Karel Cox tweede in GP Bonheiden
Kris Van Loo
27/03/2016 20:05
27/03/2016 23:03
3 min
paardenfotograaf.be

Karel Cox tweede in GP Bonheiden

In Bonheiden werd de eerste internationale buitenwedstrijd georganiseerd en die werd gewonnen door Nederlands kampioen Leopold Van Asten (VDL Groep Miss Untouchabla) voor Belgisch kampioen Karel Cox (Cor vd Wateringhoeve). Amper vier combinaties haalden de barrage, waarin de top drie foutloos bleef. Pilar Cordon (Galine le Cour Zichelhof) werd derde, Frederik Cattebeke (Caesar) was de vierde in barrage,waarin hij 8 strafpunten liet optekenen. Jessica Geurts (Harkito vd Berg) hield het bij één strafpunt tijd in het basisparcours en werd daarmee nog zesde, net voor Gudrun Patteet (Sea Coast Ideo d'O) die de basisomloop afwerkte met twee strafpunten.


Alle resultaten uit Bonheiden:

Resultaten 24 - 27 / 03 / 2016.

CSI2* Bonheiden (BEL)

Class 1 Table A against the clock 1 m 30

1. Frederik Cattebeke – Zirikit 0 – 56,02 sec.

2. Sven Van Dijck – Qiazetta Z 0 – 61,72 sec.

3. Christophe Verhulsel – Iago des Hausseurs 0 – 63,84 sec.

5. Philippe Lienard – Urikene des Forets 0 – 66,58 sec.

6. Camille Demolie – G-Star du Cartier 0 – 67,90 sec.

7. Johan Demolder – Goldfee 0 – 68,77 sec.

7. Jelle Hoorens – Gemmeric vd Wellington 0 – 68,51 sec.

9. Johan Demolder – Dieter 0 – 69,83 sec.

10. Mike Van Belle – Hakuna Matata C&M 0 – 70,96 sec.

15. Brecht Bille – Dubawi 0 – 73,05 sec.

16. Lieven Devos – Caredo C 0 – 73,32 sec.

Class 2 Table A against the clock 1 m 40

4. Sven Van Dijck – Vici R 0 – 57,84 sec.

11. Jessica Geurts – Harkito van den Berg 0 – 62,33 sec.

17. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des Brumes 0 – 63,41 sec.

18. Hendrik Denutte – Arizona TD 0 – 63,85 sec.

19. Chloe Vranken – Tahis du Masure 0 – 64,05 sec.

22. Johan Demolder – Fariello vd Mispelaere 0 – 65,03 sec.

Class 3 Table A against the clock 1 m 35

2. Frederik Cattebeke – Zirikit 0 – 62,69 sec.

4. Johan Demolder – Godlfee 0 – 65,10 sec.

5. Jelle Hoorens – Merano Z 0 – 65,21 sec.

13. Johan Demolder – Dieter 0 – 69,66 sec.

15. Donaat Brondeel – Breemeersen Imoretto 0 – 70,04 sec.

16. Perry Geryl – Cocaine 0 – 70,52 sec.

17. Camille Demolie – Foxtrot C 0 – 71,20 sec.

20. Lieven Devos – Caredo C 0 – 71,69 sec.

21. Lieven Devos – Eldorrado MVNZ 0 – 71,78 sec.

22. Liesje Vanderwegen – Gulla van ’t Koningshof 0 – 71,89 sec.

Class 4 Table A against the clock 1 m 40

2. Thierry Goffinet – Idole 111 0 – 62,27 sec.

8. Lynn D’Have – Caelum ter Wilgen 0 – 68,56 sec.

Class 5 Table A with jump off 1 m 45 (Longines Ranking)

2. Gregory Wathelet – Chanel 0 – 0 - 34,22 sec.

3. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des Brumes 0 – 0 – 35,43 sec.

4. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 0 – 36,02 sec.

12. Frederik Cattebeke – Caesar 4 – 71,05 sec.

Class 6 Table A two phases 1 m 35

2. Hendrik Denutte – Doxanne B 0 – 0 – 27,20 sec.

5. Frederik Cattebeke – Bente H 0 – 0 – 28,23 sec.

7. Christophe Verhulsel – Iago des Hausseurs 0 – 0 – 28,95 sec.

10. Katja Haep – Anuschka 0 – 0 – 29,98 sec.

11. Gregory Wathelet – Eldorado vh Vijverhof 0 – 0 – 30,03 sec.

16. Perry Geryl – Isolde vd Heffinck 0 – 0 – 33,09 sec.

20. Sven Van Dijck – Qiazetta Z 0 – 4 – 27,93 sec.

Class 7 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (Longines Rankng)

1. Leopold Van Asten – VDL Groep Miss Untouchable 0 – 0 – 39,39 sec.

2. Karel Cox – Cor van de Wateringhoeve 0 – 0 – 41,18 sec.

4. Frederik Cattebeke – Caesar 0 – 8 – 43,50 sec.

6. Jessica Geurts – Harkito van den Berg 1 – 85,14 sec.

7. Gudrun Patteet – Sea Coast Ideo d’O 2 – 88,77 sec.

9. Jeroen Appelen – Filesto vd Herkant 4 – 79,57 sec.

11. Gregory Wathelet – Chanel 4 – 80,39 sec.

12. Sven Van Dijck – Vici R 4 – 81,05 sec.

In beeld

Recent nieuws van deze redactie

Immo Fluisteraar

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI3* Oliva 06/12 - 11/12

CSI5* MLSJ Thermal 06/12 - 11/12

CSI4*-W Riyadh 07/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 07/12 - 10/12

CSI2* Azelhof 08/12 - 11/12

CHI Geneva 08/12 - 11/12

CSI2* Riesenbeck 08/12 - 11/12

CSI2* Peelbergen 14/12 - 17/12

CSI5*-W Riyadh 14/12 - 17/12

Voorbije evenementen

CSI2* Ornago 29/11 - 04/12

CSI2* Lichtenvoorde 29/11 - 04/12

CSI4* / CSI2* Wellington 29/11 - 04/12

CSI3* Oliva 29/11 - 04/12

CSI3* Riyadh 30/11 - 04/12

CSI2* Sentower Park 01/12 - 04/12

CSI5* MLSJ Thermal 01/12 - 04/12

CSI2* Riesenbeck 01/12 - 04/12

CSI3* Valence 01/12 - 04/12

CSI3* Lillestrom 01/12 - 04/12

CSI5*-W La Coruna 02/12 - 04/12

CSI2* Barcelona 02/12 - 04/12

Laatste Haverklap