Stephex Horse Trucks

Internationale selecties: Lummen van start!
Bjorn Van Bunder
05/04/2016 09:27
05/04/2016 09:29
7 min
paardenfotograaf.be

Internationale selecties: Lummen van start!

De Spring Tour in Lummen is vanochtend gestart. Er wordt wel ook nog in Arezzo gesprongen en de Global Champions Tour schiet vrijdag op gang in Miami, met de historische start van de nieuwe teamcompetitie Global Champions League. Wat er nog allemaal op de plank ligt dit weekend, vindt u hier.

Internationale selecties 05 - 10 / 04 / 2016.

JUMPING

CSI5* Miami, Florida (USA)

Jérôme Guéry : Grand Cru van de Rozenberg – Alicante

Nicola Philippaerts : Zilverstar T – H&M Harley vd Bisschop

Jos Verlooy : Farfelu de la Pomme

Gregory Wathelet : Tefnout d’Ouilly – Citizenguard Taalex

CSI3* Lummen (BEL)

Stephanie Andries – Jeroen Appelen – Noemie Becker – Ugo Berrittella – Donaat Brondeel – Niels Bruynseels – Ann Carton-Grootjans – Tim Claes – Bart Clarys – Geoffrey Cobbaut – Stefan Corten – Karel Cox – Chloe Cuyvers – Viktor Daem – Ruben De Coster – Julie De Pelsmaeker – Koen De Waele – Jeroen De Winter – Thomas De Wit – Dries Dekkers – Julien Denayer – Gilles Detry – Pieter Devos – Wouter Devos – Emilie Evrard – Emielie Francois – Perry Geryl – India Hertoghe – Mike Hosewol – Thibault Huyvaert – Patrick Jonkmans – Pieter Kenis – Klaas Koentges – Philippe Le Jeune – Philippe Lienard – Ludivine Lucas – Charlotte Lutz – David Malfait – Jan Motmans – Jens Nijs – Jenny Pauquet – James Peeters – Laurence Pieters – Damien P lume – Bert Prouvé – Patrik Spits – Johnny Stevens – José Thiry – Kim Thiry – Gilles Thomas – Jan Van Alken – Sven Van Dijck – Constant Van Paesschen – Isidoor Van Rompaey – Catherine Van Roosbroeck – Maurice Van Roosbroeck – Axel Vandoorne – Koen Vereeecke – Liselotte Verhelst – Jan Vermeiren – Wim Vinckx – Jan Vlemmix – Annelies Vorsselmans – Chloe Vranken – Nick Vrins

CSI1* Lummen (BEL)

Maroussia Agneessens – Noemie Becker – Ugo Berrittella – Dorien Boden – Charlien Cailliau – Charlotte Carron – Ann Carton-Grootjans – Sarah Claerhout – Bart Clarys – Geoffrey Cobbaut – Yara Coppé – Stefan Corten – Maximiliaan Cuypers – Sarah Daems – Wout Daerden – Morgane De Bock – Julie De Pelsmaeker – Greet De Ridder – Dries Dekkers – Matthias Demeulemeester – Julien Denayer – Michiel Desmet – Gilles Detry – Jolien Devos – Lieven Devos – Sus Dirickx – Charlene Donnay – Axelle Druyts – Gilles Dunon – Elise Evrard – Pauline Geerts – Jenthe Geladé – Perry Geryl – Dries Goossens – Stefanie Grootjans – Catherine Gustin – Davy Haenen – Niels Haesen – Charline Hendrickx – India Herthoge – Thibaut Huyvaert – Sammy Janssen & ndash; Bob Janssens – Jordy Janssens – Merel Jonckers – Gilles Kalmes – Margaux Kempter – Pieter Kenis – Ludivine Lucas – Sarah Luel – Maude Lunebach – Eloise Lutgen – David Malfait – Kim Meel – Maxine Mergaert – Sarissa Mesorten – Raf Meuris – Jens Nijs – Hannelore Nijsen – Apolline Nofl – Jason Pauquet – Laurence Pieters – Damien Plume – Laurence Portolani – Charlotte Schroé – Yannick Sels – Olivier Seynhaeve – Mila Steen – Johnny Stevens – Caitlin Teunissen – Thomas Tometcheck – Maxime Tyteca – Jan Van Alken – Sarra Van Avermaet – Sherliee Van De Walle – Jill Van der Stukken – Gwendoline Van Dievoet – Sven Van Dijck – Peter Van Miegroet – Constant Van Paesschen – Astrid Van Pamele – Isidoor Van Rompaey – Catherine Van Roosbroeck – Maurice Van Roosbroeck – Jens Vandenberk – Dorien Vandervelpen – Daisy Vandevoorde – Axel Vandoorne – Liselotte Verhelst – Michelle Vermeeren – Jan Vermeiren – Candice Victoor – Jan Vlemmix – Annelies Vorsselmans – Chloe Vranken – Michael Wattiez

CSI3* Arezzo (ITA)

Cassandra Braeckmans – Xena Braeckmans – Olivier Philippaerts

CSI3* Lanaken (BEL)

Vincent Bourguignon – Catherine Bouvy – Carmen Christiaansen – Kris Christieans – Pieter Clemens – Emilie Conter – Zoe Conter – Karline De Brabander – Dirk Demeersman – Fabrice Galdini – Thierry Goffinet – Damien Haelterman – Marie Kundycki – Jos Lansink – Kim Leemans – Francois Mathy jr. – Laura Mathy – Judy-Ann Melchior – Hanne Mertens – Laurens Meynaerts – Gudrun Patteet – Sam Polleunis – Kirsten Rombouts – Ken Ruysen – Wim Smet – Laetitia Surin – Cindy Van Der Straeten-Marie – Jordy Van Massenhove – Mike Van Olst – Franck Vandereyken – Pieter Vandierendonck – Frederic Vernaet – Cedri Volo – Jef Wellens

CSI1* Lanaken (BEL)

Vincent Bourguignon – Catherine bovy – Kim Colaers – Jean Louis Compere – Jerome Counasse – Michel Counasse – Julie Pascale Cracco – Ellen D’Have – Lynn D’Have – Stephanie De Corte – Antoine Delepine – Marijke Gabriels – Emielie Ghuysens – Stephanie Haelterman – Marvin Herman – Gert-Jan Hubrechts – Merie Kundycki – Lio Lamers – Laurie Leonard – Francois Mathyr jr. – Hanne Mertens – Karen Oris – Gudrun Patteet – Charlotte Peeters – Maud Pietroniro – Jessica Prevot-Xhonneux – Guillaume Ruant – Laetitia Sruin – Delphine Tilleman – Laurie Van Campfort – Jordy Van Massenhove – Mike Van Olst – Pieter Vandierendonck – Charlotte Vanthuyne – Thibault Vermeulen – Frederic Vernaet

CSI1* Arezzo (ITA)

Marco Cacciatore

CSI3* - CSIYH1* - CSI1* Cagnes-sur-Mer (FRA)

Maxime Harmegnies – Rik Hemeryck – Nadege Janssen

CSIL Cagnes-sur-Mer (FRA)

Jessica D’Errico – Nadege Janssen

CSI2* - CSIYH1* Villers Vicomte Breteuil (FRA)

Frederik Cattebeke – Johan Demolder – Freddy Demuynck - Joy Demuynck – Steve Lefevre – Pascal Van Laethem

CSI1* Villers Vicomte Breteuil (FRA)

Johan Demolder – Freddy Demuynck – Joy Demuynck – Pascal Van Laethem – Frederiek Van Thuyne

CSIAm-B Villers Vicomte Breteuil (FRA)

Leborine Martin – Sonia Polet – Frederiek Van Thuyne – Chloe Vicini

CSIU25-A Bonheiden (BEL)

Coline Brants – Pieter De Brabandere – Camille Demolie – Jelle Hoorens – Marine Lenoble – Evy Morissnkhof – June Peeters – Thibault Philippaerts – Rachel Steffen – Jonas Troubleyn – Louise Van Laer – Maartje Verberckmoes

CSIJ Bonheiden (BEL)

Margot Alongi – Ines Aoufi – Jens Baert – Amber Bogaert – Coline Brants – Lison Corbisier – Laurentine De Bel – Anouk De Proft – Camille Demolie – Pauline Genet – Rik Heylen – Alexander Housen – Simon Morssinkhof – June Peeters – Thibault Philippaerts – Zara Poels – Claire Putters – Elien Raemdonck – Esther Schelfaut – Max Sebrechts – Gauthier – Soete – Charlotte Taelman – Nadege Taveirne – Tatiana Troiani – Annelies Troubleyn – Dylan Van Belle – Jinse Van Der Haegen – Claudine Van Duffel – Louise Van Laer – Maverick Van Lent – Maartje Verberckmoes – Dieter Vermeiren – Sander Vermeiren – Stephanie Vermeulen

CSICH-A Bonheiden (BEL)

Caro-Belle de Hornois – Antoni Draga – Camile Gerard – Emilia Housen – Lena Leonard – Senne Leys – Gilles Nuytens – Anthony Philippaerts – Evelyne Putters – Ralph Putters – Yanne Schaerlaeken – Jerome Schmidt – Kaat Stok – Roy Van Beek – Linde Van Boxstael – Marthe Van Gorp

CSIP Bonheiden (BEL)

Ines Aoufi – Maheva Arnaud – Lynn Bloemer – Malin Bollen – Anouk De Proft – Rania Dindane – Chloe Heyrman – Alexander Housen – Lisl Mertens – Viktor Morssinkhof – Gilles Nuytens – Anthony Philippaerts – Thibault Philippaerts – Zara Poels – Evelyne Putters – Jordi Rombouts – Yanne Schaerlaeken – Jerome Schmidt – Max Sebrechts – Thibeau Spits – Charlotte Taelman – Nadege Taveirne – Aaron Tijskens – Roy Van Beek – Linde Van Boxstael – Ruben Van Dyck – Alex Van Hees – Kato Van Olmen – Maartje Verberckmoes – Michiel Willem

DRESSUUR

CDI3* Nieuw en Sint Joosland (NED)

Isabelle Boost : Goron Toron Sir Sterling

Jitske Bosschaerts : Whitney

Floris De Coninck : Fathles van ’t Koolhof

Claudia Dorpmans : Tin Tin

Liselot Dupont : Expression

Alexa Fairchild : Sunrise

Francoise Hologne-Joux : Warhol – Wodan

Sophie Van Lent-Baetens : Captain Jack

Mario Van Orshaegen : Wilco V

Laurens Vanderbeeken : Happy Pia van de Bergenhoeve

Sam Verheyden : Crack C van het Vijverbos

Katrien Verreet : Bailamos Biolley

Verwimp Jorinde : Tiamo

CDIU25 Nieuw en Sint Joosland (NED)

Alexa Fairchild : Vanita

Laurence Roos : Fil Rouge

CDIY Nieuw en Sint Joosland (NED)

Charlotte Defalque : Botticelli

Axelle Janssens : Precious Black van de Heernis

Sanne Kielenstyn : Air Miles PB

Julie Koninx : Avanti

CDIJ Nieuw en Sint Joosland (NED)

Emily Anthonissen : Fair Diamond DHB

Delphine Beck : Zelion B

Amber Heidbuchel : Wachenheim

Laura Luyten : Dark Chocolate

Louise Mourlon Beernaert : Robinho

Charlotte Richmond : Hermes

Numa Verberne : Riverdance

CDIP Nieuw en Sint Joosland (NED)

Maite Desmedt : Northern Dancer

Ann-sophie Goethals : Timberland

Tahnee Meyssen : Matcho D van Prinsenhof’s

Clara Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE

Yana Rynders : Enzo leco

Demi Van Broeck : Caspar W

Marieke Van Nespen : Schermeer’s Hof Aladin

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Deauville (FRA)

Manon Claeys : Axioom van Palice

Frederic Storme : Lauricio

Bert Vermeir : Romane van de Paardenbloem – Jaris TS

ENDURANCE

CEI1* 90 Sant Feliu Saserra (ESP)

Peter Bastijns : Sharif Pacha de Alborada

In beeld

Immo Fluisteraar

Komende evenementen

ECCO FEI World Championships 2022, Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Traverse City 09/08 - 14/08

CSI3* Herning 09/08 - 14/08

CSI3* Vancouver - Langley BC 10/08 - 14/08

CSI2* Harthill 10/08 - 14/08

CSI2* Houten 10/08 - 14/08

CSI3* Sentower Park 10/08 - 13/08

CSI3* Deauville 11/08 - 14/08

CSI2* Cervia 11/08 - 14/08

CSI2* Millstreet 11/08 - 14/08

BK Mennen/ChB Attelage Booischot 13/08 - 15/08

CSI2* Peelbergen 17/08 - 20/08

Voorbije evenementen

CSI2* Portland-West Linn 03/08 - 07/08

CSI5*/CSI2* Traverse City 03/08 - 06/08

CSI4*/CSI2* Pinneberg 03/08 - 07/08

CSI3* St.Lô 03/08 - 07/08

CSI3* Sentower Park 03/08 - 06/08

CSI2* Cervia 04/08 - 07/08

CSI2* Lier 04/08 - 07/08

CSI2* Herning 05/08 - 08/08

CSI2* Valkenswaard 05/08 - 07/08

Laatste Haverklap