

Le Pin: Erik Evers neemt de leiding
De klassieker “de laatste zullen de eerste zijn” was vandaag op de eerste dressuurdag in Le Pin au Haras ook weer van toepassing.
De Duitse Carola Slater-Diener, als individuele deelneemster, zette deze ochtend als tweede starter meteen een mooie proef neer met een resultaat van 57,22 en bleef hiermee lang aan de leiding. Pas in de namiddag nam de Zwitser Michael Barbey, eveneens als individuele menner, de leiding over met een proef van 56,12.
En daarna was het wachten tot Erik Evers, de afsluiter van de eerste dressuurdag, in de zandpiste kwam. De regerende Nederlandse kampioen zette opvallend sterke overgangen en correcte figuren neer wat bij drie van de vijf juryleden werd beloond met een eerste plaats. Erik Gevers sluit de eerste dressuurdag af met een winnende proef van 52,84.
Voor Wim Heylen (77,29), *Philip Cornelis (71,96) en Christophe Devlieghere (70,43) is het eerste onderdeel van het WK verreden. Morgen kijken wij uit naar de resultaten van *Nico Van Praet (10.30u), Nathan Nijs (12.20u) en *Sven Stuyck (17.20u).
Alle info met Live Stream en Live uitslagen in het Dossier Le Pin au Haras