ImmoFluisteraar

Karel Cox tweede in GP Bonheiden
Kris Van Loo
27/03/2016 20:05
3 min
paardenfotograaf.be

Karel Cox tweede in GP Bonheiden

In Bonheiden werd de eerste internationale buitenwedstrijd georganiseerd en die werd gewonnen door Nederlands kampioen Leopold Van Asten (VDL Groep Miss Untouchabla) voor Belgisch kampioen Karel Cox (Cor vd Wateringhoeve). Amper vier combinaties haalden de barrage, waarin de top drie foutloos bleef. Pilar Cordon (Galine le Cour Zichelhof) werd derde, Frederik Cattebeke (Caesar) was de vierde in barrage,waarin hij 8 strafpunten liet optekenen. Jessica Geurts (Harkito vd Berg) hield het bij één strafpunt tijd in het basisparcours en werd daarmee nog zesde, net voor Gudrun Patteet (Sea Coast Ideo d'O) die de basisomloop afwerkte met twee strafpunten.


Alle resultaten uit Bonheiden:

Resultaten 24 - 27 / 03 / 2016.

CSI2* Bonheiden (BEL)

Class 1 Table A against the clock 1 m 30

1. Frederik Cattebeke – Zirikit 0 – 56,02 sec.

2. Sven Van Dijck – Qiazetta Z 0 – 61,72 sec.

3. Christophe Verhulsel – Iago des Hausseurs 0 – 63,84 sec.

5. Philippe Lienard – Urikene des Forets 0 – 66,58 sec.

6. Camille Demolie – G-Star du Cartier 0 – 67,90 sec.

7. Johan Demolder – Goldfee 0 – 68,77 sec.

7. Jelle Hoorens – Gemmeric vd Wellington 0 – 68,51 sec.

9. Johan Demolder – Dieter 0 – 69,83 sec.

10. Mike Van Belle – Hakuna Matata C&M 0 – 70,96 sec.

15. Brecht Bille – Dubawi 0 – 73,05 sec.

16. Lieven Devos – Caredo C 0 – 73,32 sec.

Class 2 Table A against the clock 1 m 40

4. Sven Van Dijck – Vici R 0 – 57,84 sec.

11. Jessica Geurts – Harkito van den Berg 0 – 62,33 sec.

17. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des Brumes 0 – 63,41 sec.

18. Hendrik Denutte – Arizona TD 0 – 63,85 sec.

19. Chloe Vranken – Tahis du Masure 0 – 64,05 sec.

22. Johan Demolder – Fariello vd Mispelaere 0 – 65,03 sec.

Class 3 Table A against the clock 1 m 35

2. Frederik Cattebeke – Zirikit 0 – 62,69 sec.

4. Johan Demolder – Godlfee 0 – 65,10 sec.

5. Jelle Hoorens – Merano Z 0 – 65,21 sec.

13. Johan Demolder – Dieter 0 – 69,66 sec.

15. Donaat Brondeel – Breemeersen Imoretto 0 – 70,04 sec.

16. Perry Geryl – Cocaine 0 – 70,52 sec.

17. Camille Demolie – Foxtrot C 0 – 71,20 sec.

20. Lieven Devos – Caredo C 0 – 71,69 sec.

21. Lieven Devos – Eldorrado MVNZ 0 – 71,78 sec.

22. Liesje Vanderwegen – Gulla van ’t Koningshof 0 – 71,89 sec.

Class 4 Table A against the clock 1 m 40

2. Thierry Goffinet – Idole 111 0 – 62,27 sec.

8. Lynn D’Have – Caelum ter Wilgen 0 – 68,56 sec.

Class 5 Table A with jump off 1 m 45 (Longines Ranking)

2. Gregory Wathelet – Chanel 0 – 0 - 34,22 sec.

3. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des Brumes 0 – 0 – 35,43 sec.

4. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 0 – 36,02 sec.

12. Frederik Cattebeke – Caesar 4 – 71,05 sec.

Class 6 Table A two phases 1 m 35

2. Hendrik Denutte – Doxanne B 0 – 0 – 27,20 sec.

5. Frederik Cattebeke – Bente H 0 – 0 – 28,23 sec.

7. Christophe Verhulsel – Iago des Hausseurs 0 – 0 – 28,95 sec.

10. Katja Haep – Anuschka 0 – 0 – 29,98 sec.

11. Gregory Wathelet – Eldorado vh Vijverhof 0 – 0 – 30,03 sec.

16. Perry Geryl – Isolde vd Heffinck 0 – 0 – 33,09 sec.

20. Sven Van Dijck – Qiazetta Z 0 – 4 – 27,93 sec.

Class 7 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (Longines Rankng)

1. Leopold Van Asten – VDL Groep Miss Untouchable 0 – 0 – 39,39 sec.

2. Karel Cox – Cor van de Wateringhoeve 0 – 0 – 41,18 sec.

4. Frederik Cattebeke – Caesar 0 – 8 – 43,50 sec.

6. Jessica Geurts – Harkito van den Berg 1 – 85,14 sec.

7. Gudrun Patteet – Sea Coast Ideo d’O 2 – 88,77 sec.

9. Jeroen Appelen – Filesto vd Herkant 4 – 79,57 sec.

11. Gregory Wathelet – Chanel 4 – 80,39 sec.

12. Sven Van Dijck – Vici R 4 – 81,05 sec.

In beeld

Stephex Horse Trucks

Komende evenementen

CSI5*/CSI2* Wellington 28/03 - 02/04

CSI3* Gorla Minore 29/03 - 02/04

CSI2* Cagnes-sur-Mer 29/03 - 02/04

CSI2* Cluny 30/03 - 02/04

CSI2* Le Mans 30/03 - 02/04

Voorbije evenementen

CSI3* Arezzo 20/03 - 26/03

CSI4* Vejer de la Frontera 21/03 - 26/03

CSI4*/CSI2* Wellington 21/03 - 26/03

CSI2* Cagnes-sur-mer 22/03 - 26/03

CSI5*/CSI2* Coapexpan 22/03 - 26/03

CSI3* Gorla Minore 22/03 - 26/03

CSI2* Myakka City, FL 22/03 - 26/03

CSI2* Azelhof 23/03 - 26/03

CSI2* Villers Vicomte 23/03 - 26/03

Laatste Haverklap