen. Verder komen er ook nog landgenoten aan de start in het Sentower Park van Opglabbeek, in Deurne, Drammen, Fontainebleau, Le Toquet, Montefalco, Nancy en Riesenbeck.

Jumping

Riesenbeck – CSI2* : 04/05/2022 – 07/05/2022

Philippaerts Thibault

Deurne – CSIYH1* incl. 8yo : 04/05/2022 – 08/05/2022

D’haese Brent - D’haese Dimme - De Pelsmaeker Julie - Den Doelder Marinus - Heudens Marthe - Schrijvers Yenthe - Vermeiren Jan

Deurne – CSI2* : 04/05/2022 – 08/05/2022

D’haese Dimme - De Pelsmaeker Julie - Gaelens Maxine - Heudens Marthe - Vermeiren Jan

Deurne – CSI1* : 04/05/2022 – 08/05/2022

Beddeleem Staf - D’haese Brent - De Pelsmaeker Julie - Den Doelder Marinus - Gaelens Maxine - Schrijvers Yenthe

Montefalco – CSIYH1* : 04/05/2022 – 08/05/2022

Schoonbroodt – de Azevedo Celine

Montefalco – CSI4* : 04/05/2022 – 08/05/2022

Patteet Gudrun - Schoonbroodt – de Azevedo Celine

Drammen – CSIYH1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Le Grelle Louis

Drammen – CSI2* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Le Grelle Louis

Fontainebleau – CSIAm-A : 05/05/2022 – 08/05/2022

Boucher Celine

Fontainebleau – CSIYH1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bossu Francois

Fontainebleau – CSI2* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bossu Francois

La Baule – CSI1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Halbardier Meghann

La Baule – CSIO5* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bruynseels Niels - Guery Jerome - Vanderhasselt Yves - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

Lamprechtshausen – CSIOJ : 05/05/2022 – 08/05/2022

Biebuyck Camille - Brutsaert Leon - Lenaerts Louise - Nauta Rik - Van Dijck Ines

Lamprechtshausen – CSIOCh : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bomere Ella - Bomere Estee - De Schrijver Brent - Dieu Marthe-Louize - Lamberts Julie - Lambrecht Louis - Verschueren Lars

Lamprechtshausen – CSIOP : 05/05/2022 – 08/05/2022

De Schrijver Brent - Dieu Marthe-Louize - Duchene Emiel - Lamberts Xander - Van Dijck Jonas - Van Hollebeke Julie - Vermeir Robin

Le Touquet – CSIAm-A : 05/05/2022 – 08/05/2022

Alvin Marie - Delogne Margaux - Deschamps Lisa - Geerens Thibault - Marbehant Marion Marion - Robert Louis - Roisin Sibille - Tilliere Ludivine - Van Raemdonck Sophie - Vicini Nathan

Le Touquet – CSIYH1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Filippusson Jens - Soquet Jonathan - Vinckx Wim

Le Touquet – CSI1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Alongi Margot - Bustin Victoria - Delbart Loïs - Delogne Margaux - Geerens Thibault - Guillaume Elodie - Guillaume Patrick - Lambermont Rosalie - Le Jeune Philippe Junior - Soquet Jonathan - Trenker Pascale - Van Der Meerschen Nikita - Van Raemdonck Marion - Vanhoof Charlyne

Le Touquet – CSI3* : 05/05/2022 – 08/05/2022

De Boeck Kasper - Filippusson Jens - Vinckx Wim

Nancy – CSIAm-A : 05/05/2022 – 08/05/2022

d’ Andrimont Stephanie - Levy Maurine

Nancy – CSIYH1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Dunon Gilles - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Palm Thibault - Scauflaire Marine - Wellens Anthony

Nancy – CSI1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

d’ Andrimont Stephanie - Detaille Lola - Levy Maurine - Palm Thibault - Wellens Anthony

Nancy – CSI3* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Dunon Gilles - Harmegnies Maxime - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Janssens Stephanie - Scauflaire Marine - Wellens Anthony

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 05/05/2022 – 08/05/2022

Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Awouters Yves - Borgoens Frederique - Boulos Christophe - Celis Davy - Celis Kim - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Druyts-Hens Axelle - Gaublomme Arnaud - Gysbrechts Cedric - Keymis Kim - Kumps Alexander - Lambrecht Vincent - Mertens Liesl - Oris Karen - Peeters Leonie - Porters Floor - Reykers Niels - Rijnders Chaouki - Schepers Paulien - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Vergnanini Mona - Verlies Nick - Verlooy Jos - Vernaet Frederic - Wils Mieke

Opglabbeek – CSI1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Appelen Jeroen - Borgoens Frederique - Boulos Christophe - Castro Louise - Celis Davy - D’Errico Jessica - Decock Lore - Gaublomme Arnaud - Herpoel Juliette - Holemans Stien - Janssen Floor - Keymis Kim - Lambrecht Vincent - Lepage Josephine - Porters Floor - Putters Claire - Schepers Paulien - Strubbe Elisa - Symons Hannes - Vandenberk Jens - Vangeebergen Giel - Vergnanini Mona - Vernaet Frederic - Wils Mieke

Opglabbeek – CSI3* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Carton Inge - Clemens Pieter - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Detry Gilles - Geysen Jan - Keymis Kim - Kumps Alexander - Lambrecht Vincent - Marien Frederic - Oris Karen - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Putters Claire - Putters Evelyne - Schepers Paulien - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Symons Hannes - Thomas Gilles - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vandenberk Jens - Verberckmoes Maartje - Verlooy Jos - Vernaet Frederic

Samorin – CSI1* : 05/05/2022 – 08/05/2022

Vanhauter Laurence

Mannheim – CSIO3*-NC EEF RQ : 06/05/2022 – 10/05/2022

Guisson Tristan - Houben Laurens - Van Massenhove Jordy - Van Paesschen Constant - Vereecke Koen

Mannheim – CSIYH1* incl. 8yo : 06/05/2022 – 10/05/2022

Houben Laurens - Van Massenhove Jordy - Vereecke Koen

Dressuur

Mannheim – CDI4* : 06/05/2022 – 10/05/2022

Van Ham Kevin: Eros Van Ons Heem

Eventing

Jardy – CCI3*-S : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bodart Mathias: Carioca De La Bastide
D’Hoker Stef: Keep Safe G Z
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z
Geirnaert Rik: Dalton De La Vie Z
Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld
Kenes Anne-Elisabeth: Ecu
Poncelet Léa: Roxane de l’othain
Pupier Bruno: Fahrenheit Addict
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions – Lady Like – Saphir du Prieure de Seny
Steeman Valentine: River Emery
Uyttendaele Joppe: Hilandro
Van Der Beken Bart: Jumper Van De Meyhoeve – Novak van de Meyhoeve
Van Dijck Anne: Cooley Earl
Van Winkel Steve: Vainquer Z
Vervaecke Kris: Orval ten hunsel
Vervaecke Senne: Jeno

Jardy – CCI2*-L : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bergez Marcus: Kalistor van Vynckenhove
Biebuyck Freek: Karnac de la Vie Z
Champon Quentin: Gulliver Des Concessions Ewalco
Debusschere Hugo: Boy
Debusschere Jarno: Star Connection FRH
Donckers Karin: Oogappel de Muze – Pinokkio
Fontaine Melanie: ILLICITE d’ANSERMONT
Laffineuse Elena: Cruise on Inny
Quataert David: Belauchy

Jardy – CCI2*-S : 05/05/2022 – 08/05/2022

Bodart Mathias: Fort Lauderdale W
Collet Sylvie: vanille de virton
de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi
Debusschere Hugo: Boy
Emsens Valentine: Esther Du Maillet
Lannoo Magalie: Emilio KDW Z
Lega Tracy: Donato
Simons Gauke: Hasta La Vista
Thual Camille: Condelano
Vandendriessche Brecht: Brera Du B&A – D’amour
Vervaecke Kris: Questo van Alsingen
Vinck Katrien: Hucciano De Walput

Jardy – CCI1*-Intro : 05/05/2022 – 08/05/2022

Anspach Julie: Fitou de la motte L
Bergez Marcus: Centerentola H
Blontrock Justine: Feebe van Alsingen
Bosson Margaux: Jeronimo De La Cour D’Asse
Coenegrachts Arne: Kantje’s Irlando
Coevoet An Sofie: Carmello Z – Q-Lina
Debusschere Jarno: Moon Connection
Dehoorne Baptiste: Fast and Devil
Dessambre Sarah: Lordana Star de la Bastide
Donckers Karin: Qarizard – Quickadilly
Emsens Valentine: H.Cyclon – Loony Star de la Bastide
Goesaert Benoit: Cornell
Heine Amalia: India des Concessions
Kenes Anne-Elisabeth: Clarence C Of The Lowlands Z
Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
Levrau Laurence: Clementine De Brenne
Morimont Clara: Jumbo
Patrizi Allegra: Diaradus 3
Poncelet Léa: Elixir des cabanes
Sacre Marine: Arthago De La Comogne Z – Grimaldi Des Hayettes
Sacre Devis Katia: Dandy Du Howald Z
Sap Pascale: Chakka-khan Z
Schmitz Julia: Galant de Virton
Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
Steeman Valentine: Aladin de la Salle – Beauty Boy
Thual Max: Qc Rock And Roll
Van Den Broeck Tom: Quincy VDB
Van Winkel Steve: Cooley Mitchel Pertinacia

Marbach – CCI2*-L : 05/05/2022 – 08/05/2022

de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Petillion Baptist: Indictable only
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z

Marbach – CCI2*-S : 05/05/2022 – 08/05/2022

Caulier Virginie: Expat Blanc – Oxygene courtier
de Liedekerke – Meier Lara: Freya Des Concessions – Pumpkin de la liniere
Emsens Valentine: Esther Du Maillet
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Lambrecht Maxime: Carlita Kdw Z
Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z
Minner Manon: Diddel 5
Peeters Jasper: Cadell Z – Jackass PK
Verwimp Jarno: Dabiola M

Marbach – CCI4*-S : 05/05/2022 – 08/05/2022

Benay Celia: Delara
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
De Cleene Wouter: Goteus S – Quintera
de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville – Hooney D’arville
Degros Hendrik: Coolja – Countrie
Denutte Timothy: Coldplay
Lambrecht Maxime: Ensor Van Het Hellehof
Magnus Tine: Champagne Pia Z
Minner Manon: Agora de Bordenave
Verwimp Jarno: Kyba van de Jomaheide
Wergifosse Julien: Floren 06

Endurance

Saint-Barthélémy-de-Vals – CEI1* 100 : 06/05/2022 – 06/05/2022

Antoine Olivia: Shiwan Za

Schildau – CEI2* 120 : 06/05/2022 – 08/05/2022

Lenges Laura: Oscar nwa ox

Saint-Barthélémy-de-Vals – CEI2* 120 : 07/05/2022 – 07/05/2022

Dubois Line: Djainum Mgt

In beeld

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

BK Mennen/ChB Attelage Booischot 13/08 - 15/08

Voorbije evenementen

CSI2* Portland-West Linn 03/08 - 07/08

CSI5*/CSI2* Traverse City 03/08 - 06/08

CSI4*/CSI2* Pinneberg 03/08 - 07/08

CSI3* St.Lô 03/08 - 07/08

CSI3* Sentower Park 03/08 - 06/08

CSI2* Cervia 04/08 - 07/08

CSI2* Lier 04/08 - 07/08

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

CSI2* Valkenswaard 05/08 - 07/08

Laatste Haverklap